EOC, JWOC, EYOC
AUT, Obertilliach, 2016-02-29

Tulemused

Klass W

Raja 3.3 km 13 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Alexandersson Tove SWESweden 16:32 5:00
2
Trapeznikova Alena RUSRussia 17:03 5:10
3
Kechkina Maria RUSRussia 17:38 5:20
4
Oborina Tatiana RUSRussia 17:53 5:25
5
Olsson Magdalena SWESweden 18:28 5:35
6
Hančikova Hana CZECzech Republic 18:48 5:41
7
Tretyakova Kseniya RUSRussia 19:07 5:47
8
Tarasenko Yulia RUSRussia 19:11 5:48
9
Kudre Daisy ESTEstonia 19:15 5:50
10
Rost Bente SWESweden 19:25 5:53
11
Lindkvist Linda SWESweden 19:26 5:53
12
Mörsky Sonja FINFinland 19:27 5:53
13
Turunen Marjut FINFinland 19:33 5:55
14
Kaskinen Mira FINFinland 19:34 5:55
15
Sandberg Frida SWESweden 19:37 5:56
16
Frolova Polina RUSRussia 19:55 6:02
17
Kaasiku Evely ESTEstonia 19:56 6:02
18
Suutari Mirka FINFinland 20:01 6:03
19
Wickbom Evelina SWESweden 20:03 6:04
20
Kozlova Natalia RUSRussia 20:16 6:08
21
Ulvensøen Marta NORNorway 20:17 6:08
22
Pärnik Piret ESTEstonia 20:25 6:11
23
Grigorova Burgova Antoniya BULBulgaria 20:32 6:13
24
Zinkl Sonja AUTAustria 20:34 6:13
25
Randakova Helena CZECzech Republic 20:35 6:14
26
Pusa Sanna FINFinland 20:49 6:18
27
Benjaminsen Andrine NORNorway 20:51 6:19
28
Strub Carmen SUISwitzerland 21:16 6:26
29
Koskela Salla FINFinland 21:27 6:30
30
Andrašiūnienė Gabrielė LTULithuania 21:31 6:31
31
Šimkova Johanka CZECzech Republic 21:36 6:32
32
Arlauskienė Ramunė LTULithuania 22:03 6:40
33
Ulvensøen Anna NORNorway 22:23 6:46
34
Kolinova Kristyna CZECzech Republic 22:34 6:50
35
Neumannova Katerina CZECzech Republic 22:58 6:57
36
Nilsson Simkovics Anna AUTAustria 24:46 7:30
37
Anghel Andra Cecilia ROURomania 25:12 7:38
38
Ventura Alice ITAItaly 25:15 7:39
39
Pavļukova Ļubova LATLatvia 26:15 7:57
40
Bialekova Martina SVKSlovakia 26:35 8:03
41
Yaremenko Evgenia UKRUkraine 26:44 8:06
42
Strasser Spela SLOSlovenia 27:41 8:23
43
Flerin Mojca SLOSlovenia 30:18 9:10
44
Pirker Lisa AUTAustria 32:03 9:42
  Pacher Lisa AUTAustria dsq