JWOC middle qualification
DEN, Kollerup, 2010-07-08

Tulemused

Klass M2

Raja 3.8 km 21 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Kyburz Matthias SUISwitzerland 21:00 5:29
2
Runesson Johan SWESweden 21:25 5:35
3
Danielsen Vegard NORNorway 22:05 5:46
4
Nykodym Miloš CZECzech Republic 22:46 5:57
5
Fleurent Théo FRAFrance 22:55 5:59
6
Leandersson Jonas SWESweden 23:04 6:01
7
Skåre Rasmus Korvald NORNorway 23:11 6:03
8
Mcleod Alasdair GBRGreat Britain 23:19 6:05
9
Sild Lauri ESTEstonia 23:22 6:06
10
Denzler Alain SUISwitzerland 23:30 6:08
11
Prunsche Christoph GERGermany 24:05 6:17
12
Ogden Matthew NZLNew Zealand 24:27 6:23
13
Segal Eran ISRIsrael 24:31 6:24
14
Karjus Jonatan ESTEstonia 24:40 6:26
15
Dallavalle Roberto ITAItaly 24:58 6:31
16
Hirvikallio Joni FINFinland 25:00 6:32
17
Vīksne Didzis LATLatvia 25:10 6:34
18
Boesen Andreas Hougaard DENDenmark 25:31 6:40
19
Hadač Filip CZECzech Republic 25:39 6:42
20
Joly Francois FRAFrance 25:45 6:43
21
Stanys Martynas LTULithuania 25:55 6:46
22
Olejnik Michał POLPoland 26:02 6:48
23
Potylitsyn Ivan RUSRussia 26:03 6:48
24
Cygler Sławomir POLPoland 26:06 6:49
25
Hjerrild Lars DENDenmark 26:08 6:49
26
Halliday Matthew GBRGreat Britain 26:09 6:50
27
Arbter Simon AUTAustria 26:12 6:50
28
Martinez Pérez Antonio ESPSpain 26:13 6:51
29
Tikhonov Gleb RUSRussia 26:25 6:54
29
Kovalov Sergii UKRUkraine 26:25 6:54
31
Fodchuk Mykola UKRUkraine 27:08 7:05
32
Rafols Perramon Pol ESPSpain 27:36 7:12
33
Poland Oliver AUSAustralia 27:43 7:14
34
Simosas Otto FINFinland 28:06 7:20
35
Dow Lachlan AUSAustralia 28:20 7:24
36
Späth Felix GERGermany 28:33 7:27
37
Grünberger Dominik AUTAustria 28:50 7:32
37
Horta Manuel PORPortugal 28:50 7:32
39
Short Conor IRLIreland 29:36 7:44
40
Boiarov Atanas BULBulgaria 30:04 7:51
41
Childs Andrew USAUnited States 30:19 7:55
42
Morrison Duncan NZLNew Zealand 30:26 7:57
43
Razum Matija CROCroatia 30:28 7:57
44
Hawkings Lee CANCanada 30:45 8:02
45
Baumholczer Maté HUNHungary 30:52 8:04
46
Straltsou Vasili BLRBelarus 31:28 8:13
47
Bostanci Ramazan TURTurkey 32:14 8:25
48
Miyanishi Yutaro JPNJapan 33:09 8:40
49
Lyons Nathaniel USAUnited States 33:51 8:50
50
Miclea Catalin Ionut ROURomania 36:28 9:32
51
Lee Kin Wai HKGHong Kong 38:33 10:04
52
Fukada Wataru JPNJapan 40:06 10:29
53
Sissing Jp RSASouth Africa 49:13 12:52