EYOC long + sprint
POL, Jarosław, 2016-07-01

Tulemused

Klass M18

Raja 3.1 km 17 KP

Valige  long  sprint  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Fosser Kasper NORNorway 12:01 3:53
2
Johannesson Henrik SWESweden 12:09 3:55
3
Larsson Simon SWESweden 12:15 3:57
3
Ruohola Akseli FINFinland 12:15 3:57
5
Heikkilä Tuomas FINFinland 12:23 4:00
6
Palmen Alvar FINFinland 12:29 4:02
7
Esteves Ferreira Ricardo PORPortugal 12:33 4:03
8
Bendak Jan CZECzech Republic 12:37 4:04
9
Upītis Uldis LATLatvia 12:38 4:05
10
Vandas Daniel CZECzech Republic 12:39 4:05
11
Hirš Otakar CZECzech Republic 12:40 4:05
11
Pryjma Fryderyk POLPoland 12:40 4:05
11
Rigby Aidan GBRGreat Britain 12:40 4:05
14
Eidsmo Havard Sandstad NORNorway 12:41 4:05
15
Bonek Jannis AUTAustria 12:42 4:06
16
Gulbrandsen Vegard NORNorway 12:44 4:06
16
Dekrét Jakub SVKSlovakia 12:44 4:06
18
Carcas Alex GBRGreat Britain 12:45 4:07
19
Yordanov Stefan BULBulgaria 12:46 4:07
20
Kashin Daniil RUSRussia 12:47 4:07
20
Lundberg Oliwer SWESweden 12:47 4:07
22
Slodowski Veit GERGermany 12:56 4:10
23
Masliah Raphael FRAFrance 13:00 4:12
23
Ullmann Silvan SUISwitzerland 13:00 4:12
25
Zacher Marton HUNHungary 13:05 4:13
26
Rutka Jan POLPoland 13:12 4:15
27
Linkevich Igor RUSRussia 13:13 4:16
28
Gründler Andrin SUISwitzerland 13:15 4:16
28
Ormay Mihaly HUNHungary 13:15 4:16
30
Bernardino Joao PORPortugal 13:16 4:17
30
Jandl Dominik AUTAustria 13:16 4:17
32
Imark Victor SWESweden 13:19 4:18
33
Zbinden Chamuel SUISwitzerland 13:20 4:18
33
Kuca Kacper POLPoland 13:20 4:18
33
Magalhaes Joao PORPortugal 13:20 4:18
36
Fellbaum Matthew GBRGreat Britain 13:21 4:18
37
Biederman Marcin POLPoland 13:23 4:19
37
Bilić Milos SRBSerbia 13:23 4:19
39
Müller Nicola SUISwitzerland 13:27 4:20
39
Georgiev Plamen BULBulgaria 13:27 4:20
41
Baklid Jorgen NORNorway 13:32 4:22
41
Krivda Tomas CZECzech Republic 13:32 4:22
43
Kütt Oliver ESTEstonia 13:34 4:23
44
Slama Dušan SVKSlovakia 13:41 4:25
45
Julkunen Aaro FINFinland 13:42 4:25
45
Chupek Jakub SVKSlovakia 13:42 4:25
47
Ustinovs Edgars LATLatvia 13:47 4:27
47
Gawlitza Franz GERGermany 13:47 4:27
49
Germanavičius Pranas LTULithuania 13:49 4:27
50
Barakai Stav ISRIsrael 13:50 4:28
51
Gröll Georg AUTAustria 13:51 4:28
52
Vergnaud Alexandre FRAFrance 13:52 4:28
53
Slikšjānis Matīss LATLatvia 13:55 4:29
54
Szuromi Matyas HUNHungary 13:56 4:30
54
Lehner Quirin GERGermany 13:56 4:30
56
Wolz Aymeric FRAFrance 13:58 4:30
56
Piirmets Tomi Andre ESTEstonia 13:58 4:30
58
Kastner Nicolas AUTAustria 13:59 4:31
59
Ozkaya Mucahit TURTurkey 14:01 4:31
59
Petrov Semen RUSRussia 14:01 4:31
59
Kalman Erik HUNHungary 14:01 4:31
62
Divin Péter ROURomania 14:04 4:32
63
Szocs Attila ROURomania 14:07 4:33
64
Aleksiayonak Timofei BLRBelarus 14:10 4:34
65
Bogataj Mark SLOSlovenia 14:12 4:35
65
Patscheider Lukas ITAItaly 14:12 4:35
67
Biro Sefan Alexandru ROURomania 14:18 4:37
68
Safonov Aleksandr RUSRussia 14:19 4:37
69
Mannocci Enrico ITAItaly 14:20 4:37
70
Erbland Pierre FRAFrance 14:23 4:38
70
Kachal Omer ISRIsrael 14:23 4:38
72
Reneslācis Valters LATLatvia 14:26 4:39
73
Penchev Martin BULBulgaria 14:29 4:40
74
Lipnickas Rokas LTULithuania 14:31 4:41
75
Berzak Eilam ISRIsrael 14:32 4:41
76
Cornejo Garcia Juan ESPSpain 14:37 4:43
77
Bazelis Romas LTULithuania 14:39 4:44
77
Kossek Samet TURTurkey 14:39 4:44
79
Herrero Gomez Abel ESPSpain 14:42 4:45
80
Karatasli Muhammed Vehbi TURTurkey 14:45 4:45
81
Kutsan Dmytro UKRUkraine 14:46 4:46
82
Günday Talha TURTurkey 14:47 4:46
83
Whelan Conall IRLIreland 14:52 4:48
84
FriedlÄnder Emil GERGermany 14:57 4:49
85
Rõõm Andres ESTEstonia 14:58 4:50
86
Krekels Simon BELBelgium 15:02 4:51
87
Voitanik Denys UKRUkraine 15:04 4:52
87
Kirin Dominik CROCroatia 15:04 4:52
89
Pähn Lauri ESTEstonia 15:09 4:53
90
Vaitkus Rokas LTULithuania 15:21 4:57
91
Mellebeek Klaas BELBelgium 15:25 4:58
92
Zhahovski Yauhen BLRBelarus 15:30 5:00
93
Sanchez Munoz Ignacio ESPSpain 15:36 5:02
94
Dubovsky Andrej SVKSlovakia 15:38 5:03
95
Fernandez Cascales Pablo ESPSpain 15:44 5:05
96
Keuppens Wout BELBelgium 15:47 5:05
97
Lanes Rotem ISRIsrael 15:48 5:06
98
O Sullivan Hourihan Zac IRLIreland 15:50 5:06
99
Balint Barna ROURomania 15:53 5:07
100
Ivanov Tsewtan BULBulgaria 15:54 5:08
101
Long Ruairi IRLIreland 15:55 5:08
102
Tenreiro Ricardo PORPortugal 16:30 5:19
103
Viarynski Uladzislau BLRBelarus 18:03 5:49
  Rachuk Taras UKRUkraine dsq  
  Magenes Francesco ITAItaly dsq