EOC JWOC EYOC middle + long + sprint
ROU, Csikszereda, Miercurea Ciuc, 2010-02-10

Tulemused

Klass M20

Raja 10.5 km 14 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Utkin Mikhail RUSRussia 40:02 3:48
2
Skåre Rasmus Korvald NORNorway 41:02 3:54
3
Bråten Vetle Ruud NORNorway 41:03 3:54
4
Trifonenkov Maxim RUSRussia 41:09 3:55
5
Yazykov Yuri BLRBelarus 41:26 3:56
6
Svensson Daniel SWESweden 41:42 3:58
7
Malinovski Stepan RUSRussia 41:51 3:59
8
Kazakov Yury RUSRussia 41:57 3:59
9
Vainio Antti FINFinland 42:08 4:00
10
Sjökvist Anton SWESweden 42:13 4:01
11
Blomgren Erik SWESweden 43:05 4:06
12
Pantsar Taneli FINFinland 43:08 4:06
13
Havliček Lukaš CZECzech Republic 43:18 4:07
13
Bejmer David SWESweden 43:18 4:07
15
Holmberg Andreas SWESweden 43:29 4:08
16
Podoljak Erim RUSRussia 44:05 4:11
17
Minnullin Rinat RUSRussia 44:15 4:12
18
Linnainmaa Tero FINFinland 44:51 4:16
19
Kleger Philipp SUISwitzerland 45:17 4:18
20
Jaama Mattis ESTEstonia 45:50 4:21
21
Sundelin Peter FINFinland 46:06 4:23
22
Linnus Sander ESTEstonia 46:21 4:24
23
Linnainmaa Lauri FINFinland 47:54 4:33
24
Reponen Tommi FINFinland 48:21 4:36
25
Hovind Eirk Kamstrup NORNorway 48:23 4:36
26
Iosifov Boris BULBulgaria 49:15 4:41
27
Bričonoks Edgars LATLatvia 49:38 4:43
28
Kinneberg Eskil NORNorway 50:13 4:46
29
Schönenberger Nils SUISwitzerland 50:21 4:47
30
Truttmann Sandro SUISwitzerland 50:34 4:48
31
Karlsson Adam SWESweden 50:37 4:49
32
Aschwanden Sven SUISwitzerland 50:52 4:50
33
Kantor Ondrej CZECzech Republic 50:59 4:51
34
Von Arx Philipp SUISwitzerland 51:31 4:54
35
Harizanov Boiko BULBulgaria 51:40 4:55
36
Pazhukh Yaroslav UKRUkraine 51:51 4:56
37
Brezian Cristian ROURomania 52:01 4:57
38
Neimanis Nauris LATLatvia 52:04 4:57
39
Sokol Juraj SVKSlovakia 52:47 5:01
40
Flechsig Florian GERGermany 53:40 5:06
41
Karzhov Pavel BLRBelarus 53:52 5:07
42
Kesaväli Asso ESTEstonia 54:23 5:10
43
Dapra Federico ITAItaly 55:35 5:17
44
Gond Gergely HUNHungary 55:41 5:18
45
Fat Andrei Mihai ROURomania 57:32 5:28
46
Molnar Teodor ROURomania 59:07 5:37
47
Stampfer Lukas ITAItaly 1:00:04 5:43
48
Iovev Stanislav BULBulgaria 1:00:53 5:47
49
Barkasz Daniel ROURomania 1:02:47 5:58
50
Indrecan Ionut Vlad ROURomania 1:05:16 6:12
51
Hreniuc Vasile Mirel ROURomania 1:05:32 6:14
52
Szivak Andras HUNHungary 1:13:45 7:01
53
Nemec Andrej SVKSlovakia 1:18:19 7:27
54
Filo Bernat HUNHungary 1:46:40 10:09
  Siraev Artem RUSRussia dsq