EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint
LAT, Gaizinkalns, 2013-02-13

Tulemused

Klass M20

Raja 14.9 km 36 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Nenonen Lauri FINFinland 1:12:20 4:51
2
Nordberg Ulrik SWESweden 1:12:36 4:52
3
Kotro Tuomas FINFinland 1:16:40 5:08
4
Lofthus Dag NORNorway 1:17:27 5:11
5
Shalin Sergei RUSRussia 1:17:57 5:13
6
Svartholm Joar SWESweden 1:18:03 5:14
7
Madslien Jørgen NORNorway 1:18:18 5:15
8
Tuomala Misa FINFinland 1:18:19 5:15
9
Aikio Santeri FINFinland 1:18:28 5:15
10
Uusitalo Jyri FINFinland 1:20:26 5:23
11
Ahlbäck Emil NORNorway 1:20:27 5:23
12
Shalakhin Dmitry RUSRussia 1:20:28 5:24
13
Dmitriev Maxim RUSRussia 1:22:20 5:31
14
Kvåle Bjørnar NORNorway 1:22:31 5:32
15
Bakken Jonas Madslien NORNorway 1:23:16 5:35
16
Walheim Sixten SWESweden 1:23:25 5:35
16
Karppinen Aleksi FINFinland 1:23:25 5:35
18
Meier Christoph SUISwitzerland 1:23:39 5:36
19
Ericson Martin SWESweden 1:24:17 5:39
20
Fors Simon SWESweden 1:25:31 5:44
21
Zhukov Stepan RUSRussia 1:26:43 5:49
22
Khusnutdinov Timur RUSRussia 1:28:15 5:55
23
Blumenstein Bojan GERGermany 1:28:43 5:57
24
Raize Nauris LATLatvia 1:29:05 5:58
25
Linnus Kristjan ESTEstonia 1:29:39 6:01
26
Slanzi Giordano ITAItaly 1:30:55 6:06
27
Canella Samuele ITAItaly 1:31:34 6:08
28
Laugesaar Tõnis ESTEstonia 1:31:36 6:08
29
Saal Andres ESTEstonia 1:31:39 6:09
30
Horvat Petr CZECzech Republic 1:32:23 6:12
31
Klaska Pavel CZECzech Republic 1:33:00 6:14
32
Neumann Vojtech CZECzech Republic 1:34:41 6:21
33
Argalas Michal CZECzech Republic 1:34:54 6:22
34
Franko David SVKSlovakia 1:35:45 6:25
35
Truttmann Lars SUISwitzerland 1:42:15 6:51
36
Pimenov Viacheslav RUSRussia 1:42:33 6:52
37
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 1:46:05 7:07
38
Watanabe Yuki JPNJapan 1:46:19 7:08
39
Hajdu Szasa HUNHungary 1:46:40 7:09
40
Gröll Matthias AUTAustria 1:46:44 7:09
41
Ponev Martin BULBulgaria 1:46:59 7:10
42
Wickert Adrian AUTAustria 1:49:15 7:19
43
Comina Mattia ITAItaly 1:59:35 8:01
44
Lukouski Vitali BLRBelarus 2:12:57 8:55
45
Cozma Raimond ROURomania 2:21:50 9:31
46
Pauser Jakob AUTAustria 2:25:14 9:44
47
Libotean Stefan ROURomania 2:27:03 9:52
  Šnuparek Vaclav CZECzech Republic dnf  
  Kalvaitis Danius LTULithuania dnf  
  Salén Filip SWESweden dsq  
  Taube Emīls Henrijs LATLatvia dsq