Daugiadienės Telšē
LTU, Telšiai, 2017-08-12

Tulemused

Klassid M, V35, V40

Raja 1 d. 2.8 km 26 KP, 2 d. 6.8 km 23 KP, 3 d. 7.0 km 20 KP, 4 d. 6.0 km 28 KP

Valige  summa  Sprintas  Prailginta vidutinė 1  Prailginta vidutinė 2  Urbanizuota vidutinė  

KohtKlassPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa Sprintas Prailginta vidutinė 1 Prailginta vidutinė 2 Urbanizuota vidutinė
1V40Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 2:37:56 17:14 (  1)55:55 (  6)45:48 (  1)38:59 (  1)
2V40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 2:38:24 17:58 (  2)50:43 (  2)46:19 (  2)43:24 (  4)
3MRažaitytė Gabija LTUIgtisa SK, Kaunas 2:55:30 18:28 (  5)55:21 (  5)1:01:01 (14)40:40 (  2)
4V35Pilybas Egidijus LTUNeringos SM, Neringa 2:55:38 17:58 (  2)57:47 (  8)54:28 (  5)45:25 (  7)
5V40Katarskis Aidas LTUIgtisa SK, Šiauliai 3:03:56 20:21 (12)1:02:43 (14)58:41 (11)42:11 (  3)
6V35Murėnas Aurimas LTUJavonis OK, Marijampolė 3:17:47 20:42 (14)1:05:08 (16)1:01:53 (15)50:04 (15)
7V40Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 3:19:29 20:11 (11)1:10:03 (21)1:00:04 (12)49:11 (11)
8V35Poznanskas Linas LTULabirintas OK, Vilnius 3:20:16 18:24 (  4)1:10:00 (20)1:06:31 (16)45:21 (  6)
9V35Čeplinskas Romas LTUJaunystė OK, Klaipėda 3:24:03 19:18 (  6)1:05:53 (18)1:10:20 (20)48:32 (10)
10V35Šimanskas Ramūnas LTUTakas OK, Kaunas 3:26:24 19:38 (  9)1:07:26 (19)1:09:53 (19)49:27 (12)
11V35Mendelevičius Mantas LTUTakas OK, Kaunas 3:26:34 24:07 (19)1:20:12 (25)54:16 (  4)47:59 (  9)
12V40Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 3:39:47 21:37 (16)1:16:27 (23)1:12:07 (21)49:36 (13)
13V40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:41:53 23:03 (18)1:16:20 (22)1:12:50 (22)49:40 (14)
14V35Pocevičius Mantas LTUTinklas, Šiauliai 3:48:57 19:26 (  8)1:35:42 (27)1:08:02 (18)45:47 (  8)
15V40Lapinskas Ernestas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:59:00 25:46 (21)1:21:10 (26)1:16:23 (23)55:41 (16)
16MDomarkaitė Giedrė LTUVersmė OK, Plungė 4:50:14 25:37 (20)1:56:29 (29)1:27:49 (24)1:00:19 (17)
17V40Šniras Andrius LTUDainava OK, Alytus 4:50:28 27:02 (22)1:48:30 (28)1:28:45 (25)1:06:11 (18)
18V40Saunorius Dainoras LTUIgtisa SK, Šiauliai 2:12:14 19:19 (  7)56:31 (  7)56:24 (  6)dsq
19MAmbrazaitė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 2:18:35 20:22 (13)59:36 (  9)58:37 (10)dns
20V40Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 2:20:12 20:07 (10)1:01:50 (13)58:15 (  8)dsq
21V40Kaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 1:22:49 21:40 (17)1:01:09 (11)dnsdns
22V40Kazlauskas Tadas LTUFortūna OK, Vilnius 1:42:27 dsq51:48 (  3)50:39 (  3)dns
23V35Kutiavinas Vladas LTUSiauliu JTC, Šiauliai 1:45:55 dnsdns1:00:36 (13)45:19 (  5)
24V35Arlauskas Rimvydas LTUŠilas OK, Kaunas 2:01:06 dns1:04:30 (15)56:36 (  7)dns
25V35Balčiūnaitis Vytautas LTUTakas OK, Kaunas 2:08:21 dns1:01:42 (12)1:06:39 (17)dns
26MZaliauskaitė Algirda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 20:48 20:48 (15)dnsdnsdns
27V40Brucis Uldis LATSaldus OK, Saldus 50:12 dns50:12 (  1)dnsdns
28V35Jasiūnas Andrius LTUŠilas OK, Prienai 54:55 dns54:55 (  4)dnsdns
29V35Grašys Vytautas LTU  58:15 dnsdns58:15 (  8)dns
30MRybediuk Galina SWEHellas 1:00:23 dns1:00:23 (10)dnsdns
31V40Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 1:05:41 dns1:05:41 (17)dnsdns
32V40Veršinskas Tomas LTUMedeina OK, Vilnius 1:19:28 dns1:19:28 (24)dnsdns