JWOC EYOC middle + long ms + sprint
EST, Pannjärve, 2014-02-19

Tulemused

Klass M17

Raja 2.9 km 9 KP

Valige  middle  long ms  sprint  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Pavlenko Aleksandr RUSRussia 14:57 5:09
2
Kiselev Vladislav RUSRussia 15:03 5:11
3
Toivonen Eevert FINFinland 16:12 5:35
4
Müller Nicola SUISwitzerland 16:15 5:36
5
Tceriukov Mikhail RUSRussia 16:32 5:42
6
Ogorodnikov Vadim RUSRussia 17:27 6:01
7
Kazenkin Anton RUSRussia 17:35 6:04
8
Jacobsson Filip SWESweden 17:51 6:09
9
Henriksson Kalle SWESweden 17:53 6:10
10
Ivanov Tsvetan BULBulgaria 17:59 6:12
11
Boos Noel SUISwitzerland 18:15 6:18
12
Corradini Francesco ITAItaly 19:12 6:37
13
Hallop Kevin ESTEstonia 19:24 6:41
14
Rõõm Andres ESTEstonia 19:38 6:46
15
Wickbom Rasmus SWESweden 19:49 6:50
16
Vaitkus Rokas LTULithuania 20:03 6:55
17
Stary Ondrej CZECzech Republic 20:15 6:59
18
Upītis Uldis LATLatvia 20:18 7:00
19
Deininger Lukas SUISwitzerland 20:22 7:01
20
Daņilovs Jevgēņijs LATLatvia 20:23 7:02
21
Penchev Martin BULBulgaria 20:32 7:05
22
Toivanen Elmeri FINFinland 20:35 7:06
23
Kleger Vivian SUISwitzerland 20:39 7:07
24
Owens Kestrel USAUnited States 21:07 7:17
25
Tukhvatullin Salavat RUSRussia 21:11 7:18
26
Pais Märten Henrik ESTEstonia 21:54 7:33
27
Petrovas Daumantas Jurgis LTULithuania 22:30 7:46
28
Kalvaitis Nojus LTULithuania 23:03 7:57
29
Vystavel Ondrej CZECzech Republic 23:18 8:02
30
Lukashevich Vitaliy KAZKazakhstan 23:21 8:03
31
Pļaviņš Niks LATLatvia 23:23 8:04
32
Cienciala Jan CZECzech Republic 23:27 8:05
33
Bogdanovs Konstantins LATLatvia 23:34 8:08
34
Kljuzin Karel Sander ESTEstonia 23:49 8:13
35
Kütt Oliver ESTEstonia 25:16 8:43
36
Myronenko Maksym UKRUkraine 25:31 8:48
37
Helmoja Siim ESTEstonia 25:42 8:52
38
Razhkou Aliaksandr BLRBelarus 25:47 8:53
39
Biro Sefan Alexandru ROURomania 26:17 9:04
40
Sakalou Uladzislau BLRBelarus 26:44 9:13
41
Härkönen Tommi FINFinland 27:12 9:23
42
Constantin Cristian ROURomania 27:54 9:37
43
Andriiuk Arsenii UKRUkraine 29:32 10:11
44
Babiychuk Dmytro UKRUkraine 31:13 10:46
45
Poienko Andrii UKRUkraine 37:52 13:03
46
Shcharbakou Ilya BLRBelarus 38:22 13:14
47
Crisan Ionut ROURomania 39:39 13:40
  Lönnström Emil FINFinland dsq