B. Abramaičio triatlono taurė
LTU, Panevėžys, 2017-04-29

Tulemused

Klassid DM, DW, IM, IW, MM, MW, V2M, V2W, V3M, V4M

Raja 9 KP

KohtKlassPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Ringi Aeg
1IMGajevskis Artjoms LATJaunība DTC, Daugavpils 9 34:57.7
2IMProkopavičius Lukas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 35:12.0
3IWTomkevičiūtė Evelina LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 36:25.7
4V2MUzuls Aivars LATJaunība DTC, Daugavpils 9 37:26.0
5DMKornijenko Sandis LATJaunība DTC, Daugavpils 9 37:55.3
6IMAudzēvičs Jēkabs LATAquatics, Dobele 9 38:21.8
7IWLeitāne Daniela LATAquatics, Dobele 9 38:22.6
8DMKroon Ander Markus ESTTartu 9 39:30.3
9IMBarzdenys Matas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 39:44.2
10DMAudzēvičs Pauls LATAquatics, Dobele 9 39:48.3
11DMSuharževskis Matvejs LATJaunība DTC, Daugavpils 9 39:59.5
12IMLelle Ragnar ESTRaudmees SK, Pärnu 9 40:15.0
13V3MGarenciks Raimonds LATCarnikavas sporta centrs, Carnikava 9 40:15.4
14IMUbavičs Markuss LATAquatics, Dobele 9 40:21.1
15V2MAnčlauskas Romutis LTULietuviški patiekalai, Kaunas 9 40:33.3
16IMKanaporis Dainius LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 40:39.4
17IWNarkūnaitė Unė LTUDarna TK, Panevėžys 9 41:18.0
18IWNarkūnaitė Viltė LTUDarna TK, Panevėžys 9 41:37.0
19MMBondarchuk Leonid ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 41:51.7
20DWBondarchuk Maria ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 41:51.8
21DMApkievičius Kasparas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 41:51.9
22V2MBuzas Virgilijus LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 41:55.9
23IWLukšytė Karolina LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 42:14.1
24V2MGajevskis Vjačeslavs ESTTartu 9 42:55.0
25MMKurlavičius Paulius LTUS-Sportas, Kaunas 9 43:16.0
26DWVinciūnaitė Beatričė LTUDarna TK, Panevėžys 9 43:40.3
27IMMažeika Justas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 43:48.9
28IWSiliņa Linda LATAquatics, Dobele 9 44:10.4
29IWLelle Raileen ESTRaudmees SK, Pärnu 9 44:24.8
30DMJakštas Titas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 45:22.9
31DWKübar Paula ESTRaudmees SK, Pärnu 9 45:45.1
32MWTattar Aveli ESTValga 9 46:07.2
33MMLelle Rain ESTRaudmees SK, Pärnu 9 46:12.9
34MWTattar Kaja ESTValga 9 47:48.6
35DMKartanas Titas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 47:54.0
36DMKovoliūnas Rokas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 47:56.1
37DMDambrauskas Tomas LTURuoniai TPK, Vilnius 9 48:42.1
38MWBondarchuk Jelena ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 49:00.8
39DWRimšaitė Gustė LTU  9 50:08.0
40MWVaisma Anne ESTRaudmees SK, Pärnu 9 52:29.8
41MWMõtsnik Külli EST21cc triatloniklubi, Tallinn 9 54:40.6
42V2WNurmis Pille EST21cc triatloniklubi, Tallinn 9 57:00.4
43V4MKieras Juozas LTUDarna TK, Vilnius 9 58:58.9
44V3MKübar Enn ESTRaudmees SK, Pärnu 9 59:52.6
45MMAusmees Kristo ESTMeie liigume medita, Tartu 2 48:41.0
46V2MUrbikas Aloyzas LTUTauragės BMK, Tauragė 1 7:46.0
 DMProščinko Daņila LATJaunība DTC, Daugavpils   dsq

Vaheajad