WOC long
FIN, Tipasoja, 2013-07-09

Tulemused

Klass M

Raja 19.8 km 33 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Gueorgiou Thierry FRAFrance 1:41:39 M21:05:29 (  2) 5:08
2
Lakanen Jani FINFinland 1:42:57 M21:04:49 (  1) 5:12
3
Bertuks Edgars LATLatvia 1:43:29 M11:06:03 (  1) 5:14
4
Tsvetkov Dmitry RUSRussia 1:43:43 M11:06:51 (  3) 5:15
5
Dæhli Magne NORNorway 1:43:57 M21:06:25 (  4) 5:15
6
Merz Matthias SUISwitzerland 1:44:20 M11:08:19 (  6) 5:16
7
Hubmann Daniel SUISwitzerland 1:44:48 M21:06:40 (  6) 5:18
8
Lassen Tue Agner Hjort DENDenmark 1:46:21 M31:09:15 (  9) 5:23
9
Nikolov Kiril BULBulgaria 1:46:40 M11:12:38 (11) 5:24
9
Novikov Valentin RUSRussia 1:46:40 M31:08:11 (  6) 5:24
11
Holmberg Anders SWESweden 1:47:03 M31:08:14 (  7) 5:25
12
Adamski Philippe FRAFrance 1:47:36 M11:08:15 (  5) 5:26
13
Nordberg Anders NORNorway 1:47:40 M11:08:22 (  7) 5:27
14
Johansson Fredrik SWESweden 1:47:58 M11:09:52 (  9) 5:28
15
Krėpšta Simonas LTULithuania 1:48:11 M21:12:00 (  9) 5:28
16
Šedivy Jan CZECzech Republic 1:48:15 M21:06:31 (  5) 5:28
17
Föhr Tero FINFinland 1:48:37 M31:05:06 (  1) 5:29
18
Kodeda Štepan CZECzech Republic 1:48:55 M11:08:36 (  8) 5:30
19
Sild Timo ESTEstonia 1:49:53 M11:06:56 (  4) 5:33
20
Street Ralph GBRGreat Britain 1:50:19 M31:08:34 (  8) 5:35
21
Aleliūnas Vilius LTULithuania 1:50:37 M31:12:02 (10) 5:36
22
Omdal Hans Gunnar NORNorway 1:50:44 M31:05:54 (  3) 5:36
23
Tambasov Yuri BLRBelarus 1:51:42 M11:06:29 (  2) 5:39
24
Fincke Simo Pekka FINFinland 1:51:45 M11:13:03 (12) 5:39
25
Panchenko Artem UKRUkraine 1:51:52 M31:18:42 (15) 5:39
25
Novikov Leonid RUSRussia 1:51:52 M21:06:18 (  3) 5:39
27
Pihl Peeter ESTEstonia 1:53:04 M31:07:12 (  4) 5:43
28
Lenkei Zsolt HUNHungary 1:53:09 M11:10:49 (10) 5:43
29
Petržela Jan CZECzech Republic 1:53:47 M31:08:09 (  5) 5:45
30
Rollier Baptiste SUISwitzerland 1:54:51 M31:05:36 (  2) 5:48
31
Lösch Sören GERGermany 1:55:40 M31:14:09 (12) 5:51
32
Alekseyonok Aleksei BLRBelarus 1:57:11 M31:14:52 (14) 5:55
33
Simonin Nicolas IRLIreland 1:57:13 M21:15:36 (13) 5:56
34
Schwartz Sørensen Søren DENDenmark 1:57:44 M21:10:09 (  8) 5:57
35
Mamleev Mikhail ITAItaly 1:58:17 M31:12:31 (11) 5:59
36
Aires Tiago PORPortugal 1:58:44 M21:16:31 (14) 6:00
37
Diogo Miguel PORPortugal 1:58:45 M11:14:56 (13) 6:00
38
Mihailovs Kalvis LATLatvia 1:59:44 M31:14:10 (13) 6:03
39
Runesson Johan SWESweden 2:00:29 M21:12:09 (10) 6:05
40
Kūms Jānis LATLatvia 2:02:35 M21:14:01 (12) 6:12
41
Lang Markus AUTAustria 2:04:25 M21:17:47 (15) 6:17
42
Casal Fernandez Roger ESPSpain 2:05:43 M11:15:49 (14) 6:21
43
Wensław Mateusz POLPoland 2:07:02 M21:08:31 (  7) 6:25
44
Gvozdev Pavel ISRIsrael 2:11:10 M11:18:47 (15) 6:38
45
Salin Andrey BLRBelarus 2:26:32 M21:13:25 (11) 7:24