EOC relay mix
RUS, Tyumen, 2014-03-07

Tulemused

Klass X

Raja 1, 3, 5 etapid 2.6 km 9 KP; 2, 4, 6 etapid 2.2 km 9 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Russia 3 RUS59:17 1Barchukov Vladimir10:30 (13)10:30 (13)
2Tarasenko Yulia10:07 (  6)20:37 (  8)
3Barchukov Vladimir9:08 (  1)29:45 (  3)
4Tarasenko Yulia10:49 (13)40:34 (  7)
5Barchukov Vladimir9:45 (  8)50:19 (  8)
6Tarasenko Yulia8:58 (  1)59:17 (  1)
2
Bulgaria BUL59:23 1Belomazhev Stanimir10:19 (10)10:19 (10)
2Grigorova Burgova Antoniya10:27 (10)20:46 (11)
3Belomazhev Stanimir9:31 (  7)30:17 (  8)
4Grigorova Burgova Antoniya10:01 (  2)40:18 (  4)
5Belomazhev Stanimir9:36 (  4)49:54 (  2)
6Grigorova Burgova Antoniya9:29 (  8)59:23 (  2)
  Russia 2 RUS59:27 1Veselov Kirill10:06 (  6)10:06 (  6)
2Kravchenko Anastasia10:14 (  8)20:20 (  3)
3Veselov Kirill9:27 (  4)29:47 (  4)
4Kravchenko Anastasia10:05 (  4)39:52 (  1)
5Veselov Kirill10:12 (14)50:04 (  5)
6Kravchenko Anastasia9:23 (  4)59:27 (  3)
3
Sweden SWE59:28 1Rost Erik9:59 (  5)9:59 (  5)
2Alexandersson Tove11:06 (15)21:05 (14)
3Rost Erik9:24 (  2)30:29 (12)
4Alexandersson Tove9:57 (  1)40:26 (  5)
5Rost Erik9:36 (  4)50:02 (  4)
6Alexandersson Tove9:26 (  7)59:28 (  4)
  Sweden 2 SWE59:32 1Arnesson Peter10:15 (  8)10:15 (  8)
2Olsson Magdalena10:15 (  9)20:30 (  6)
3Arnesson Peter9:31 (  7)30:01 (  5)
4Olsson Magdalena11:00 (18)41:01 (10)
5Arnesson Peter9:33 (  2)50:34 (  9)
6Olsson Magdalena8:58 (  1)59:32 (  5)
4
Finland 3 FIN59:39 1Häkkinen Janne10:17 (  9)10:17 (  9)
2Pesu Mervi10:03 (  5)20:20 (  3)
3Häkkinen Janne10:00 (15)30:20 (  9)
4Pesu Mervi10:07 (  5)40:27 (  6)
5Häkkinen Janne9:37 (  7)50:04 (  5)
6Pesu Mervi9:35 (10)59:39 (  6)
  Russia RUS59:48 1Lamov Andrey9:55 (  4)9:55 (  4)
2Rvacheva Tatiana9:57 (  4)19:52 (  1)
3Lamov Andrey9:51 (11)29:43 (  2)
4Rvacheva Tatiana10:34 (10)40:17 (  3)
5Lamov Andrey9:36 (  4)49:53 (  1)
6Rvacheva Tatiana9:55 (11)59:48 (  7)
5
Norway NOR59:59 1Watterdal Øyvind Lien9:51 (  2)9:51 (  2)
2Rognstad Audhild Bakken10:50 (13)20:41 (  9)
3Watterdal Øyvind Lien9:28 (  5)30:09 (  6)
4Rognstad Audhild Bakken10:56 (15)41:05 (11)
5Watterdal Øyvind Lien9:51 (  9)50:56 (11)
6Rognstad Audhild Bakken9:03 (  3)59:59 (  8)
  Finland 2 FIN1:00:03 1Saarela Ville Petteri10:19 (10)10:19 (10)
2Mörsky Sonja9:55 (  3)20:14 (  2)
3Saarela Ville Petteri9:26 (  3)29:40 (  1)
4Mörsky Sonja10:14 (  6)39:54 (  2)
5Saarela Ville Petteri10:06 (13)50:00 (  3)
6Mörsky Sonja10:03 (12)1:00:03 (  9)
  Finland FIN1:00:13 1Tunis Staffan10:26 (12)10:26 (12)
2Leppäsalmi Milka10:30 (11)20:56 (13)
3Tunis Staffan9:28 (  5)30:24 (11)
4Leppäsalmi Milka10:41 (12)41:05 (11)
5Tunis Staffan9:35 (  3)50:40 (10)
6Leppäsalmi Milka9:33 (  9)1:00:13 (10)
  Norway 2 NOR1:00:46 1Moholdt Lars Hol9:51 (  2)9:51 (  2)
2Ulvensøen Anna10:44 (12)20:35 (  7)
3Moholdt Lars Hol9:40 (  9)30:15 (  7)
4Ulvensøen Anna10:39 (11)40:54 (  9)
5Moholdt Lars Hol10:29 (15)51:23 (13)
6Ulvensøen Anna9:23 (  4)1:00:46 (11)
  Norway 3 NOR1:01:17 1Kvåle Hans Jørgen9:42 (  1)9:42 (  1)
2Lövald Hellberg Christina11:01 (14)20:43 (10)
3Kvåle Hans Jørgen10:07 (16)30:50 (14)
4Lövald Hellberg Christina10:22 (  7)41:12 (13)
5Kvåle Hans Jørgen9:58 (10)51:10 (12)
6Lövald Hellberg Christina10:07 (14)1:01:17 (12)
6
Czech Republic CZE1:01:51 1Škoda Jakub10:40 (16)10:40 (16)
2Hančikova Hana10:13 (  7)20:53 (12)
3Škoda Jakub9:52 (12)30:45 (13)
4Hančikova Hana10:32 (  9)41:17 (14)
5Škoda Jakub11:11 (17)52:28 (15)
6Hančikova Hana9:23 (  4)1:01:51 (13)
7
Switzerland SUI1:02:18 1Schnyder Gion11:08 (17)11:08 (17)
2Strub Carmen11:17 (16)22:25 (18)
3Schnyder Gion9:40 (  9)32:05 (15)
4Strub Carmen10:02 (  3)42:07 (15)
5Schnyder Gion10:05 (12)52:12 (14)
6Strub Carmen10:06 (13)1:02:18 (14)
  Czech Republic 2 CZE1:06:14 1Laciga Radek10:36 (14)10:36 (14)
2Karochova Simona11:41 (18)22:17 (17)
3Laciga Radek10:16 (17)32:33 (17)
4Karochova Simona11:19 (19)43:52 (16)
5Laciga Radek10:59 (16)54:51 (16)
6Karochova Simona11:23 (19)1:06:14 (15)
8
Estonia EST1:06:21 1Randman Priit11:57 (19)11:57 (19)
2Kudre Daisy9:51 (  2)21:48 (15)
3Randman Priit12:06 (19)33:54 (18)
4Kudre Daisy10:49 (13)44:43 (17)
5Randman Priit11:21 (18)56:04 (18)
6Kudre Daisy10:17 (15)1:06:21 (16)
  Switzerland 2 SUI1:07:10 1Spörry Christian10:14 (  7)10:14 (  7)
2Kleger Sarah12:01 (20)22:15 (16)
3Spörry Christian9:53 (13)32:08 (16)
4Kleger Sarah13:40 (20)45:48 (18)
5Spörry Christian10:01 (11)55:49 (17)
6Kleger Sarah11:21 (18)1:07:10 (17)
9
Italy ITA1:07:56 1Slanzi Giordano11:30 (18)11:30 (18)
2Ventura Alice11:44 (19)23:14 (19)
3Slanzi Giordano11:41 (18)34:55 (19)
4Ventura Alice10:59 (17)45:54 (19)
5Slanzi Giordano11:32 (19)57:26 (19)
6Ventura Alice10:30 (16)1:07:56 (18)
10
Lithuania LTU1:15:53 1Arlauskienė Ramunė13:55 (20)13:55 (20)
2Keinaitė Gabrielė12:03 (21)25:58 (20)
3Arlauskienė Ramunė13:26 (21)39:24 (20)
4Keinaitė Gabrielė10:57 (16)50:21 (20)
5Arlauskienė Ramunė14:29 (20)1:04:50 (20)
6Keinaitė Gabrielė11:03 (17)1:15:53 (19)
  Sweden 3 SWEdsq 1Hammarberg Martin10:39 (15)10:39 (15)
2Lindkvist Linda9:46 (  1)20:25 (  5)
3Hammarberg Martin9:56 (14)30:21 (10)
4Lindkvist Linda10:25 (  8)40:46 (  8)
5Hammarberg Martin9:27 (  1)50:13 (  7)
6Lindkvist Lindadsqdsq
  Estonia 2 ESTdsq 1Kesaväli Asso16:16 (21)16:16 (21)
2Kaasiku Evely11:26 (17)27:42 (21)
3Kesaväli Asso12:10 (20)39:52 (21)
4Kaasiku Evelydnfdsq