EOC, JWOC, EYOC
AUT, Obertilliach, 2016-02-29

Tulemused

Klass M20

Raja 3.0 km 12 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Kiselev Vladislav RUSRussia 14:54 4:58
2
Gorlanov Sergey RUSRussia 15:19 5:06
3
Heimdal Audun NORNorway 15:56 5:18
4
Schroderus Samuli FINFinland 15:58 5:19
5
Sjökvist Henning SWESweden 16:02 5:20
6
Pavlenko Aleksandr RUSRussia 16:18 5:26
7
Koirikivi Anssi FINFinland 16:26 5:28
8
Nikitin Dmitry RUSRussia 16:43 5:34
9
Ogorodnikov Vadim RUSRussia 16:48 5:36
10
Madslien Aksel NORNorway 16:56 5:38
11
Baklid Jorgen NORNorway 16:57 5:39
12
Härkönen Tommi FINFinland 16:58 5:39
13
Penchev Martin BULBulgaria 16:59 5:39
14
Wickbom Rasmus SWESweden 17:06 5:42
15
Gulbrandsen Vegard NORNorway 17:07 5:42
16
Jacobsson Filip SWESweden 17:12 5:44
17
Salen Robin SWESweden 17:17 5:45
18
Wiggen Øyvind NORNorway 17:24 5:48
19
Tceriukov Mikhail RUSRussia 17:25 5:48
20
Toivanen Elmeri FINFinland 18:25 6:08
21
Deininger Lukas SUISwitzerland 18:29 6:09
22
Matus Vojtech CZECzech Republic 18:34 6:11
23
Boos Noel SUISwitzerland 18:39 6:13
24
Tintar Mihai Andrei ROURomania 18:45 6:15
25
Toivonen Eevert FINFinland 18:52 6:17
26
Corradini Francesco ITAItaly 18:55 6:18
27
Saikko Antti FINFinland 19:05 6:21
28
Henriksson Kalle SWESweden 19:15 6:25
29
Rõõm Rimmo ESTEstonia 19:23 6:27
30
Bartos Vojtech CZECzech Republic 19:33 6:31
31
Beglinger Lars SUISwitzerland 19:56 6:38
32
Ventura Luca ITAItaly 20:31 6:50
33
Vaitkus Rokas LTULithuania 21:23 7:07
34
Bogdanovs Konstantins LATLatvia 21:31 7:10
35
Hallop Kevin ESTEstonia 21:45 7:15
36
Petrovas Daumantas Jurgis LTULithuania 22:04 7:21
37
Stary Ondrej CZECzech Republic 22:09 7:23
38
Kutsar Georg Caius ESTEstonia 22:13 7:24
39
Kalvaitis Nojus LTULithuania 22:52 7:37
40
Szasz Botond HUNHungary 23:09 7:43
41
Žigilėjus Aidas LTULithuania 24:38 8:12
42
Petrovic Blaž SLOSlovenia 28:01 9:20
  Halden Gjermund NORNorway dsq  
  Ivanov Tsvetan BULBulgaria dsq  
  Dobnik Rafael AUTAustria dsq