EOC JWOC EYOC middle + long + sprint
ROU, Csikszereda, Miercurea Ciuc, 2010-02-10

Tulemused

Klass M

Raja 2.9 km 17 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Khrennikov Eduard RUSRussia 12:57 4:27
2
Lamov Andrey RUSRussia 13:00 4:28
3
Grigoriev Andrey RUSRussia 13:03 4:30
3
Rost Erik SWESweden 13:03 4:30
5
Tunis Staffan FINFinland 13:06 4:31
6
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 13:10 4:32
7
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 13:19 4:35
8
Spörry Christian SUISwitzerland 13:20 4:35
8
Arnesson Peter SWESweden 13:20 4:35
10
Tonna Eivind Luhr NORNorway 13:21 4:36
11
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 13:26 4:37
11
Moholdt Lars Hol NORNorway 13:26 4:37
13
Taivainen Olli Markus FINFinland 13:27 4:38
14
Kiiskinen Pasi FINFinland 13:28 4:38
14
Köngäs Teemu FINFinland 13:28 4:38
16
Sorokin Mikhail KAZKazakhstan 13:33 4:40
17
Gruzdev Andrey RUSRussia 13:34 4:40
17
Granath Johan SWESweden 13:34 4:40
19
Sjölander Joel SWESweden 13:35 4:41
20
Bouchal Jiri CZECzech Republic 13:41 4:43
21
Häkkinen Janne FINFinland 13:43 4:43
22
Barchukov Vladimir RUSRussia 13:45 4:44
23
Schnyder Gion SUISwitzerland 13:51 4:46
24
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 13:54 4:47
24
Kiiskinen Petri FINFinland 13:54 4:47
26
Sætra Ove NORNorway 14:02 4:50
27
Lauerman Jan CZECzech Republic 14:06 4:51
28
Hammarberg Martin SWESweden 14:07 4:52
29
Nemtsev Alexey KAZKazakhstan 14:16 4:55
30
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 14:25 4:58
31
Vullioud Antoine SUISwitzerland 14:27 4:58
32
Zhuravel Arsen UKRUkraine 14:28 4:59
33
Babenko Alexandr KAZKazakhstan 14:31 5:00
34
Laciga Radek CZECzech Republic 14:34 5:01
35
Nordström Gustav SWESweden 14:36 5:02
36
Veselov Kirill RUSRussia 14:40 5:03
37
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 14:49 5:06
38
Drobnik Michal CZECzech Republic 14:54 5:08
39
Ufimtsev Oleksii UKRUkraine 15:04 5:11
40
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 15:07 5:12
41
Škoda Jakub CZECzech Republic 15:08 5:13
42
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 15:10 5:13
43
Hallik Margus ESTEstonia 15:16 5:15
44
Randman Priit ESTEstonia 15:22 5:17
45
Tokbayev Asslan KAZKazakhstan 15:28 5:20
46
Canella Gabriele ITAItaly 15:29 5:20
46
Petrulis Vitalijus LTULithuania 15:29 5:20
48
Šulčys Nerijus LTULithuania 15:31 5:21
49
Oja Joonas ESTEstonia 15:48 5:26
50
Toomas Tiit ESTEstonia 15:58 5:30
51
Lilichenko Vitali KAZKazakhstan 16:01 5:31
52
Kugler Johann AUTAustria 16:39 5:44
52
Varga Stephan AUTAustria 16:39 5:44
54
Horie Morihiro JPNJapan 16:42 5:45
55
Kohlschmidt Bernd GERGermany 16:56 5:50
56
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 16:57 5:50
57
Zanoner Thomas ITAItaly 17:22 5:59
58
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 17:30 6:02
59
Marian Ciprian Alin ROURomania 17:53 6:10
60
Orler Daniele ITAItaly 18:15 6:17
61
Tóth Zoltan ROURomania 18:27 6:21
62
Doganov Petar BULBulgaria 18:49 6:29
63
Bruns Eike GERGermany 19:01 6:33
63
Brabiescu Calinescu Paul Marius ROURomania 19:01 6:33
65
Cupcea Stelian Vasile ROURomania 20:16 6:59
66
Déry Attila HUNHungary 20:17 6:59
67
Gond Balazs HUNHungary 20:25 7:02
68
Dobrev Dobromir BULBulgaria 20:26 7:02
69
Rojc Iztok SLOSlovenia 25:03 8:38
70
Labanovski Aliaksandr BLRBelarus 26:01 8:58
71
Jankó Tamas HUNHungary 26:56 9:17
  Toomas Even ESTEstonia dsq