EOC middle final
BUL, Pismenovo, 2010-06-04

Tulemused

Klass W

Raja 5.4 km 22 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Niggli Simone SUISwitzerland 33:07 6:07
2
Søes Signe DENDenmark 35:06 6:30
3
Eliasson Lena SWESweden 35:19 6:32
4
Jansson Helena SWESweden 35:24 6:33
5
Kauppi Minna FINFinland 35:49 6:37
6
König Salmi Vroni SUISwitzerland 36:04 6:40
7
Brožkova Dana CZECzech Republic 37:08 6:52
8
Rantanen Merja FINFinland 37:10 6:52
9
Vinogradova Natalia RUSRussia 37:38 6:58
10
Skrastiņa Aija LATLatvia 37:41 6:58
11
Svobodna Šarka CZECzech Republic 38:02 7:02
12
Novikova Yulia RUSRussia 38:09 7:03
13
Rantala Maria FINFinland 38:12 7:04
14
Bagstevold Heidi Østlid NORNorway 38:59 7:13
15
Alm Maja Møller DENDenmark 39:07 7:14
16
Magnusson Maria SWESweden 39:35 7:19
17
Klechova Vendula CZECzech Republic 39:43 7:21
18
Wigemyr Tone NORNorway 39:45 7:21
19
Dodin Céline FRAFrance 40:05 7:25
20
Bjørgul Ida Marie Næss NORNorway 40:34 7:30
21
Persson Lina SWESweden 40:37 7:31
22
Riapolova Evgenia RUSRussia 40:44 7:32
23
Elder Rachael GBRGreat Britain 40:56 7:34
24
Lüscher Sara SUISwitzerland 41:02 7:35
25
Rollins Sarah GBRGreat Britain 41:06 7:36
26
Yaksanova Tatiana RUSRussia 41:16 7:38
27
Bridle Helen GBRGreat Britain 41:41 7:43
28
Haajanen Sofia FINFinland 41:44 7:43
29
Gyurkó Fanni HUNHungary 41:57 7:46
30
Lönnkvist Jenny SWESweden 42:08 7:48
31
Holmström Bodil FINFinland 42:42 7:54
32
Vanjuk Merike ESTEstonia 42:57 7:57
33
Dočkalova Martina CZECzech Republic 42:58 7:57
34
Jahren Silje Ekroll NORNorway 43:10 7:59
35
Chataing Amélie FRAFrance 43:18 8:01
36
Friederich Rahel SUISwitzerland 43:38 8:04
37
Brožkova Radka CZECzech Republic 43:46 8:06
38
Wild Angela SUISwitzerland 44:50 8:18
39
Rihma Annika ESTEstonia 44:58 8:19
40
Sundberg Karoliina FINFinland 45:19 8:23
41
Temiakova Nina RUSRussia 45:24 8:24
42
Archer Pippa GBRGreat Britain 45:44 8:28
43
Johanson Liis ESTEstonia 46:12 8:33
44
Guizzardi Michela ITAItaly 46:35 8:37
45
Kokina Kristīne LATLatvia 47:29 8:47
46
Kelemen Bernadett HUNHungary 48:22 8:57
47
Rafols Perramon Ona ESPSpain 48:35 8:59
48
Dimitrova Natalia BULBulgaria 49:49 9:13
49
Topinkova Monika CZECzech Republic 52:46 9:46
50
Mogensen Zenia Hejlskov DENDenmark 54:48 10:08
  Arewång Höjsgaard Karolina SWESweden dsq