JWOC middle qual.
CZE, Zavora Stred, 2013-07-02

Tulemused

Klass M2

Raja 3.3 km 15 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Huber Sindre Rønning NORNorway 21:28 6:30
2
Hellmüller Sven SUISwitzerland 21:43 6:34
3
Wołowczyk Krzysztof POLPoland 22:36 6:50
4
Svensk Emil SWESweden 22:38 6:51
5
Edsen Jakob Ekhard DENDenmark 22:45 6:53
6
Byshevets Oleksii UKRUkraine 22:49 6:54
7
Nenonen Lauri FINFinland 22:57 6:57
8
Gil Marcos Eduardo ESPSpain 23:04 6:59
9
Rio Nicolas FRAFrance 23:15 7:02
10
Capbern Loic FRAFrance 23:29 7:06
11
Hubaček Michal CZECzech Republic 23:34 7:08
12
Åhlund Ludvig SWESweden 23:54 7:14
12
Zagonel Giacomo ITAItaly 23:54 7:14
14
Anttolainen Aleksi FINFinland 24:15 7:20
15
Melsom Borger NORNorway 24:49 7:31
16
Egger Jonas SUISwitzerland 24:56 7:33
17
Morėnas Gediminas LTULithuania 24:59 7:34
17
Yasur Nitsan ISRIsrael 24:59 7:34
19
Barnett Andrew AUSAustralia 25:04 7:35
20
Fomiciov Ivan MDAMoldova 25:11 7:37
21
Nankervis Brodie AUSAustralia 25:12 7:38
22
Rzeńca Krzysztof POLPoland 25:35 7:45
23
Tölgyesi Tamas HUNHungary 25:42 7:47
24
Kubelka Tomaš CZECzech Republic 25:48 7:49
25
Gardner William Jonathan GBRGreat Britain 26:07 7:54
26
Potter Adam GBRGreat Britain 26:48 8:07
27
Morrison Shamus NZLNew Zealand 26:53 8:08
28
Miavecz Balazs HUNHungary 26:57 8:10
29
Polovinko Andrii UKRUkraine 27:29 8:19
30
Reinsons Alvis LATLatvia 27:33 8:20
31
Pauser Jakob AUTAustria 27:35 8:21
32
Atanasov Apostol BULBulgaria 28:39 8:40
33
Richardson Alistair NZLNew Zealand 28:45 8:42
34
Pozdeev Konstantin RUSRussia 29:03 8:48
35
Quinn Jonathan IRLIreland 29:15 8:51
36
Hraboš Matej SVKSlovakia 29:33 8:57
37
Kebis Samuel SVKSlovakia 30:09 9:08
38
Döllgast Moritz GERGermany 30:42 9:18
39
Kārkliņš Daniels LATLatvia 30:49 9:20
40
Copetchi Stefan Dragos ROURomania 31:05 9:25
41
Peter Mathias AUTAustria 31:11 9:26
42
Canella Samuele ITAItaly 31:41 9:36
43
Fukada Wataru JPNJapan 32:22 9:48
44
Vidžiūnas Paulius LTULithuania 32:26 9:49
45
Bray Trevor CANCanada 32:48 9:56
46
Hansen Simon Thrane DENDenmark 32:51 9:57
47
Robinson Roark RSASouth Africa 33:56 10:16
48
Bloemen Tristan BELBelgium 35:51 10:51
49
Demeuse Clément BELBelgium 36:11 10:57
50
Sato Yutaro JPNJapan 36:54 11:10
51
Ohrwaschel Nathan USAUnited States 38:18 11:36
52
Arslan Erdi TURTurkey 38:22 11:37
53
Kwok Kin Kwan HKGHong Kong 38:23 11:37
54
Akdogan Hasan TURTurkey 38:39 11:42
55
Barker Zachary USAUnited States 40:09 12:10
56
Papp Tanel ESTEstonia 42:54 13:00
  Naumov Dmitry RUSRussia dsq  
  Lin Jun Liang CHNChina dsq  
  Xie Yi Kai CHNChina dsq