EOC long final
CZE, Bila Voda, 2016-05-24

Tulemused

Klass W

Raja 10.3 km 15 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Alexandersson Tove SWESweden 1:14:20 W352:44 (  2) 7:13
2
Hausken Nordberg Anne Margrethe NORNorway 1:15:01 W253:10 (  2) 7:16
3
Mironova Svetlana RUSRussia 1:16:53 W155:41 (  1) 7:27
4
Vinogradova Natalia RUSRussia 1:17:17 W352:25 (  1) 7:30
5
Hauswirth Sabine SUISwitzerland 1:18:24 W353:15 (  3) 7:36
6
Orr Hollie Elizabeth GBRGreat Britain 1:18:50 W253:55 (  3) 7:39
7
Kemp Emily Kathryn CANCanada 1:19:27 W354:02 (  5) 7:42
8
Gross Julia SUISwitzerland 1:19:54 W254:23 (  4) 7:45
9
Šafka Brožkova Dana CZECzech Republic 1:20:27 W256:13 (  7) 7:48
10
Haajanen Sofia FINFinland 1:20:35 W356:40 (  8) 7:49
10
Bagstevold Heidi Østlid NORNorway 1:20:35 W252:43 (  1) 7:49
12
Rudnaya Anastasia RUSRussia 1:20:39 W255:29 (  6) 7:49
13
Novikova Yulia RUSRussia 1:20:50 W356:22 (  7) 7:50
14
Efimova Natalia RUSRussia 1:21:10 W11:00:29 (  4) 7:52
14
Rantanen Merja FINFinland 1:21:10 W159:06 (  2) 7:52
16
Roos Elena SUISwitzerland 1:21:13 W11:01:49 (  8) 7:53
17
Bjørgul Ida Marie Næss NORNorway 1:21:46 W354:46 (  6) 7:56
18
Fincke Anni Maija FINFinland 1:21:57 W159:27 (  3) 7:57
19
Olsson Alva SWESweden 1:22:01 W11:06:51 (15) 7:57
20
Kinni Saila FINFinland 1:23:08 W353:19 (  4) 8:04
21
Bachman Anna SWESweden 1:23:40 W21:03:56 (12) 8:07
22
Tommer Sina SUISwitzerland 1:23:41 W11:01:06 (  6) 8:07
23
Knapova Jana CZECzech Republic 1:23:53 W11:00:29 (  4) 8:08
24
Jahren Silje Ekroll NORNorway 1:25:02 W11:01:25 (  7) 8:15
25
Johansson Emma Matilda NORNorway 1:25:22 W31:01:30 (14) 8:17
26
Myhre Ingjerd NORNorway 1:25:23 W11:03:27 (12) 8:17
27
Ivanova Kristina BULBulgaria 1:25:56 W31:02:01 (15) 8:20
28
Tullie Jessica GBRGreat Britain 1:26:24 W11:03:29 (13) 8:23
29
Rihma Annika ESTEstonia 1:26:30 W31:02:01 (15) 8:23
30
Kadan Ursula AUTAustria 1:27:09 W11:02:29 (  9) 8:27
31
Shepherd Joanna GBRGreat Britain 1:27:31 W31:00:11 (11) 8:29
32
Vinogradova Galina RUSRussia 1:27:39 W21:04:05 (13) 8:30
33
Ruch Martina SUISwitzerland 1:27:44 W21:06:45 (17) 8:31
34
Indrakova Adéla CZECzech Republic 1:28:15 W358:27 (  9) 8:34
35
Ohlsson Karolin SWESweden 1:28:16 W31:03:15 (18) 8:34
36
Vīķe Laura LATLatvia 1:28:58 W21:00:31 (11) 8:38
37
Niittynen Miia FINFinland 1:29:09 W21:04:50 (15) 8:39
38
Johansson Emma SWESweden 1:29:17 W258:41 (  9) 8:40
39
Holer Lisa SUISwitzerland 1:29:27 W358:41 (10) 8:41
40
Ramstein Laura AUTAustria 1:29:57 W31:00:48 (13) 8:43
40
Omova Michaela CZECzech Republic 1:29:57 W21:00:01 (10) 8:43
42
Klinting Signe DENDenmark 1:30:11 W257:19 (  8) 8:45
43
Poklopova Lenka CZECzech Republic 1:30:43 W11:02:55 (10) 8:48
44
Tjernlund Josefin SWESweden 1:31:40 W11:03:49 (14) 8:53
45
Strain Kirsten GBRGreat Britain 1:32:10 W21:04:59 (16) 8:56
46
Wiśniewska Hanna POLPoland 1:32:23 W31:02:16 (17) 8:58
47
Uiboupin Kerstin ESTEstonia 1:33:58 W11:07:30 (16) 9:07
48
Anttonen Sari FINFinland 1:34:33 W254:24 (  5) 9:10
49
Sluta Olga UKRUkraine 1:35:32 W31:00:15 (12) 9:16
50
Scalet Nicole ITAItaly 1:40:38 W11:08:28 (17) 9:46
50
Arbter Anja AUTAustria 1:40:38 W21:04:48 (14) 9:46