WOC JWOC EYOC relay mix
POL, Suprasl, 2014-08-25

Tulemused

Klass X20

Raja 1, 3 etapid 5.2 km 17 KP; 2, 4 etapid 5.7 km 18 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Austria AUT51:13 1Pirker Lisa15:05 (  7)15:05 (  7)
2Waldmann Andreas12:13 (  1)27:18 (  2)
3Pirker Lisa13:06 (  5)40:24 (  2)
4Waldmann Andreas10:49 (  1)51:13 (  1)
2
France FRA51:34 1Denaix Lou13:53 (  3)13:53 (  3)
2Courtois Yoann13:20 (  5)27:13 (  1)
3Denaix Lou12:36 (  3)39:49 (  1)
4Courtois Yoann11:45 (  2)51:34 (  2)
3
Sweden SWE53:49 1Engström Kajsa13:29 (  2)13:29 (  2)
2Sandberg Oskar14:43 (13)28:12 (  4)
3Engström Kajsa13:16 (  6)41:28 (  4)
4Sandberg Oskar12:21 (  7)53:49 (  3)
4
Lithuania LTU54:31 1Zaliauskaitė Algirda14:28 (  5)14:28 (  5)
2Žigilėjus Aidas13:57 (  7)28:25 (  5)
3Zaliauskaitė Algirda12:49 (  4)41:14 (  3)
4Žigilėjus Aidas13:17 (15)54:31 (  4)
5
Russia RUS55:14 1Trifilenkova Anastasia14:29 (  6)14:29 (  6)
2Likhanov Pavel13:12 (  3)27:41 (  3)
3Trifilenkova Anastasia15:10 (16)42:51 (  6)
4Likhanov Pavel12:23 (  9)55:14 (  5)
6
Sweden SWE55:42 1Hylander Rebecka13:54 (  4)13:54 (  4)
2Bergström Filip14:33 (11)28:27 (  6)
3Hylander Rebecka13:41 (  8)42:08 (  5)
4Bergström Filip13:34 (17)55:42 (  6)
7
Russia 2 RUS56:12 1Khusnutdinova Alina15:46 (12)15:46 (12)
2Kulikov Ivan14:34 (12)30:20 (11)
3Khusnutdinova Alina13:38 (  7)43:58 (  7)
4Kulikov Ivan12:14 (  6)56:12 (  7)
8
Russia 6 RUS56:41 1Blagonravova Nataliya15:40 (11)15:40 (11)
2Chernykh Viacheslav14:23 (10)30:03 (  9)
3Blagonravova Nataliya14:42 (12)44:45 (  9)
4Chernykh Viacheslav11:56 (  3)56:41 (  8)
9
Russia 5 RUS57:21 1Dimova Alexandra17:14 (16)17:14 (16)
2Kiselev Vladislav13:44 (  6)30:58 (12)
3Dimova Alexandra14:22 (11)45:20 (11)
4Kiselev Vladislav12:01 (  4)57:21 (  9)
10
Finland 2 FIN57:27 1Hakala Essi16:23 (14)16:23 (14)
2Vanhanen Konsta12:46 (  2)29:09 (  7)
3Hakala Essi14:56 (14)44:05 (  8)
4Vanhanen Konsta13:22 (16)57:27 (10)
11
Russia 4 RUS57:44 1Barishpolova Irina15:18 (  9)15:18 (  9)
2Emeliancik Vladimir14:06 (  9)29:24 (  8)
3Barishpolova Irina15:36 (18)45:00 (10)
4Emeliancik Vladimir12:44 (13)57:44 (11)
12
Austria AUT57:46 1Ritter Julia16:04 (13)16:04 (13)
2Dobnik Rafael14:04 (  8)30:08 (10)
3Ritter Julia15:14 (17)45:22 (12)
4Dobnik Rafael12:24 (10)57:46 (12)
13
Denmark DEN57:56 1Ryge Carlsen Caroline15:15 (  8)15:15 (  8)
2Thomsen Silas Frederik15:55 (17)31:10 (14)
3Ryge Carlsen Caroline14:12 (  9)45:22 (12)
4Thomsen Silas Frederik12:34 (12)57:56 (13)
14
Finland 3 FIN58:48 1Narhi Minna15:29 (10)15:29 (10)
2Tervala Miska15:31 (16)31:00 (13)
3Narhi Minna14:53 (13)45:53 (14)
4Tervala Miska12:55 (14)58:48 (14)
15
Sweden 2 SWE59:16 1Andersson Jennifer16:58 (15)16:58 (15)
2Svard Sebastian15:11 (15)32:09 (15)
3Andersson Jennifer14:57 (15)47:06 (15)
4Svard Sebastian12:10 (  5)59:16 (15)
  Finland FINdsq 1Saarinen Hennadsqdsq
2Rantala Aleksi13:18 (  4)dsq
3Saarinen Henna12:19 (  2)dsq
4Rantala Aleksi12:22 (  8)dsq
  Russia 3 RUSdsq 1Fesenko Mariadsqdsq
2Panov Ivan14:52 (14)dsq
3Fesenko Maria14:18 (10)dsq
4Panov Ivan12:32 (11)dsq
  Finland FINdsq 1Saarela Ruska13:28 (  1)13:28 (  1)
2Blomster Andersdsqdsq
3Saarela Ruska12:12 (  1)dsq
4Blomster Andersdsqdsq
  Russia RUSdsq 1Metelkina Anastasiadsqdsq
2Kuprianov Alexeydsqdsq
3Metelkina Anastasiadsqdsq
4Kuprianov Alexeydsqdsq