WOC JWOC EYOC long
POL, Supraśl, 2014-08-29

Tulemused

Klass M20

Raja 26.8 km 26 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg km/h
1
Waldmann Andreas AUTAustria 1:28:34 18.2
2
Blomster Anders FINFinland 1:35:21 16.9
3
Kiselev Vladislav RUSRussia 1:35:37 16.8
4
Stanek Tomaš CZECzech Republic 1:35:39 16.8
5
Robertson Tim NZLNew Zealand 1:37:18 16.5
6
Emeliancik Vladimir RUSRussia 1:38:14 16.4
7
Sandberg Oskar SWESweden 1:38:52 16.3
8
Stettler Silvan SUISwitzerland 1:39:05 16.2
9
Likhanov Pavel RUSRussia 1:39:41 16.1
10
Pinsard Florian FRAFrance 1:39:53 16.1
11
Cully Jan Andrej SVKSlovakia 1:40:17 16
12
Rantala Aleksi FINFinland 1:40:22 16
13
Müller Matej SVKSlovakia 1:40:37 16
14
Thomsen Silas Frederik DENDenmark 1:41:12 15.9
15
Chernykh Viacheslav RUSRussia 1:42:05 15.8
16
Courtois Yoann FRAFrance 1:42:59 15.6
17
Robinson Angus AUSAustralia 1:44:25 15.4
18
Šnuparek Vaclav CZECzech Republic 1:44:51 15.3
19
Jaroszek Radosław POLPoland 1:44:56 15.3
20
Pietikainen Sauli FINFinland 1:45:08 15.3
21
Miliūnas Vytenis LTULithuania 1:46:02 15.2
22
Kalvaitis Danius LTULithuania 1:46:05 15.2
23
Svard Sebastian SWESweden 1:46:14 15.1
24
Madslien Jørgen NORNorway 1:46:21 15.1
25
Heinols Atis LATLatvia 1:47:05 15
25
Kvåle Bjørnar NORNorway 1:47:05 15
27
Vanhanen Konsta FINFinland 1:47:42 14.9
28
Dobnik Rafael AUTAustria 1:48:32 14.8
29
Žigilėjus Aidas LTULithuania 1:48:34 14.8
30
Martinez Flor Alejandro ESPSpain 1:50:11 14.6
31
Nemet Michael CZECzech Republic 1:50:27 14.6
32
Withers Karl AUSAustralia 1:51:24 14.4
33
Panov Ivan RUSRussia 1:51:38 14.4
34
Guelennoc Thibaud FRAFrance 1:52:35 14.3
35
Tervala Miska FINFinland 1:54:39 14
36
Kullin Pontus SWESweden 1:55:00 14
37
Kulikov Ivan RUSRussia 1:56:31 13.8
38
Klingenberg Conor DENDenmark 1:56:38 13.8
39
Oliver Evans Edwyn GBRGreat Britain 1:59:22 13.5
40
Kielak Hubert POLPoland 2:01:35 13.2
41
Jackson Tim AUSAustralia 2:02:10 13.2
42
Bettega Fabiano ITAItaly 2:02:12 13.2
43
Wiggen Øyvind NORNorway 2:02:57 13.1
44
Czerniak Lukasz POLPoland 2:03:15 13
45
Sousa Duarte PORPortugal 2:03:34 13
46
Gruzde Ēriks LATLatvia 2:04:16 12.9
47
Sörensen Rasmus DENDenmark 2:04:18 12.9
48
Bergström Filip SWESweden 2:04:43 12.9
49
Kalvaitis Nojus LTULithuania 2:05:34 12.8
50
Szymczak Patryk POLPoland 2:07:07 12.6
51
Pirtnieks Otto Pēteris LATLatvia 2:08:30 12.5
52
Kappel Simon SWESweden 2:10:12 12.4
53
Pletzer Matthias AUTAustria 2:11:29 12.2
54
Kukk Lauri ESTEstonia 2:13:55 12
55
Nagy Beno HUNHungary 2:17:36 11.7
56
Alyilmaz Ferhat TURTurkey 2:30:37 10.7
57
Finder Bernhard AUTAustria 2:40:48 10
  Toivanen Elmeri FINFinland dnf  
  Romanov Georgiy UKRUkraine dnf  
  Damyanov Dimitar BULBulgaria dsq