login
EOC JWOC relay → Tulemused

LAT, Madona, 2013-02-17

Klass M20

Raja 6.0 km 22 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Finland FIN 1:21:38
1Kotro Tuomas28:11 (  1)28:11 (  1)
2Tuomala Misa27:30 (  2)55:41 (  1)
3Nenonen Lauri25:57 (  1)1:21:38 (  1)
2Russia 2 RUS 1:22:19
1Pavlenko Aleksandr28:37 (  3)28:37 (  3)
2Gorlanov Sergey27:21 (  1)55:58 (  3)
3Kiselev Vladislav26:21 (  2)1:22:19 (  2)
3Norway NOR 1:23:07
1Bakken Jonas Madslien28:15 (  2)28:15 (  2)
2Lofthus Dag27:33 (  3)55:48 (  2)
3Madslien Jørgen27:19 (  5)1:23:07 (  3)
4Sweden SWE 1:25:55
1Walheim Sixten31:00 (  9)31:00 (  9)
2Svartholm Joar28:15 (  5)59:15 (  4)
3Nordberg Ulrik26:40 (  3)1:25:55 (  4)
 Norway 2 NOR 1:29:21
1Ahlbäck Emil29:44 (  5)29:44 (  5)
2Mølnvik Elias Thorsdal32:57 (11)1:02:41 (  8)
3Kvåle Bjørnar26:40 (  3)1:29:21 (  5)
 Russia RUS 1:29:46
1Shalakhin Dmitry30:57 (  8)30:57 (  8)
2Dmitriev Maxim28:47 (  6)59:44 (  5)
3Shalin Sergei30:02 (  8)1:29:46 (  6)
 Sweden 2 SWE 1:30:03
1Fors Simon29:19 (  4)29:19 (  4)
2Salén Filip31:47 (  9)1:01:06 (  7)
3Ericson Martin28:57 (  6)1:30:03 (  7)
5Latvia LAT 1:30:37
1Raize Nauris29:52 (  6)29:52 (  6)
2Baunis Jānis30:52 (  7)1:00:44 (  6)
3Sārs Jānis29:53 (  7)1:30:37 (  8)
6Estonia EST 1:38:16
1Laugesaar Tõnis33:14 (11)33:14 (11)
2Linnus Kristjan32:14 (10)1:05:28 (10)
3Saal Andres32:48 (10)1:38:16 (  9)
7Switzerland SUI 1:42:12
1Meier Christoph30:33 (  7)30:33 (  7)
2Truttmann Lars33:29 (12)1:04:02 (  9)
3Müller Nicola38:10 (15)1:42:12 (10)
8Czech Republic 2 CZE 1:45:08
1Šnuparek Vaclav36:22 (16)36:22 (16)
2Mudrak Štepan36:10 (14)1:12:32 (13)
3Neumann Vojtech32:36 (  9)1:45:08 (11)
 Czech Republic CZE 1:48:30
1Klaska Pavel40:43 (18)40:43 (18)
2Horvat Petr31:46 (  8)1:12:29 (12)
3Argalas Michal36:01 (13)1:48:30 (12)
9Lithuania LTU 1:48:35
1Kalvaitis Danius34:10 (13)34:10 (13)
2Žigilėjus Aidas39:13 (19)1:13:23 (14)
3Petrovas Daumantas Jurgis35:12 (12)1:48:35 (13)
10Austria AUT 1:48:44
1Wickert Adrian34:58 (14)34:58 (14)
2Peter Mathias39:04 (18)1:14:02 (15)
3Gröll Matthias34:42 (11)1:48:44 (14)
11Italy ITA 1:50:06
1Slanzi Giordano32:57 (10)32:57 (10)
2Canella Samuele33:39 (13)1:06:36 (11)
3Comina Mattia43:30 (18)1:50:06 (15)
 Estonia 2 EST 1:53:03
1Rõõm Rimmo36:15 (15)36:15 (15)
2Alnek Karl Martin39:58 (20)1:16:13 (16)
3Jagomägi Vootele36:50 (14)1:53:03 (16)
 Latvia 2 LAT 2:00:19
1Heinols Atis41:23 (19)41:23 (19)
2Tipainis Toms39:03 (17)1:20:26 (19)
3Upītis Uldis39:53 (17)2:00:19 (17)
12Bulgaria BUL 2:00:57
1Ivanov Tsvetan43:46 (20)43:46 (20)
2Penchev Martin38:44 (16)1:22:30 (21)
3Ponev Martin38:27 (16)2:00:57 (18)
 Switzerland 2 SUI 2:05:53
1Kleger Vivian36:50 (17)36:50 (17)
2Deininger Lukas40:26 (21)1:17:16 (17)
3Muller Seraina48:37 (20)2:05:53 (19)
13Slovakia SVK 2:06:48
1Franko David34:03 (12)34:03 (12)
2Franko Stanislav45:05 (22)1:19:08 (18)
3Hošekova Vanda47:40 (19)2:06:48 (20)
14Belarus BLR 2:15:42
1Kryvasheev Andrei43:56 (21)43:56 (21)
2Khodko Pavel37:02 (15)1:20:58 (20)
3Lukouski Vitali54:44 (22)2:15:42 (21)
 Romania ROU dsq
1Libotean Stefan52:57 (22)52:57 (22)
2Tampa Pauldsqdsq
3Cozma Raimond51:11 (21)dsq
 Finland 2 FIN dsq
1Karppinen Aleksidsqdsq
2Aikio Santeri28:14 (  4)dsq