Baltic championship
LTU, Stripeikiai, Ignalinos r., 2017-05-20

Tulemused

Klass M

Raja 15.7 km 28 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Punkte Aeg min/km
D
1
Mihalkin Dmitri BLRBelarus, Polotsk 50 1:30:12 5:45
D
2
Alekseyonok Aleksei BLRBelarus, Polotsk 45 1:30:54 5:47
D
3
Jubelis Andris LATLatvia 42 1:31:37 5:50
D
4
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 40 1:33:08 5:56
D
5
Aleliūnas Vilius LTULithuania 39 1:33:29 5:57
D
6
Gvildys Jonas Vytautas LTULithuania 38 1:33:46 5:58
7
Salin Andrey BLRBelarus, Polotsk 37 1:34:11 6:00
8
Stulgys Donatas LTULithuania 36 1:36:30 6:09
9
Beliūnas Vytautas LTULithuania 35 1:37:35 6:13
10
Kuzminskis Tomas LTULithuania 34 1:37:36 6:13
11
Bacys Modestas LTULithuania 33 1:38:50 6:18
12
Rodionov Bogdan RUSRussia, Saint Petersburg 32 1:39:14 6:19
13
Krėpšta Simonas LTULithuania 31 1:39:16 6:19
14
Salodkin Siarhei BLRBelarus, Minsk 30 1:41:43 6:29
15
Tamužs Jānis LATLatvia 29 1:43:25 6:35
16
Martinkus Mantas LTULithuania 28 1:45:20 6:43
17
Zlobin Denis BLRBelarus, Minsk 27 1:46:36 6:47
18
Reinsons Alvis LATLatvia 26 1:47:49 6:52
19
Krasko Pavel BLRBelarus, Grodno 25 1:49:11 6:57
20
Māliņš Guntis LATLatvia 24 1:52:39 7:11
21
Gailis Zigmārs LATLatvia 23 1:53:49 7:15
22
Sõnajalg Ats ESTEstonia 22 1:53:50 7:15
  Gipas Marijonas LTULithuania   1:54:18 7:17
23
Krapivko Dmitri BLRBelarus, Grodno 21 1:54:34 7:18
24
Truusalu Jaagup ESTEstonia 20 1:54:47 7:19
25
Kase Kaur ESTEstonia 19 1:56:05 7:24
  Šulčys Nerijus LTULithuania   1:56:29 7:25
26
Fedaryshkin Aliaksandr BLRBelarus, Mogilev 18 1:56:47 7:26
27
Saetalu Andres ESTEstonia 17 1:57:18 7:28
28
Liiv Reimo ESTEstonia 16 1:57:33 7:29
29
Tali Uku Laur ESTEstonia 15 1:57:37 7:30
  Voveris Edgaras LTULithuania   1:59:42 7:38
30
Hudzimchik Aliaksei BLRBelarus, Minsk 14 2:00:29 7:41
  Khodan Aliaksandr BLRBelarus, Minsk   2:01:59 7:46
  Volungevičius Mantas LTULithuania   2:05:13 7:59
31
Gailis Andris LATLatvia 13 2:06:17 8:03
32
Kume Alar ESTEstonia 12 2:06:24 8:03
  Shvants Aliaksei BLRBelarus, Minsk   2:08:21 8:11
33
Piirisild Janek ESTEstonia 11 2:15:41 8:39
  Harbatouski Anton BLRBelarus, Minsk   2:20:32 8:57
34
Aadli Andreas ESTEstonia 10 2:21:21 9:00
  Akushka Kanstantsin BLRBelarus, Minsk   2:22:45 9:06
  Dubrouski Vitali BLRBelarus, Minsk   2:25:35 9:17
  Yasiuchenia Siarhei BLRBelarus, Minsk   2:27:52 9:25
  Mikhalkin Sergey BLRBelarus, Minsk   2:33:50 9:48
  Malychev Mikhael RUSRussia, Saint Petersburg   dnf  
  Straltsou Vasili BLRBelarus, Minsk   dsq  
  Nakvosas Mindaugas LTULithuania   dsq  
  Rogalevich Sergey BLRBelarus, Minsk   dsq  
  Fedatsenka Siarhei BLRNetherlands   dsq  
  Olišauskis Kevinas LTULithuania   dsq  

Vaheajad