EYOC long + sprint
POL, Jarosław, 2016-07-01

Tulemused

Klass W16

Raja 2.2 km 13 KP

Valige  long  sprint  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Nurminen Inka FINFinland 10:45 4:53
2
Gardonyi Dora Csilla HUNHungary 11:11 5:05
3
Deininger Eliane SUISwitzerland 11:29 5:13
4
Molloy Grace GBRGreat Britain 11:40 5:18
5
Safronova Anna RUSRussia 11:45 5:20
6
Telgma Teele ESTEstonia 11:48 5:21
7
Traubaitė Judita LTULithuania 11:56 5:25
8
Peterova Jana CZECzech Republic 11:57 5:25
8
Hajnal Dorottya HUNHungary 11:57 5:25
10
Eerola Lotta FINFinland 11:59 5:26
11
Cigle Magda LATLatvia 12:00 5:27
12
Caune Agnija LATLatvia 12:03 5:28
13
Simonsen Annika Gautschi DENDenmark 12:07 5:30
14
Ruckerova Sarka CZECzech Republic 12:09 5:31
15
Miklusova Tamara SVKSlovakia 12:11 5:32
15
Biederman Adrianna POLPoland 12:11 5:32
17
Szuromi Hanga HUNHungary 12:14 5:33
18
Gydesen Hedvig Valbjorn DENDenmark 12:16 5:34
19
Määttänen Maria FINFinland 12:24 5:38
19
Hansel Hannah GERGermany 12:24 5:38
21
Dyaksova Evangelina BULBulgaria 12:26 5:39
21
Kõrvel Lorely ESTEstonia 12:26 5:39
23
Garbacik Maja POLPoland 12:27 5:39
24
Hajdu Nelli HUNHungary 12:28 5:40
25
Kochova Anna CZECzech Republic 12:32 5:41
25
Mattila Elisa FINFinland 12:32 5:41
27
Hojna Eliska CZECzech Republic 12:40 5:45
27
De Smul Ems BELBelgium 12:40 5:45
29
Hennseler Meike GERGermany 12:46 5:48
29
Palcau Alina FRAFrance 12:46 5:48
31
Galateanu Adela Maria ROURomania 12:50 5:50
32
Smirnova Kristina RUSRussia 12:52 5:50
33
Zeiner Elena AUTAustria 12:57 5:53
33
Oehlenschlaeger Nielsen Birka DENDenmark 12:57 5:53
35
Widmer Lea SUISwitzerland 13:01 5:54
36
Toussaint Perrine FRAFrance 13:05 5:56
37
Senn Siana SUISwitzerland 13:10 5:59
38
Kastner Ylvi AUTAustria 13:11 5:59
39
Liegutė Ugnė LTULithuania 13:13 6:00
40
Chatelain Eloise FRAFrance 13:14 6:00
41
TiefenbÖck Rita AUTAustria 13:15 6:01
42
Zahut Roni ISRIsrael 13:18 6:02
43
Kaae Nielsen Alberte DENDenmark 13:19 6:03
44
Skaisgirytė Justė LTULithuania 13:20 6:03
45
Rosochacka Karolina POLPoland 13:23 6:04
45
Pozo Prada Ines ESPSpain 13:23 6:04
47
Sirmā Signe LATLatvia 13:28 6:07
47
Surkova Polina UKRUkraine 13:28 6:07
49
Bertozzi Elisa SUISwitzerland 13:30 6:08
50
Dyaksova Andreya BULBulgaria 13:31 6:08
50
Lazareva Irina RUSRussia 13:31 6:08
52
Sillien Marine BELBelgium 13:32 6:09
53
Lueger Anna AUTAustria 13:39 6:12
54
Anna Pradel ITAItaly 13:40 6:12
55
Galateanu Daria Ioana ROURomania 13:42 6:13
56
Champigny Helene FRAFrance 13:44 6:14
56
Georgieva Niya BULBulgaria 13:44 6:14
58
Tsyvilska Feia UKRUkraine 13:46 6:15
59
Virag Timea Vanda ROURomania 13:47 6:15
60
Rastegaeva Elizaveta RUSRussia 13:51 6:17
61
Trokhymchuk Iulia UKRUkraine 13:56 6:19
62
Petrova Yasna BULBulgaria 14:08 6:25
63
Bozca Özge TURTurkey 14:17 6:29
63
Glowacz Julia POLPoland 14:17 6:29
65
Illa Camps Ana ESPSpain 14:20 6:30
66
Myroniuk Alina UKRUkraine 14:37 6:38
67
AndrÉs Arnaiz Laura ESPSpain 15:05 6:51
68
Moran Clodagh IRLIreland 15:07 6:52
69
Collins Rachel IRLIreland 15:15 6:55
70
Gokcul Sumeyra TURTurkey 15:26 7:00
70
Arslan Hilal TURTurkey 15:26 7:00
72
Nurm Kelli ESTEstonia 15:44 7:09
72
Shpakouskaya Karyna BLRBelarus 15:44 7:09
74
Ondovcikova Lucia SVKSlovakia 15:46 7:09
75
Zavrl Zala SLOSlovenia 15:52 7:12
76
Leonhardt Charlotte GERGermany 15:57 7:14
77
Kalkstein Bar ISRIsrael 16:02 7:17
78
Fischer Laura GERGermany 16:06 7:19
79
Poljansek Nika SLOSlovenia 16:18 7:24
80
Krauchanka Karyna BLRBelarus 16:25 7:27
81
Lapiņa Laura Elīza LATLatvia 16:32 7:30
82
Selem Alice ITAItaly 16:38 7:33
83
Bartha Dorottya Bernadett ROURomania 17:21 7:53
84
Gedgaudaitė Natalija LTULithuania 17:41 8:02
85
Kütt Laura Liis ESTEstonia 18:05 8:13
86
Altinci Melisa TURTurkey 20:57 9:31
  Chiusole Vera ITAItaly dsq