JWOC middle qualification
DEN, Kollerup, 2010-07-08

Tulemused

Klass M3

Raja 3.8 km 21 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Hansen Rasmus Thrane DENDenmark 21:43 5:42
2
Merl Robert AUTAustria 22:23 5:53
3
Pawlak Bartosz POLPoland 22:34 5:56
4
Stucki Nicolai SUISwitzerland 22:37 5:57
5
Heinaro Einari FINFinland 22:50 6:00
6
Kivikas Kenny ESTEstonia 22:54 6:01
7
Michiels Yannick BELBelgium 22:57 6:02
8
Basset Lucas FRAFrance 22:58 6:02
9
Bråten Vetle Ruud NORNorway 23:06 6:04
10
Petržela Jan CZECzech Republic 23:08 6:05
11
Jones Kristian Mark GBRGreat Britain 23:25 6:09
12
Kivlenieks Andris LATLatvia 23:28 6:10
13
Skogstad Yngve NORNorway 23:57 6:18
14
Street Ralph GBRGreat Britain 24:04 6:20
15
Mcdonald Scott NZLNew Zealand 24:09 6:21
16
Andersson Rassmus SWESweden 24:15 6:22
17
Edsen Jakob Ekhard DENDenmark 24:21 6:24
18
Ridefelt Albin SWESweden 24:33 6:27
19
Prochazka David CZECzech Republic 24:44 6:30
20
Martinkus Mantas LTULithuania 24:45 6:30
21
Petrov Mikhail RUSRussia 24:46 6:31
21
Konotopetz Damian Michael CANCanada 24:46 6:31
23
Vainio Antti FINFinland 24:55 6:33
24
Tiirats Tauno ESTEstonia 25:25 6:41
25
Gremmel Helmut AUTAustria 25:28 6:42
26
Neumann Kurt AUSAustralia 25:29 6:42
27
Perelygin Mikhail RUSRussia 25:32 6:43
28
Scott Toby NZLNew Zealand 25:33 6:43
29
Ringot Mathieu FRAFrance 25:37 6:44
30
Cruse Franz GERGermany 25:58 6:50
31
Abderraman Elena Nabil ESPSpain 26:09 6:52
32
Vellner Gabor HUNHungary 27:07 7:08
33
Parfianowicz Piotr POLPoland 27:14 7:10
34
Bereczki Maté HUNHungary 27:48 7:18
35
Leal Tiago Gingao PORPortugal 27:57 7:21
36
Brodmann Robin SUISwitzerland 28:20 7:27
37
Tuncu Florin ROURomania 28:25 7:28
38
Williams John Hensley USAUnited States 29:23 7:43
39
Blatchford Joshua AUSAustralia 29:40 7:48
40
Abbott Colin CANCanada 30:09 7:56
41
Ramal Barea Ivan ESPSpain 30:22 7:59
42
Lund Bradley RSASouth Africa 30:53 8:07
43
Knight Sean IRLIreland 31:06 8:11
44
Andersen Keith USAUnited States 31:54 8:23
45
Kondo Yasumitsu JPNJapan 32:27 8:32
46
Kyrychenko Vladyslav UKRUkraine 33:07 8:42
47
Manzoni Nicola ITAItaly 34:06 8:58
48
Mikulčić Ivor CROCroatia 35:18 9:17
49
Murat Bilal TURTurkey 36:37 9:38
50
Ishiguro Hiromasa JPNJapan 37:01 9:44
51
Kivlenieks Raivo LATLatvia 37:09 9:46
52
Lo Tsun Ming HKGHong Kong 38:57 10:15