login
Baltic junior cup relay → Tulemused

EST, Otepää, 2016-10-23

Klass X

Raja 1 etapid 5.2 km 13 KP; 2 etapid 4.0 km 12 KP; 3 etapid 4.0 km 12 KP; 4 etapid 3.3 km 9 KP; 5 etapid 5.9 km 16 KP; 6 etapid 5.2 km 14 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Småland SWE 2:20:13
1Lundgren Lucas32:59 (12)32:59 (12)
2Fast Sanna33:18 (12)33:18 (12)
3Granstedt Sara25:50 (  4)58:49 (  3)
4Runefors Gustav24:11 (  1)57:29 (  1)
5Djerf Martin40:28 (  9)1:39:17 (  2)
6Björnlinger Sophia40:56 (  3)2:20:13 (  1)
2Småland SWE 2:20:17
1Lundberg Oliwer31:40 (  4)31:40 (  4)
2Olsson Tova32:43 (  5)32:43 (  5)
3Envall Isa24:44 (  1)56:24 (  1)
4Auselius Emil24:48 (  2)57:31 (  2)
5Sundblad Lucas41:48 (13)1:39:19 (  3)
6Lundgren Louise40:58 (  4)2:20:17 (  2)
3South Sweden SWE 2:20:25
1Johansson Oscar31:33 (  3)31:33 (  3)
2Josefsson Sofie32:39 (  4)32:39 (  4)
3Lager Lovisa27:18 (  8)58:51 (  4)
4Hedberg Allan28:14 (  6)1:00:53 (  4)
5Andersson Ola40:42 (10)1:41:35 (  6)
6Carlsson Elin38:50 (  2)2:20:25 (  3)
4South Sweden SWE 2:22:25
1Johansson Henrik31:32 (  2)31:32 (  2)
2Nilsson Olivia32:51 (11)32:51 (11)
3Nilsson Irmalinn30:21 (11)1:01:53 (  8)
4Harden Simon29:51 (10)1:02:42 (  7)
5Wikström Simon36:54 (  2)1:39:36 (  4)
6Hedberg Pim42:49 (  5)2:22:25 (  4)
5Poland POL 2:23:22
1Pryjma Fryderyk33:02 (13)33:02 (13)
2Morawska Zuzanna32:44 (  6)32:44 (  6)
3Biederman Adrianna26:39 (  5)59:41 (  6)
4Rzeńca Piotr27:43 (  4)1:00:27 (  3)
5Piotrowski Radosław37:54 (  3)1:38:21 (  1)
6Morawska Maja45:01 (10)2:23:22 (  5)
6Lithuania LTU 2:29:04
1Germanavičius Pranas33:42 (16)33:42 (16)
2Motiejūnaitė Deimantė32:49 (  9)32:49 (  9)
3Traubaitė Judita29:50 (10)1:03:32 (11)
4Repšys Adomas31:11 (14)1:04:00 (13)
5Germanavičius Martynas40:50 (11)1:44:50 (  8)
6Rutkauskaitė Kastė44:14 (  9)2:29:04 (  6)
7Småland SWE 2:29:30
1Trofast Filip32:15 (  5)32:15 (  5)
2Skalberg Amelia32:45 (  7)32:45 (  7)
3Suter Siri25:46 (  3)58:01 (  2)
4Granstedt Lucas29:19 (  9)1:02:04 (  6)
5Nord Arvid39:25 (  4)1:41:29 (  5)
6Önsten Annie48:01 (14)2:29:30 (  7)
8Småland SWE 2:30:56
1Claesson Arvid32:51 (  7)32:51 (  7)
2Rangert Amanda34:14 (15)34:14 (15)
3Palm Ella26:42 (  6)59:33 (  5)
4Hansson Victor32:51 (20)1:07:05 (17)
5Lind Oskar40:24 (  8)1:47:29 (  9)
6Granstedt Elin43:27 (  6)2:30:56 (  8)
9Finland FIN 2:35:48
1Sevelius Emil32:56 (11)32:56 (11)
2Nymalm Amy30:07 (  1)30:07 (  1)
3Virtala Jenny26:50 (  7)59:46 (  7)
4Salo Kristian32:48 (19)1:02:55 (10)
5Jern Jonas41:37 (12)1:44:32 (  7)
6Martikainen Karoliina51:16 (21)2:35:48 (  9)
10Finland FIN 2:36:46
1Reijonen Kasperi40:30 (23)40:30 (23)
2Donner Janina30:16 (  2)30:16 (  2)
3Snickars Fia32:30 (18)1:13:00 (18)
4Donner Jonny32:37 (17)1:02:53 (  8)
5Lönnström Emil40:00 (  5)1:53:00 (14)
6Von Schoultz Katja43:46 (  7)2:36:46 (10)
11Estonia EST 2:40:13
1Pähn Lauri45:08 (26)45:08 (26)
2Raudkepp Emily33:45 (14)33:45 (14)
3Telgma Teele24:50 (  2)1:09:58 (14)
4Vesilind Kaarel29:09 (  8)1:02:54 (  9)
5Ollin Heino42:42 (14)1:52:40 (13)
6Haug Marianne47:33 (13)2:40:13 (11)
12Latvia LAT 2:41:05
1Reneslācis Valters32:53 (  8)32:53 (  8)
2Rulle Arta Renāte34:32 (19)34:32 (18)
3Ozola Sintija31:01 (15)1:03:54 (12)
4Vimba Rūdolfs Matīss31:44 (16)1:06:16 (16)
5Titomers Endijs45:36 (19)1:51:52 (12)
6Freimane Anna Eleonora49:13 (17)2:41:05 (12)
13South Sweden SWE 2:43:13
1Jonsson Andreas32:48 (  6)32:48 (  6)
2Josefsson Elise32:47 (  8)32:47 (  8)
3Wildheim Elvira30:27 (12)1:03:15 (10)
4Vartia Adrian30:27 (11)1:03:14 (11)
5Lenning Johan46:00 (20)1:49:15 (11)
6Hermodsson Tova53:58 (23)2:43:13 (13)
14Lithuania LTU 2:43:18
1Lipnickas Rokas37:52 (19)37:52 (19)
2Sušinskaitė Miglė32:49 (  9)32:49 (  9)
3Liegutė Ugnė31:19 (16)1:09:11 (13)
4Velde Augusts30:51 (13)1:03:40 (12)
5Tamošaitis Simonas45:08 (17)1:54:19 (15)
6Bartkevičiūtė Akvilė48:59 (16)2:43:18 (14)
15Estonia EST 2:52:44
1Kütt Oliver33:23 (15)33:23 (15)
2Kõivo Kristel34:36 (22)34:36 (20)
3Kõrvel Lorely39:03 (24)1:12:26 (17)
4Allmann Hando32:45 (18)1:07:21 (19)
5Aadli Andreas44:29 (16)1:56:55 (16)
6Sibul Kristel55:49 (24)2:52:44 (15)
16Latvia LAT 2:53:54
1Sarksņa Andris37:55 (20)37:55 (20)
2Ivbule Ieva42:48 (27)42:48 (25)
3Kremere Elina33:11 (20)1:11:06 (15)
4Knēts Rihards34:12 (24)1:17:00 (21)
5Vainovskis Emīls46:00 (20)2:03:00 (17)
6Katlapa Elīza50:54 (20)2:53:54 (16)
 Latvia LAT 2:54:19
1Kaļva Kalvis45:05 (25)45:05 (25)
2Zacmane Elza34:41 (23)34:41 (21)
3Stabiņa Zanda35:23 (23)1:20:28 (20)
4Heinols Māris31:33 (15)1:06:14 (15)
5Šiliņš Aivis47:56 (23)2:08:24 (19)
6Valdmane Līga45:55 (12)2:54:19 (17)
17South Sweden SWE 2:57:19
1Josarp Olle35:37 (18)35:37 (18)
2Hultin Alice34:34 (21)34:34 (19)
3Axelsson Hilda27:35 (  9)1:03:12 (  9)
4Modig Oscar27:12 (  3)1:01:46 (  5)
5Johansson Fredrik45:21 (18)1:48:33 (10)
6Josarp Sara1:08:46 (28)2:57:19 (18)
18Finland FIN 3:05:33
1Jern Linus52:09 (29)52:09 (29)
2Holmgren Antonia33:19 (13)33:19 (13)
3Lindahl Jannica34:43 (22)1:26:52 (24)
4Kopra Marcus41:49 (27)1:15:08 (20)
5Snickars Caj49:00 (24)2:15:52 (22)
6Myrskog Ellen49:41 (19)3:05:33 (19)
19Latvia LAT 3:09:28
1Ulmanis Haralds32:53 (  8)32:53 (  8)
2Ločmele Elizabete34:28 (18)34:28 (17)
3Skopāne Elīna53:57 (27)1:26:50 (23)
4Alberings Pauls30:43 (12)1:05:11 (14)
5Ulmanis Valts44:26 (15)2:11:16 (20)
6Aparjode Kendija58:12 (25)3:09:28 (20)
20Estonia EST 3:17:40
1Piirmets Tomi Andre38:57 (22)38:57 (22)
2Blehner Marie Anna39:05 (25)39:05 (23)
3Pahhomenkova Anastasija32:15 (17)1:11:12 (16)
4Treier Alex28:04 (  5)1:07:09 (18)
5Piirisild Janek1:02:20 (28)2:13:32 (21)
6Tammemäe Marie1:04:08 (26)3:17:40 (21)
21Lithuania LTU 3:17:42
1Zaliauskas Povilas48:12 (27)48:12 (27)
2Kašalynaitė Ūla42:51 (28)42:51 (26)
3Urbonavičiūtė Ema32:39 (19)1:20:51 (21)
4Mitrikas Darius34:40 (25)1:17:31 (22)
5Nenartavičius Kęstutis46:42 (22)2:07:33 (18)
6Liachovičiūtė Sigita1:10:09 (29)3:17:42 (22)
22Poland POL 3:47:21
1Byrczek Jan43:19 (24)43:19 (24)
2Filipczak Natalia39:00 (24)39:00 (22)
3Deptulska Maria30:42 (14)1:14:01 (19)
4Kula Mateusz50:05 (29)1:29:05 (24)
5Ogdowski Bartłomiej1:00:21 (27)2:29:26 (23)
6Rosochacka Karolina1:17:55 (30)3:47:21 (23)
23Estonia EST 4:01:53
1Serv Villu56:27 (30)56:27 (30)
2Viikmaa Kristin49:13 (30)49:13 (28)
3Kütt Laura Liis33:47 (21)1:30:14 (25)
4Pritsik Sander37:25 (26)1:26:38 (23)
5Kutsar Georg Caius1:24:22 (30)2:54:36 (24)
6Rooma Jonne1:07:17 (27)4:01:53 (24)
 Latvia LAT dsq
1Caune Ilgvars31:29 (  1)31:29 (  1)
2Alberinga Vilma34:22 (17)34:22 (16)
3Sirmā Signedsqdsq
4Krūmiņš Rihards32:55 (21)dsq
5Upītis Uldis35:28 (  1)dsq
6Savicka Laura45:07 (11)dsq
 Lithuania LTU dsq
1Bazelis Romas32:54 (10)32:54 (10)
2Valčiukaitė Aurelijadsqdsq
3Stančiūtė Kotryna39:56 (25)dsq
4Kaušakys Dovydas33:43 (23)dsq
5Olišauskis Kevinas40:14 (  7)dsq
6Gineikaitė Ugnė49:30 (18)dsq
 Poland POL dsq
1Żurek Grzegorzdsqdsq
2Kreft Oliwia34:33 (20)dsq
3Bielecka Aleksandra30:27 (12)dsq
4Pierzchała Michał33:06 (22)dsq
5Garstka Jakub55:55 (25)dsq
6Dominiak Dagmara53:02 (22)dsq
 Poland POL dsq
1Petersburski Krystian1:09:29 (32)1:09:29 (32)
2Głowacz Julia32:38 (  3)32:38 (  3)
3Niezgódka Dominikadsqdsq
4Biernat Michał57:41 (30)dsq
5Kuźba Jakub1:13:53 (29)dsq
6Mazurek Agnieszka23:26 (  1)dsq
 Lithuania LTU dsq
1Jaseliūnas Ignas33:42 (16)33:42 (16)
2Pauraitė Emilija57:06 (32)57:06 (30)
3Noname49:00 (26)1:22:42 (22)
4Barauskas Rokasdsqdsq
5Saulėnas Paulius58:39 (26)dsq
 Finland FIN dsq
1Stubb Hannes34:20dsq
2Cederberg Ida Marie34:20 (16)dsq
3Torrkulla Matildadsqdsq
4Talja Eljas28:31 (  7)dsq
5Ray Jonathan40:09 (  6)dsq
6Enlund Alexandra43:56 (  8)dsq
 Finland FIN dsq
1Reijonen Oskari56:54 (31)56:54 (31)
2Myrskog Linnea40:42 (26)40:42 (24)
3Mårtenson Lydiadsqdsq
4Noname49:00 (28)dsq
5Jern Tobiasdsqdsq
6Donner Isabel48:47 (15)dsq
 Småland SWE dsq
1Gustafsson Andreas33:19 (14)33:19 (14)
2Johansson Stina49:12 (29)49:12 (27)
 South Sweden SWE dsq
1Halvarsson Axel38:20 (21)38:20 (21)
2Andersson Ellen49:16 (31)49:16 (29)
3Leijon Almadsqdsq
4Najvik Algotdsqdsq
 Estonia EST dsq
1Noname49:00 (28)49:00 (28)
2Nurm Kellidsqdsq
4Kepler Aleksander59:41 (31)dsq