EOC relay mix
AUT, Obertilliach, 2016-03-01

Tulemused

Klass X

Raja 1, 3, 5 etapid 1.8 km 5 KP; 2, 4, 6 etapid 2.0 km 6 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Russia 1 RUS48:37 1Trapeznikova Alena9:23 (  3)9:23 (  3)
2Lamov Andrey7:14 (  3)16:37 (  1)
3Trapeznikova Alena7:37 (  4)24:14 (  1)
4Lamov Andrey8:07 (11)32:21 (  1)
5Trapeznikova Alena8:07 (  2)40:28 (  1)
6Lamov Andrey8:09 (  5)48:37 (  1)
  Russia 2 RUS48:46 1Kechkina Maria10:21 (  9)10:21 (  9)
2Khrennikov Eduard7:03 (  1)17:24 (  3)
3Kechkina Maria6:53 (  2)24:17 (  2)
4Khrennikov Eduard8:12 (12)32:29 (  2)
5Kechkina Maria8:06 (  1)40:35 (  2)
6Khrennikov Eduard8:11 (  6)48:46 (  2)
2
Sweden 1 SWE49:47 1Alexandersson Tove10:53 (13)10:53 (13)
2Nordberg Ulrik7:08 (  2)18:01 (  6)
3Alexandersson Tove6:46 (  1)24:47 (  3)
4Nordberg Ulrik8:19 (14)33:06 (  3)
5Alexandersson Tove8:21 (  4)41:27 (  3)
6Nordberg Ulrik8:20 (12)49:47 (  3)
  Sweden 2 SWE50:49 1Olsson Magdalena9:12 (  1)9:12 (  1)
2Lundholm Markus9:14 (19)18:26 (  9)
3Olsson Magdalena8:05 (  9)26:31 (  6)
4Lundholm Markus7:31 (  6)34:02 (  5)
5Olsson Magdalena8:24 (  5)42:26 (  4)
6Lundholm Markus8:23 (13)50:49 (  4)
3
Norway 2 NOR51:15 1Ulvensøen Marta9:51 (  6)9:51 (  6)
2Watterdal Øyvind Lien7:33 (  6)17:24 (  3)
3Ulvensøen Marta8:44 (14)26:08 (  4)
4Watterdal Øyvind Lien8:21 (15)34:29 (  6)
5Ulvensøen Marta9:00 (16)43:29 (  6)
6Watterdal Øyvind Lien7:46 (  2)51:15 (  5)
4
Bulgaria BUL51:26 1Grigorova Burgova Antoniya10:39 (11)10:39 (11)
2Belomazhev Stanimir8:45 (13)19:24 (12)
3Grigorova Burgova Antoniya9:04 (17)28:28 (16)
4Belomazhev Stanimir6:33 (  1)35:01 (  7)
5Grigorova Burgova Antoniya8:55 (14)43:56 (11)
6Belomazhev Stanimir7:30 (  1)51:26 (  6)
5
Finland 2 FIN51:30 1Kaskinen Mira9:44 (  5)9:44 (  5)
2Häkkinen Janne9:21 (22)19:05 (11)
3Kaskinen Mira8:59 (15)28:04 (11)
4Häkkinen Janne6:58 (  3)35:02 (  8)
5Kaskinen Mira8:29 (  9)43:31 (  8)
6Häkkinen Janne7:59 (  3)51:30 (  7)
  Russia 3 RUS51:35 1Oborina Tatiana9:20 (  2)9:20 (  2)
2Grigoriev Andrey8:59 (14)18:19 (  7)
3Oborina Tatiana8:31 (12)26:50 (  7)
4Grigoriev Andrey7:10 (  4)34:00 (  4)
5Oborina Tatiana9:07 (18)43:07 (  5)
6Grigoriev Andrey8:28 (15)51:35 (  8)
  Finland 1 FIN51:45 1Mörsky Sonja11:20 (17)11:20 (17)
2Saarela Ville Petteri7:14 (  3)18:34 (10)
3Mörsky Sonja7:39 (  5)26:13 (  5)
4Saarela Ville Petteri8:52 (18)35:05 (  9)
5Mörsky Sonja8:24 (  5)43:29 (  6)
6Saarela Ville Petteri8:16 (  9)51:45 (  9)
  Finland 3 FIN51:54 1Turunen Marjut11:18 (16)11:18 (16)
2Uusitalo Jyri9:03 (17)20:21 (18)
3Turunen Marjut7:48 (  7)28:09 (13)
4Uusitalo Jyri7:10 (  4)35:19 (12)
5Turunen Marjut8:18 (  3)43:37 (10)
6Uusitalo Jyri8:17 (10)51:54 (10)
6
Czech Republic 1 CZE51:58 1Hančikova Hana10:47 (12)10:47 (12)
2Škoda Jakub9:18 (21)20:05 (16)
3Hančikova Hana7:24 (  3)27:29 (  9)
4Škoda Jakub7:40 (  7)35:09 (10)
5Hančikova Hana8:24 (  5)43:33 (  9)
6Škoda Jakub8:25 (14)51:58 (11)
7
Switzerland 1 SUI52:05 1Strub Carmen10:00 (  8)10:00 (  8)
2Spörry Christian8:23 (11)18:23 (  8)
3Strub Carmen9:50 (20)28:13 (15)
4Spörry Christian6:57 (  2)35:10 (11)
5Strub Carmen8:55 (14)44:05 (12)
6Spörry Christian8:00 (  4)52:05 (12)
8
Estonia 1 EST52:56 1Kudre Daisy9:53 (  7)9:53 (  7)
2Jaama Mattis7:49 (  7)17:42 (  5)
3Kudre Daisy9:12 (18)26:54 (  8)
4Jaama Mattis9:02 (20)35:56 (13)
5Kudre Daisy8:49 (13)44:45 (14)
6Jaama Mattis8:11 (  6)52:56 (13)
  Sweden 3 SWE52:57 1Rost Bente11:08 (15)11:08 (15)
2Henriksson Niklas9:14 (19)20:22 (19)
3Rost Bente7:39 (  5)28:01 (10)
4Henriksson Niklas7:56 (  9)35:57 (14)
5Rost Bente8:43 (11)44:40 (13)
6Henriksson Niklas8:17 (10)52:57 (14)
  Estonia 2 EST54:03 1Pärnik Piret11:50 (19)11:50 (19)
2Udam Ilmar8:01 (10)19:51 (13)
3Pärnik Piret8:19 (10)28:10 (14)
4Udam Ilmar9:08 (21)37:18 (16)
5Pärnik Piret8:32 (10)45:50 (16)
6Udam Ilmar8:13 (  8)54:03 (15)
  Norway 3 NOR54:53 1Benjaminsen Andrine12:27 (21)12:27 (21)
2Kvåle Bjørnar7:50 (  8)20:17 (17)
3Benjaminsen Andrine7:50 (  8)28:07 (12)
4Kvåle Bjørnar8:50 (17)36:57 (15)
5Benjaminsen Andrine8:47 (12)45:44 (15)
6Kvåle Bjørnar9:09 (20)54:53 (16)
  Czech Republic 3 CZE56:56 1Šimkova Johanka13:10 (23)13:10 (23)
2Drobnik Michal7:24 (  5)20:34 (20)
3Šimkova Johanka8:43 (13)29:17 (17)
4Drobnik Michal9:44 (22)39:01 (18)
5Šimkova Johanka9:04 (17)48:05 (17)
6Drobnik Michal8:51 (17)56:56 (17)
9
Lithuania 1 LTU57:27 1Andrašiūnienė Gabrielė10:23 (10)10:23 (10)
2Kavaliauskas Regimantas10:54 (25)21:17 (21)
3Andrašiūnienė Gabrielė9:27 (19)30:44 (19)
4Kavaliauskas Regimantas8:13 (13)38:57 (17)
5Andrašiūnienė Gabrielė9:18 (19)48:15 (18)
6Kavaliauskas Regimantas9:12 (22)57:27 (18)
  Lithuania 2 LTU59:19 1Arlauskienė Ramunė13:19 (25)13:19 (25)
2Šulčys Nerijus11:15 (26)24:34 (24)
3Arlauskienė Ramunė8:21 (11)32:55 (21)
4Šulčys Nerijus7:56 (  9)40:51 (20)
5Arlauskienė Ramunė9:34 (21)50:25 (20)
6Šulčys Nerijus8:54 (18)59:19 (19)
10
Austria 1 AUT59:21 1Nilsson Simkovics Anna10:58 (14)10:58 (14)
2Kugler Johann9:04 (18)20:02 (15)
3Nilsson Simkovics Anna9:55 (21)29:57 (18)
4Kugler Johann10:36 (25)40:33 (19)
5Nilsson Simkovics Anna9:18 (19)49:51 (19)
6Kugler Johann9:30 (24)59:21 (20)
11
Italy ITA1:00:41 1Ventura Alice13:03 (22)13:03 (22)
2Slanzi Giordano9:01 (16)22:04 (22)
3Ventura Alice9:01 (16)31:05 (20)
4Slanzi Giordano10:11 (24)41:16 (21)
5Ventura Alice10:16 (23)51:32 (21)
6Slanzi Giordano9:09 (20)1:00:41 (21)
  Norway 1 NOR1:01:23 1Ulvensøen Anna11:23 (18)11:23 (18)
2Madslien Jørgen8:34 (12)19:57 (14)
3Ulvensøen Anna13:45 (27)33:42 (22)
4Madslien Jørgen8:23 (16)42:05 (22)
5Ulvensøen Anna10:02 (22)52:07 (22)
6Madslien Jørgen9:16 (23)1:01:23 (22)
12
Romania ROU1:02:25 1Anghel Andra Cecilia13:49 (27)13:49 (27)
2Suciu Simion10:16 (24)24:05 (23)
3Anghel Andra Cecilia10:20 (23)34:25 (23)
4Suciu Simion7:42 (  8)42:07 (23)
5Anghel Andra Cecilia11:20 (25)53:27 (23)
6Suciu Simion8:58 (19)1:02:25 (23)
  Austria 2 AUT1:09:00 1Pacher Lisa16:44 (30)16:44 (30)
2Fesselhofer Roland9:00 (15)25:44 (27)
3Pacher Lisa11:50 (25)37:34 (26)
4Fesselhofer Roland10:02 (23)47:36 (25)
5Pacher Lisa11:50 (26)59:26 (24)
6Fesselhofer Roland9:34 (25)1:09:00 (24)
13
Ukraine UKR1:09:16 1Yaremenko Evgenia15:29 (28)15:29 (28)
2Zhuravel Arsen9:55 (23)25:24 (26)
3Yaremenko Evgenia10:00 (22)35:24 (24)
4Zhuravel Arsen10:52 (27)46:16 (24)
5Yaremenko Evgenia13:25 (28)59:41 (25)
6Zhuravel Arsen9:35 (26)1:09:16 (25)
14
Slovenia 1 SLO1:15:22 1Strasser Spela16:09 (29)16:09 (29)
2Pistor Matej12:21 (28)28:30 (28)
3Strasser Spela11:08 (24)39:38 (27)
4Pistor Matej12:33 (29)52:11 (26)
5Strasser Spela12:09 (27)1:04:20 (26)
6Pistor Matej11:02 (27)1:15:22 (26)
  Czech Republic 2 CZEdsq 1Randakova Helena9:24 (  4)9:24 (  4)
2Laciga Radek7:55 (  9)17:19 (  2)
3Randakova Helenadsqdsq
4Laciga Radek9:01 (19)dsq
5Randakova Helena8:26 (  8)dsq
6Laciga Radek8:44 (16)dsq
  Slovenia 2 SLOdsq 1Flerin Mojca11:56 (20)11:56 (20)
2Rojc Iztokdsqdsq
3Flerin Mojca17:39 (29)dsq
4Rojc Iztok13:45 (30)dsq
5Flerin Mojca10:55 (24)dsq
6Rojc Iztok12:12 (28)dsq
  Austria 3 AUTdsq 1Pirker Lisa13:47 (26)13:47 (26)
2Kogler Bernharddsqdsq
3Pirker Lisa16:50 (28)dsq
4Kogler Bernhard11:35 (28)dsq
5Pirker Lisa14:11 (29)dsq
6Kogler Bernharddsqdsq
  Slovakia SVKdsq 1Bialekova Martina13:12 (24)13:12 (24)
2Dekrét Jakub11:28 (27)24:40 (25)
3Bialekova Martina12:51 (26)37:31 (25)
  Germany GERdsq 1Buchholz Pia17:50 (31)17:50 (31)
2Kohlschmidt Bernddnfdsq
3Buchholz Piadsqdsq
4Kohlschmidt Bernd10:44 (26)dsq
5Buchholz Piadnfdsq
6Kohlschmidt Bernddnfdsq