WUOC long, sprint, middle
CZE, Žihle, Plzen, 2004-06-23

Tulemused

Klass M

Raja 14.4 km 27 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Smola Michal CZECzech Republic 1:22:58 5:46
2
Losman Petr CZECzech Republic 1:24:32 5:52
3
Horst Ingo GERGermany 1:25:33 5:56
4
Davidik Marian SVKSlovakia 1:25:56 5:58
5
Tervo Tuomas FINFinland 1:27:10 6:03
6
Haugen Ivar NORNorway 1:28:34 6:09
7
Steinemann Denis SUISwitzerland 1:28:37 6:09
8
Bader Leif GERGermany 1:29:16 6:12
9
Dlabaja Tomaš CZECzech Republic 1:29:30 6:13
10
Löfås Henrik SWESweden 1:29:50 6:14
11
Westbom Jonas SWESweden 1:31:18 6:20
12
Boström Mårten B FINFinland 1:31:23 6:21
13
Schneider David SUISwitzerland 1:31:31 6:21
14
Hansen Christian DENDenmark 1:32:27 6:25
15
Nikolov Kiril BULBulgaria 1:32:38 6:26
16
Kandybei Evgen UKRUkraine 1:32:41 6:26
17
Breitschädel Felix AUTAustria 1:32:51 6:27
18
Parry Clive GBRGreat Britain 1:33:24 6:29
19
Vodička Jan CZECzech Republic 1:33:27 6:29
20
Kaas Carl Waaler NORNorway 1:33:33 6:30
21
Pijak Ondrej SVKSlovakia 1:33:35 6:30
22
Skjeset Lars NORNorway 1:33:36 6:30
23
Crane Matthew GBRGreat Britain 1:33:55 6:31
24
Minakov Alexandr RUSRussia 1:34:03 6:32
25
Kratov Oleksandr UKRUkraine 1:34:07 6:32
26
Bacys Modestas LTULithuania 1:34:26 6:33
27
Mikkola Timo FINFinland 1:35:16 6:37
28
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 1:35:22 6:37
29
Krapivko Dmitri BLRBelarus 1:35:40 6:39
30
Richert Marcin POLPoland 1:36:29 6:42
31
Szundi Attila HUNHungary 1:36:35 6:42
32
Friedrich Hannes SUISwitzerland 1:36:38 6:43
33
Louhisola Toni FINFinland 1:36:40 6:43
34
Parzewski Michał POLPoland 1:36:52 6:44
35
Stakhanov Alexey RUSRussia 1:37:07 6:45
36
Krasnoiarov Evgeni RUSRussia 1:37:14 6:45
37
Ignatiev Oleksii UKRUkraine 1:37:19 6:45
38
Kowalski Wojciech POLPoland 1:37:22 6:46
39
Pijak Martin SVKSlovakia 1:37:28 6:46
40
Johansson Magnus SWESweden 1:37:33 6:46
41
Magne Thibaut FRAFrance 1:37:37 6:47
42
Goddard Simon AUSAustralia 1:37:49 6:48
43
Löfås Peter SWESweden 1:38:04 6:49
44
Tinchant Johann FRAFrance 1:38:56 6:52
45
Iliev Lachezar BULBulgaria 1:39:41 6:55
46
Bartak Lukaš SVKSlovakia 1:40:02 6:57
47
Hawkins William AUSAustralia 1:41:24 7:03
48
Tammemäe Timmo ESTEstonia 1:41:43 7:04
49
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 1:45:55 7:21
50
Balabanov Pavel BLRBelarus 1:47:49 7:29
51
Balabas Péter Gergö HUNHungary 1:48:23 7:32
52
Haider Philipp AUTAustria 1:49:19 7:35
53
Abadzhiev Andrei BULBulgaria 1:50:24 7:40
54
Härtelt Daniel GERGermany 1:52:07 7:47
55
Dimov Veselin BULBulgaria 1:52:35 7:49
56
Bogle Allan GBRGreat Britain 1:53:41 7:54
57
Dobbs Neil IRLIreland 1:54:48 7:58
58
Hribar Andraž SLOSlovenia 1:55:19 8:00
59
Einpaul Jürgen ESTEstonia 1:55:28 8:01
60
Sakamoto Takashi JPNJapan 1:56:24 8:05
61
Harkanyi Zoltan HUNHungary 1:58:45 8:15
62
Anderson Leif USAUnited States 2:01:02 8:24
63
Koprivanacz Imre HUNHungary 2:01:24 8:26
64
Kölbl Florian AUTAustria 2:02:33 8:31
65
Griff Daniel ISRIsrael 2:02:36 8:31
66
Tarmak Jaan ESTEstonia 2:04:06 8:37
67
Harnik Gilad ISRIsrael 2:08:54 8:57
68
Peat Martin NZLNew Zealand 2:11:47 9:09
69
Teragauchi Wataru JPNJapan 2:13:31 9:16
70
Shintaku Yuta JPNJapan 2:14:40 9:21
71
Nishio Nobuhiro JPNJapan 2:14:41 9:21
72
Alon Tamir ISRIsrael 2:19:32 9:41
73
Renton Tim NZLNew Zealand 2:38:43 11:01
74
Ćorić Željko SCGSerbia and Montenegro 2:43:16 11:20
75
Kofol Samo SLOSlovenia 2:51:46 11:56
76
Cohen Nimrod ISRIsrael 2:55:14 12:10
77
Peternelj Drago SLOSlovenia 3:09:18 13:09
78
Howald David USAUnited States 3:35:12 14:57
79
Ji Zhenguo CHNChina 3:49:18 15:55
80
Cvetković Slobodan SCGSerbia and Montenegro 4:02:28 16:50
  Bentz Felix SUISwitzerland dsq  
  Chen Jun CHNChina dsq  
  Grabowski Maciej POLPoland dsq  
  Hansbrough Jerre USAUnited States dsq  
  Kerschbaumer Gernot AUTAustria dsq  
  Komm Andrew USAUnited States dsq  
  Kraas Andreas ESTEstonia dsq  
  Seppi Marco ITAItaly dsq  
  Wang Zhou CHNChina dsq  
  Yu Chunhong CHNChina dsq