EYOC sprint + long
FRA, Bugeat, Limousin, 2012-06-29

Tulemused

Klass W16

Raja 1.7 km 16 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Maciejewska Angelika POLPoland 11:36 6:49
2
Gross Paula SUISwitzerland 11:38 6:50
3
Müller Hanna GERGermany 11:51 6:58
3
Trubkina Marina RUSRussia 11:51 6:58
3
Postelnyak Olena UKRUkraine 11:51 6:58
6
Verdeyen Elke BELBelgium 12:03 7:05
7
Tillingsøe Nikoline DENDenmark 12:05 7:06
8
Hančova Petra CZECzech Republic 12:08 7:08
9
Winkler Leonore GERGermany 12:19 7:14
10
Bachmann Sofie SUISwitzerland 12:20 7:15
11
Borner Sonja SUISwitzerland 12:21 7:15
12
Emmerson Julie GBRGreat Britain 12:24 7:17
12
KÖhle Barbara SUISwitzerland 12:24 7:17
14
Lind Josefine DENDenmark 12:30 7:21
15
Štičkova Anna CZECzech Republic 12:36 7:24
15
Weber Amanda Falck DENDenmark 12:36 7:24
17
Maag Astrid Pedersen DENDenmark 12:38 7:25
18
Polishchuk Lesya UKRUkraine 12:44 7:29
19
Cych Weronika POLPoland 12:46 7:30
19
Moskalenko Daria UKRUkraine 12:46 7:30
21
Illa Camps Maria ESPSpain 12:50 7:32
21
Body Mathlide FRAFrance 12:50 7:32
23
Gassner Anika AUTAustria 13:01 7:39
24
Dvorianskaia Anna RUSRussia 13:03 7:40
25
Droin Solene FRAFrance 13:08 7:43
26
Polzer Carina AUTAustria 13:11 7:45
27
Müller Dorothea GERGermany 13:12 7:45
28
Yakimenko Anna RUSRussia 13:21 7:51
29
Kozinova Zuzana CZECzech Republic 13:23 7:52
29
Haberkorn Chloé FRAFrance 13:23 7:52
29
Long Róisin IRLIreland 13:23 7:52
32
Luup Silvia ESTEstonia 13:26 7:54
33
Novakova Tereza CZECzech Republic 13:31 7:57
33
Viniczai Csenge HUNHungary 13:31 7:57
35
Palumbo Martina ITAItaly 13:37 8:00
35
Sušinskaitė Jogvilė LTULithuania 13:37 8:00
37
Ceulemans Coline BELBelgium 13:39 8:01
38
Gedgaudaitė Viktorija LTULithuania 13:41 8:02
39
Brice Madara LATLatvia 13:48 8:07
40
Kerpauskaitė Anelė LTULithuania 13:54 8:10
40
Wańczyk Zuzanna POLPoland 13:54 8:10
42
Ilkevich Anastasia BLRBelarus 13:55 8:11
43
Liszka Eszter HUNHungary 14:05 8:17
44
Botica Artalejo Elena ESPSpain 14:10 8:20
45
Ruka Diāna Marta LATLatvia 14:20 8:25
46
Zasheva Iveta BULBulgaria 14:21 8:26
46
Guillen Escriba Andrea ESPSpain 14:21 8:26
48
Berenguer Sanchis Sofia ESPSpain 14:23 8:27
49
Sebastiani Gaia ITAItaly 14:24 8:28
50
Weiler Virag HUNHungary 14:28 8:30
51
Zaļaiskalna Annija Anna LATLatvia 14:35 8:34
52
Taufer Francesca ITAItaly 14:36 8:35
53
Schaffer Isabel AUTAustria 14:37 8:35
54
McCavana Aoife IRLIreland 14:41 8:38
55
Haug Marianne ESTEstonia 14:57 8:47
56
Pires Daniela PORPortugal 15:00 8:49
56
Androsova Tetyana UKRUkraine 15:00 8:49
58
Leiboma Laura LATLatvia 15:20 9:01
59
Fernandes Joana PORPortugal 15:31 9:07
60
Mozhar Viktoryia BLRBelarus 15:37 9:11
61
Bortolotti Arianna ITAItaly 15:45 9:15
62
Papugova Andrea SVKSlovakia 15:54 9:21
63
Meirkovich Marina ISRIsrael 15:55 9:21
64
Moreira Beatriz PORPortugal 16:20 9:36
64
Jerman Lara SLOSlovenia 16:20 9:36
66
Beadle Natalie GBRGreat Britain 16:26 9:40
67
Liachovičiūtė Sigita LTULithuania 16:32 9:43
67
Poljanšek Katjuša SLOSlovenia 16:32 9:43
69
Kostina Natalia RUSRussia 16:42 9:49
70
Yoruk Kubra TURTurkey 16:45 9:51
71
Michal Shaked ISRIsrael 16:57 9:58
72
Beauvir Maelle FRAFrance 17:03 10:01
73
Hivoina Maryia BLRBelarus 17:15 10:08
74
Cvek Manca SLOSlovenia 17:25 10:14
75
Bozkurt Ayse TURTurkey 17:44 10:25
76
Tarasava Yuliya BLRBelarus 18:10 10:41
77
Radicevic Kristina SRBSerbia 19:10 11:16
78
Bonto Iuliana Diana ROURomania 19:11 11:17
79
Culcean Roxana ROURomania 19:24 11:24
80
Kaya Tugce TURTurkey 20:25 12:00
  Peroutka Sophie AUTAustria dsq  
  Jones Sarah GBRGreat Britain dsq  
  Szuromi Luca HUNHungary dsq  
  Ayali Hilla ISRIsrael dsq  
  Georgescu Alice Andreea ROURomania dsq