EOC long final
POR, Marateca, 2014-04-15

Tulemused

Klass M

Raja 20.3 km 30 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Hubmann Daniel SUISwitzerland 1:30:23 M11:05:03 (  3) 4:27
2
Lundanes Olav NORNorway 1:30:48 M31:02:32 (  2) 4:28
3
Johansson Fredrik SWESweden 1:30:50 M31:04:17 (  6) 4:28
4
Hertner Fabian SUISwitzerland 1:30:56 M31:03:52 (  5) 4:28
5
Tranchand Frédéric FRAFrance 1:32:04 M21:05:26 (  6) 4:32
6
Lind William SWESweden 1:32:59 M11:03:06 (  1) 4:34
7
Sjöberg Oskar SWESweden 1:33:32 M11:05:29 (  4) 4:36
8
Lakanen Jani FINFinland 1:33:36 M11:04:01 (  2) 4:36
9
Zinca Ionut Alin ROURomania 1:33:37 M31:04:57 (  7) 4:36
10
Bertuks Edgars LATLatvia 1:34:03 M21:05:16 (  5) 4:37
11
Rollier Baptiste SUISwitzerland 1:34:21 M11:05:37 (  5) 4:38
12
Adamski Philippe FRAFrance 1:34:24 M11:06:08 (  7) 4:39
13
Kyburz Matthias SUISwitzerland 1:34:55 M21:04:16 (  3) 4:40
14
Boström Mårten B FINFinland 1:34:58 M31:08:37 (11) 4:40
15
Dæhli Magne NORNorway 1:35:01 M11:06:52 (  8) 4:40
16
Gristwood Graham GBRGreat Britain 1:35:04 M21:05:59 (  8) 4:40
17
Ostlin Anton SWESweden 1:35:20 M21:06:02 (  9) 4:41
18
Sild Timo ESTEstonia 1:35:28 M31:03:42 (  4) 4:42
19
Ikonen Pasi FINFinland 1:35:47 M21:05:00 (  4) 4:43
20
Dahlgren Filip SWESweden 1:35:53 M21:10:36 (14) 4:43
21
Kerschbaumer Gernot AUTAustria 1:36:50 M31:02:29 (  1) 4:46
22
Kinneberg Eskil NORNorway 1:36:55 M21:05:54 (  7) 4:46
23
Lenkei Zsolt HUNHungary 1:37:12 M31:09:35 (15) 4:47
24
Pawlak Bartosz POLPoland 1:37:43 M31:09:14 (13) 4:48
25
Kubat Pavel CZECzech Republic 1:38:10 M31:03:27 (  3) 4:50
26
Kodeda Štepan CZECzech Republic 1:38:45 M21:08:13 (12) 4:51
27
Huber Raffael SUISwitzerland 1:39:40 M21:06:36 (10) 4:54
28
Simonin Nicolas IRLIreland 1:40:02 M11:07:35 (  9) 4:55
29
Shcherbakov Denys UKRUkraine 1:40:30 M21:11:23 (15) 4:57
30
Stulgys Donatas LTULithuania 1:40:35 M21:06:56 (11) 4:57
31
Arstad Thomas Natvig NORNorway 1:40:38 M11:09:59 (15) 4:57
32
Aukrust Osmoen Jon NORNorway 1:40:55 M31:08:43 (12) 4:58
33
Sild Lauri ESTEstonia 1:42:00 M11:08:27 (10) 5:01
34
Sirén Mikko FINFinland 1:42:04 M11:08:58 (12) 5:01
35
Taivainen Olli Markus FINFinland 1:42:09 M31:07:26 (10) 5:01
36
Lösch Sören GERGermany 1:42:49 M31:05:31 (  8) 5:03
37
Djurhuus Rasmus DENDenmark 1:43:50 M11:12:14 (17) 5:06
38
Panchenko Artem UKRUkraine 1:43:54 M31:09:25 (14) 5:07
39
Friedrichs Bjarne GERGermany 1:44:04 M11:09:50 (14) 5:07
40
Portin Fredric FINFinland 1:44:22 M21:03:19 (  1) 5:08
40
Svensk Emil SWESweden 1:44:22 M31:09:47 (16) 5:08
42
Bray Peter GBRGreat Britain 1:46:53 M21:12:15 (17) 5:15
43
Kūms Jānis LATLatvia 1:47:04 M11:11:29 (16) 5:16
44
Nogueira Pedro PORPortugal 1:48:47 M11:08:57 (11) 5:21
  Dent Julian AUSAustralia dnf M11:09:23 (13)  
  Novikov Valentin RUSRussia dnf M21:03:50 (  2)  
  Kratov Oleksandr UKRUkraine dnf M11:06:04 (  6)  
  Olsen Rune DENDenmark dnf M21:10:01 (13)