WOC JWOC long qualification
ITA, Vicenza, Veneto, 2011-08-22

Tulemused

Klass M20

Raja 9.3 km 14 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg km/h
1
Søgaard Rasmus DENDenmark 56:42 9.8
2
Terekhov Alexei RUSRussia 59:46 9.3
3
Bergmann Hansen Andreas DENDenmark 1:01:39 9.1
4
Proschowsky Andreas DENDenmark 1:02:56 8.9
5
Firman Chris AUSAustralia 1:03:12 8.8
6
Zhikharev Philipp RUSRussia 1:04:11 8.7
7
Vainio Eero Matti FINFinland 1:04:54 8.6
8
Stankevičius Vilius LTULithuania 1:05:20 8.5
9
Rossetto Riccardo ITAItaly 1:05:43 8.5
10
Tsarev Denis RUSRussia 1:06:09 8.4
11
Höstman Joakim FINFinland 1:07:05 8.3
12
Bričonoks Edgars LATLatvia 1:07:42 8.2
13
Gluskie Marc AUSAustralia 1:07:44 8.2
14
Tišnovsky Martin CZECzech Republic 1:08:15 8.2
15
Grende Reinis LATLatvia 1:08:38 8.1
16
Silva Tiago PORPortugal 1:09:27 8
17
Guizzardi Marco ITAItaly 1:09:45 8
18
Haga André FINFinland 1:10:03 8
19
Bogar Kryštof CZECzech Republic 1:10:08 8
20
Stanek Tomaš CZECzech Republic 1:10:57 7.9
21
Kaskinen Kare FINFinland 1:11:38 7.8
22
Müller Matej SVKSlovakia 1:11:43 7.8
23
Maišelis Jonas LTULithuania 1:12:18 7.7
24
Tooming Taaniel ESTEstonia 1:12:39 7.7
25
Räsänen Markus FINFinland 1:12:53 7.7
26
Cully Jan Andrej SVKSlovakia 1:12:54 7.7
27
Gutschi Dieter AUTAustria 1:13:16 7.6
28
Silva Cristiano PORPortugal 1:13:19 7.6
29
Schmidt Morgenroth Jacques FRAFrance 1:13:40 7.6
30
Gracia José Ignacio ESPSpain 1:13:43 7.6
31
Jaroszek Radosław POLPoland 1:13:45 7.6
32
Beill Cédric FRAFrance 1:14:08 7.5
33
Kampuss Egils LATLatvia 1:14:13 7.5
34
Cibas Domantas LTULithuania 1:14:16 7.5
35
Arkhipov Alexandr RUSRussia 1:14:23 7.5
36
Logvinchuk Evgenii RUSRussia 1:14:29 7.5
37
Bonazzi Marco ITAItaly 1:15:27 7.4
38
Waldmann Andreas AUTAustria 1:15:42 7.4
39
Gruzde Ēriks LATLatvia 1:16:50 7.3
40
Szpakowski Adrian POLPoland 1:18:14 7.1
41
Brand Barker Chris GBRGreat Britain 1:18:26 7.1
42
Valentin Teo FRAFrance 1:18:29 7.1
43
Ludvik Vojtech CZECzech Republic 1:18:58 7.1
44
Stampfer Lukas ITAItaly 1:19:06 7.1
45
Goddard Tom AUSAustralia 1:20:30 6.9
46
Nagy Beno HUNHungary 1:22:23 6.8
47
Seppele Markus AUTAustria 1:22:40 6.8
48
Blomster Anders FINFinland 1:23:40 6.7
49
Rombczyk Kamil POLPoland 1:24:05 6.6
50
Janoška Tomaš SVKSlovakia 1:26:15 6.5
51
Medvedev Grigory RUSRussia 1:26:40 6.4
52
Németh Bence HUNHungary 1:28:38 6.3
53
Niczyporuk Sebastian POLPoland 1:29:37 6.2
54
Witek Krzysztof POLPoland 1:43:34 5.4
55
Maxa John AUTAustria 2:08:08 4.4
56
Finder Bernhard AUTAustria 2:13:27 4.2
  Baran Adrian POLPoland dnf  
  Pletzer Matthias AUTAustria dnf  
  Phillips Oscar AUSAustralia dsq