WOC, JWOC, EYOC
NOR, Budor, 2015-02-11

Tulemused

Klass M

Raja 3.5 km 16 KP

Valige  sprint  long  middle ms  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Lamov Andrey RUSRussia 16:04 4:35
2
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 16:08 4:36
3
Rost Erik SWESweden 16:19 4:39
4
Khrennikov Eduard RUSRussia 16:31 4:43
4
Arnesson Peter SWESweden 16:31 4:43
6
Holmberg Andreas SWESweden 16:44 4:46
7
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 16:48 4:48
8
Veselov Kirill RUSRussia 16:52 4:49
9
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 17:18 4:56
10
Hammarberg Martin SWESweden 17:23 4:58
11
Häkkinen Janne FINFinland 17:26 4:58
12
Kotro Tuomas FINFinland 17:28 4:59
12
Kivlenieks Andris LATLatvia 17:28 4:59
14
Sorokin Mikhail KAZKazakhstan 17:29 4:59
15
Barchukov Vladimir RUSRussia 17:31 5:00
16
Škoda Jakub CZECzech Republic 17:33 5:00
17
Nordberg Ulrik SWESweden 17:34 5:01
18
Reponen Tommi FINFinland 17:50 5:05
19
Schnyder Gion SUISwitzerland 17:56 5:07
20
Saarela Ville Petteri FINFinland 18:03 5:09
21
Yazykov Yuri BLRBelarus 18:06 5:10
22
Sætra Ove NORNorway 18:12 5:12
23
Spörry Christian SUISwitzerland 18:13 5:12
24
Šulčys Nerijus LTULithuania 18:37 5:19
25
Bouchal Jiri CZECzech Republic 18:49 5:22
26
Kivlenieks Raivo LATLatvia 18:51 5:23
27
Hallik Margus ESTEstonia 19:23 5:32
28
Truttmann Sandro SUISwitzerland 19:29 5:34
29
Csucs Klaus ROURomania 19:37 5:36
30
Horvat Petr CZECzech Republic 19:46 5:38
31
Moholdt Lars Hol NORNorway 19:48 5:39
32
Randman Priit ESTEstonia 20:15 5:47
33
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 20:51 5:57
34
Tokbayev Asslan KAZKazakhstan 21:05 6:01
35
Laciga Radek CZECzech Republic 21:20 6:05
36
Kohlschmidt Bernd GERGermany 21:31 6:08
37
Horie Morihiro JPNJapan 21:37 6:10
38
Wickert Adrian AUTAustria 22:00 6:17
38
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 22:00 6:17
40
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 22:38 6:28
41
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 22:58 6:33
42
Varga Stephan AUTAustria 23:55 6:50
43
Raize Nauris LATLatvia 23:57 6:50
44
Udam Ilmar ESTEstonia 24:23 6:58
45
Walker Gregory USAUnited States 24:42 7:03
45
Kugler Johann AUTAustria 24:42 7:03
47
Owens Adrian USAUnited States 26:29 7:34
48
Kuroda Mikiro JPNJapan 26:58 7:42
49
Bruns Eike GERGermany 27:05 7:44
50
Ofsevit Ari USAUnited States 27:15 7:47
51
Sukhonossov Fedor KAZKazakhstan 27:47 7:56
52
Szep Zoltan ROURomania 27:51 7:57
53
Sebestyen Istvan ROURomania 28:13 8:03
54
Molnar Robert HUNHungary 32:27 9:16
55
Kogler Bernhard AUTAustria 33:47 9:39
56
Hirano Hiroyuki JPNJapan 35:00 10:00
57
Rasko Yuriy UKRUkraine 35:43 10:12
58
Barrable Nick GBRGreat Britain 38:26 10:58
  Stryzhak Artem UKRUkraine dsq  
  Toomas Even ESTEstonia dsq  
  Andrejevs Dmitrijs LATLatvia dsq