B. Abramaičio triatlono taurė
LTU, Panevėžys, 2017-04-29

Tulemused

Klassid AM, AW, BM, BW, CM, CW

Raja 6 KP

KohtKlassPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Ringi Aeg
1CMDūzis Kristaps LATAquatics, Dobele 6 20:38.9
2CMFreijs Elvins LATAquatics, Dobele 6 21:30.7
3CMRimkus Kristupas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 21:32.3
4CMČurgelis Valerijs LATJaunība DTC, Daugavpils 6 21:51.9
5CWŠniukštaitė Brigita LTUDarna TK, Panevėžys 6 21:53.3
6CMDapkus Pijus LTUDarna TK, Panevėžys 6 22:01.6
7CWPaurytė Ugnė LTUDarna TK, Panevėžys 6 22:03.5
8CWEihmane Linda LATAquatics, Dobele 6 22:16.4
9CWBarzdenytė Deimantė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 22:49.1
10BMMeijers Miks LATRīga 6 22:51.8
11BWBula Beāte LATAquatics, Dobele 6 22:54.3
12CMBondarchuk Ivan ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 6 22:59.8
13CMJanovičs Niks Aksels LATAquatics, Dobele 6 23:20.1
14CWSteponėnaitė Emilė LTURuoniai TPK, Vilnius 6 23:21.8
15BWPlytnykaitė Smiltė LTURuoniai TPK, Nemenčinė 6 23:24.4
16BMSavitsch Gert Martin ESTTabasalu triatloniklubi, Muraste 6 23:29.7
17CWSavitsch Grete Maria ESTTabasalu triatloniklubi, Muraste 6 24:05.0
18BMBarinovs Valerijs LATJaunība DTC, Daugavpils 6 24:12.9
19BMOrbidāns Roberts LATOzolnieku novads 6 24:20.0
20CWVärik Hanna-liisa ESTTabasalu triatloniklubi 6 24:22.5
21BWMõtsnik Hanna-marleen EST21cc triatloniklubi, Tallinn 6 25:02.4
22AWJansone Beate LATAquatics, Dobele 6 25:15.8
23BMAleksejevs Elijs LATAquatics, Dobele 6 25:27.0
24CWKübar Marta ESTRaudmees SK, Pärnu 6 25:29.5
25AMOrbidāns Jaroslavs LATOzolnieku novads 6 25:36.2
26BWMõtsnik Kirke EST21cc triatloniklubi, Tallinn 6 25:37.1
27CMBulko Andriāns LATAquatics, Dobele 6 25:42.6
28BMApšenieks Pauls LATAquatics, Dobele 6 25:48.0
29BMReisas Zigmas LTURuoniai TPK, Vilnius 6 26:06.1
30BWApšeniece Anna LATAquatics, Dobele 6 27:00.4
31CMŠakalys Linas LTURuoniai TPK, Vilnius 6 27:12.1
32BMAaron Ausmees ESTMeie liigume medita, Tartu 6 27:21.7
33CWKartanaitė Smiltė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 27:35.8
34AWBulko Karolīna LATAquatics, Dobele 6 28:06.7
35BWAžusenytė Milda LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 28:42.8
36AMMurauskas Erikas LTUMarijampolė 6 30:18.5
37BMŽukas Nikita LTURuoniai TPK, Vilnius 6 30:25.1
38BMVistiņš Ralfs LATAquatics, Dobele 2 4:03.6

Vaheajad