dbtopas login
WUOC long + sprint + middle → Tulemused racesults.lt

CZE CZE, Olomouc, 2014-08-13

Klass M

Raja 6.9 km 26 KP

Valige  long Nectava  sprint Kopeček  middle Protivanov  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Ridefelt AlbinSWE SWESweden 31:44 4:35
2
Basset LucasFRA FRAFrance 32:20 4:41
3
Petržela JanCZE CZECzech Republic 32:32 4:42
4
Andersson RassmusSWE SWESweden 32:38 4:43
5
Kral VojtechCZE CZECzech Republic 32:41 4:44
6
Huber RaffaelSUI SUISwitzerland 33:05 4:47
7
Kymäläinen SeveriFIN FINFinland 33:09 4:48
7
Portin FredricFIN FINFinland 33:09 4:48
9
Hubmann MartinSUI SUISwitzerland 33:13 4:48
10
Ekeberg Bjørn DanielsenNOR NORNorway 33:33 4:51
11
Nykodym MilošCZE CZECzech Republic 33:58 4:55
12
Parfianowicz PiotrPOL POLPoland 34:01 4:55
13
Wängdahl JensSWE SWESweden 34:03 4:56
14
Friedrichs BjarneGER GERGermany 34:14 4:57
15
Krajčik MichalSVK SVKSlovakia 34:38 5:01
16
Tranchant Olivier BlancFRA FRAFrance 34:43 5:01
17
Arstad Thomas NatvigNOR NORNorway 34:55 5:03
18
Heinaro EinariFIN FINFinland 34:59 5:04
19
Steiwer Gaute HallanNOR NORNorway 35:09 5:05
20
Indgaard Jo ForsethNOR NORNorway 35:12 5:06
21
Barkasz DanielROU ROURomania 35:24 5:07
22
Fedatsenka SiarheiBLR BLRBelarus 35:36 5:09
22
Hodkinson Peter JamesGBR GBRGreat Britain 35:36 5:09
24
Denzler AlainSUI SUISwitzerland 35:38 5:09
25
Chromy AdamCZE CZECzech Republic 35:49 5:11
26
Ogden MatthewNZL NZLNew Zealand 35:53 5:12
27
Jones Kristian MarkGBR GBRGreat Britain 36:20 5:15
28
Tikhonov GlebRUS RUSRussia 36:21 5:16
29
Jubelis AndrisLAT LATLatvia 36:23 5:16
30
Martinez Pérez AntonioESP ESPSpain 36:25 5:16
31
Beveridge GeneNZL NZLNew Zealand 36:27 5:16
32
Blanes Reig AndreuESP ESPSpain 36:33 5:17
33
Nilsson Simkovics ErikAUT AUTAustria 36:41 5:18
34
Baumholczer MatéHUN HUNHungary 36:47 5:19
35
Pauliņš ArtūrsLAT LATLatvia 37:09 5:23
36
Zagonel GiacomoITA ITAItaly 37:14 5:23
36
Tammemäe LauriEST ESTEstonia 37:14 5:23
38
Belomazhev StanimirBUL BULBulgaria 37:15 5:23
39
Cherry Alan GeorgeGBR GBRGreat Britain 37:20 5:24
40
Hewelt MaciejPOL POLPoland 37:23 5:25
41
Bakó AronHUN HUNHungary 37:30 5:26
42
Ivarsson Sandberg ErikSWE SWESweden 37:31 5:26
43
Sirakov IvanBUL BULBulgaria 37:53 5:29
44
Russel Keely BryanAUS AUSAustralia 37:57 5:30
45
Dubois RémiFRA FRAFrance 38:01 5:30
46
Lützkendorf PaulGER GERGermany 38:05 5:31
47
Fleurent ThéoFRA FRAFrance 38:12 5:32
48
Dallavalle RobertoITA ITAItaly 38:15 5:32
49
Suciu SimionROU ROURomania 38:25 5:34
50
Short ConorIRL IRLIreland 38:41 5:36
51
Franko DavidSVK SVKSlovakia 38:48 5:37
52
Straltsou VasiliBLR BLRBelarus 38:50 5:37
53
Konotopetz Damian MichaelCAN CANCanada 38:59 5:38
54
Lazdauskas KarolisLTU LTULithuania 39:01 5:39
55
Potylitsyn IvanRUS RUSRussia 39:06 5:40
55
Ciobanu RomanMDA MDAMoldova 39:06 5:40
57
Nogueira De La Muela Luis EnriqueESP ESPSpain 39:22 5:42
57
Prunsche ChristophGER GERGermany 39:22 5:42
59
Pfeifer ChristianAUT AUTAustria 39:25 5:42
60
Scown MurrayAUS AUSAustralia 39:45 5:45
61
Laugesaar TõnisEST ESTEstonia 39:49 5:46
62
Drągowski KubaPOL POLPoland 40:21 5:50
63
Osaki HirokazuJPN JPNJapan 40:27 5:51
64
Mušinsky TomašSVK SVKSlovakia 40:30 5:52
65
Ukhvanov AndreiRUS RUSRussia 40:32 5:52
66
Inderst SebastianITA ITAItaly 40:47 5:54
67
Scott TobyNZL NZLNew Zealand 40:58 5:56
68
Scharnagl LukasAUT AUTAustria 41:18 5:59
69
Misiūnas JustasLTU LTULithuania 41:36 6:01
70
Saari ToniFIN FINFinland 41:52 6:04
71
Hychko VitaliiUKR UKRUkraine 41:59 6:05
72
Fala SergiuMDA MDAMoldova 42:00 6:05
73
Harvey JourdanNZL NZLNew Zealand 42:01 6:05
74
Gorodetskiy ValentinRUS RUSRussia 42:02 6:05
75
Rekuņenko ArtjomsLAT LATLatvia 42:15 6:07
76
Rennie Graeme JeffreyCAN CANCanada 42:36 6:10
77
Siegert WolfgangAUT AUTAustria 42:43 6:11
78
Hägler KasparSUI SUISwitzerland 42:56 6:13
79
Karaivanov GrigorBUL BULBulgaria 43:04 6:14
80
Shimbo YoichiJPN JPNJapan 43:07 6:14
81
Neve ToddAUS AUSAustralia 43:20 6:16
82
Kemp Eric LawrenceCAN CANCanada 43:47 6:20
83
Mets MartonHUN HUNHungary 44:15 6:24
84
Barbone GiacomoUSA USAUnited States 44:48 6:29
85
Sulyok AbelHUN HUNHungary 45:05 6:32
86
Hosokawa TomokiJPN JPNJapan 45:12 6:33
87
Curzio SamueleITA ITAItaly 45:25 6:34
88
Schorah David JamesGBR GBRGreat Britain 45:34 6:36
88
Rusenchyk VladyslavUKR UKRUkraine 45:34 6:36
90
Garcia Dengra RicardoESP ESPSpain 45:38 6:36
91
Short RuairiIRL IRLIreland 45:43 6:37
92
Mižur PeterSVK SVKSlovakia 47:11 6:50
93
Borštnik AndrejSLO SLOSlovenia 48:54 7:05
94
Sõnajalg AtsEST ESTEstonia 49:35 7:11
95
Riechers SörenGER GERGermany 49:59 7:14
96
Lin Jun LiangCHN CHNChina 50:20 7:17
97
He HaoCHN CHNChina 50:43 7:21
98
Bezdiga AndreiMDA MDAMoldova 51:08 7:24
99
McCullough EoinIRL IRLIreland 51:46 7:30
100
Barnett AndrewAUS AUSAustralia 51:54 7:31
101
Takahashi YukiJPN JPNJapan 53:51 7:48
102
Tan JiangmingCHN CHNChina 55:28 8:02
103
Whitaker CharlesUSA USAUnited States 58:10 8:25
104
Kehayov HyuseinBUL BULBulgaria 58:58 8:32
105
Savchenko OleksiyUKR UKRUkraine 59:26 8:36
106
Sitarz HansUSA USAUnited States 1:02:03 8:59
107
Man Chi KinHKG HKGHong Kong 1:04:58 9:24
108
Mai KaijunCHN CHNChina 1:05:20 9:28
109
O Keefe JamesUSA USAUnited States 1:06:59 9:42
  Staišiūnas ViktorasLTU LTULithuania dsq