Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Panevėžys, 2017-05-14

Tulemused

Klass X

Raja 2.7 km 19 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
D
1
Igtisa SK, Šiauliai LTU31:31 1Gerasimov Andrej11:01 (  6)11:01 (  6)
2Ražaitytė Gabija10:15 (  3)21:16 (  1)
3Aleliūnas Vilius10:15 (  2)31:31 (  1)
D
2
Dainava OK, Alytus LTU32:02 1Paužas Henrikas11:02 (  7)11:02 (  7)
2Masevičiūtė Kristina10:37 (  4)21:39 (  4)
3Stulgys Donatas10:23 (  3)32:02 (  2)
D
3
Sakas OK, Šiauliai LTU32:18 1Olišauskis Kevinas11:27 (10)11:27 (10)
2Ambrazaitė Vesta9:58 (  2)21:25 (  3)
3Nakvosas Mindaugas10:53 (  5)32:18 (  3)
4
Šilas OK, Prienai LTU32:50 1Lipnickas Rokas10:26 (  1)10:26 (  1)
2Motiejūnaitė Deimantė11:36 (12)22:02 (  6)
3Beliūnas Vytautas10:48 (  4)32:50 (  4)
5
Takas OK 2, Kaunas LTU33:41 1Kukė Gintaras12:48 (21)12:48 (21)
2Liegutė Ugnė10:53 (  7)23:41 (  9)
3Krėpšta Simonas10:00 (  1)33:41 (  5)
6
Ąžuolas OK 2, Vilnius LTU34:10 1Pogorelovas Ruslanas12:01 (16)12:01 (16)
2Rutkauskaitė Kastė11:03 (  9)23:04 (  8)
3Nakvosas Gytis11:06 (  6)34:10 (  6)
  Arboro OK 2, Krekenava LTU34:35 1Dulius Dominykas11:25 (  9)11:25 (  9)
2Mitrikas Darius9:57 (  1)21:22 (  2)
3Stankevičius Kristis13:13 (17)34:35 (  7)
7
Šilas OK, Prienai LTU34:48 1Nenartavičius Tomas10:42 (  2)10:42 (  2)
2Radzivonaitė Milda11:05 (10)21:47 (  5)
3Nenartavičius Kęstutis13:01 (15)34:48 (  8)
8
Lėvuo OK, Panevėžys LTU36:14 1Vilkelis Simas13:10 (23)13:10 (23)
2Diržiūtė Gedvilė11:16 (11)24:26 (11)
3Pajaujis Svajūnas11:48 (  9)36:14 (  9)
9
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU37:07 1Jaseliūnas Ignas11:00 (  5)11:00 (  5)
2Veikutytė Gerda13:01 (17)24:01 (10)
3Juknevičius Donatas13:06 (16)37:07 (10)
10
Sakas OK 3, Šiauliai LTU37:46 1Astrauskas Marius12:28 (19)12:28 (19)
2Astrauskienė Raimonda12:56 (16)25:24 (14)
3Gabšys Ignas12:22 (11)37:46 (11)
11
Igtisa SK 3, Šiauliai LTU37:52 1Saunorius Dainoras12:30 (20)12:30 (20)
2Bukučinskaitė Fausta13:52 (21)26:22 (17)
3Katarskis Aidas11:30 (  8)37:52 (12)
12
O! Klaipėda, Klaipėda LTU37:55 1Koveckis Rokas11:39 (12)11:39 (12)
2Liubinskienė Justina13:29 (20)25:08 (13)
3Liubinskas Justinas12:47 (14)37:55 (13)
13
Kopa OK, Klaipėda LTU38:16 1Michalkovskij Anton11:09 (  8)11:09 (  8)
2Rybakovaitė Kristina10:58 (  8)22:07 (  7)
3Vingis Egidijus16:09 (24)38:16 (14)
14
Oriens OK, Panevėžys LTU40:18 1Repšys Adomas11:27 (10)11:27 (10)
2Trybytė Gerda15:37 (26)27:04 (21)
3Rimša Paulius13:14 (18)40:18 (15)
15
Javonis OK, Marijampolė LTU40:29 1Janulynas Audrius13:13 (24)13:13 (24)
2Laurutytė Vaiva13:12 (19)26:25 (18)
3Baranauskas Martynas14:04 (19)40:29 (16)
16
Lėvuo OK 2, Panevėžys LTU41:44 1Atgalainė Adrija14:12 (29)14:12 (29)
2Lukošienė Sandra12:21 (14)26:33 (20)
3Mikalauskas Robertas15:11 (20)41:44 (17)
17
Jaunystė OK, Klaipėda LTU41:47 1Vaičius Kęstutis14:08 (27)14:08 (27)
2Žalimienė Reda12:24 (15)26:32 (19)
3Čeplinskas Romas15:15 (21)41:47 (18)
18
O! Klaipėda 2, Klaipėda LTU41:49 1Totilas Mantas11:51 (14)11:51 (14)
2Tautavičiūtė Rasa17:12 (27)29:03 (23)
3Griškonis Tomas12:46 (13)41:49 (19)
19
Kopa OK, Klaipėda LTU42:06 1Volkovas Darius14:10 (28)14:10 (28)
2Viršilaitė Kristina12:03 (13)26:13 (15)
3Pečkys Artūras15:53 (23)42:06 (20)
  Ąžuolas OK 4, Vilnius LTU43:25 1Janušauskas Paulius14:07 (26)14:07 (26)
2Valatkevičius Rytis10:50 (  6)24:57 (12)
3Baronas Ignas18:28 (26)43:25 (21)
20
Ąžuolas OK 3, Vilnius LTU44:14 1Rutkauskas Arvydas13:19 (25)13:19 (25)
2Navikaitė Laura18:18 (28)31:37 (26)
3Velde Augusts12:37 (12)44:14 (22)
21
Dainava OK 2, Alytus LTU45:04 1Vymeris Marius12:25 (18)12:25 (18)
2Laužadytė Justina15:17 (25)27:42 (22)
3Miliūtė Raimonda17:22 (25)45:04 (23)
22
Šilas OK, Prienai LTU45:12 1Maciulevičius Pijus13:07 (22)13:07 (22)
2Beliūnė Indrė13:11 (18)26:18 (16)
3Maciulevičius Gintaras18:54 (27)45:12 (24)
23
Sakas OK 4, Šiauliai LTU46:19 1Stonys Daugirdas15:26 (31)15:26 (31)
2Astrauskienė Lina15:13 (24)30:39 (25)
3Tamaševičius Audrius15:40 (22)46:19 (25)
24
Alytaus SRC, Alytus LTU53:30 1Raugalaitė Simona18:04 (32)18:04 (32)
2Balčiūnaitė Greta14:12 (23)32:16 (28)
3Čepeliauskaitė Ieva21:14 (28)53:30 (26)
  Lėvuo OK 3, Panevėžys LTUdsq 1Volungevičienė Judita15:22 (30)15:22 (30)
2Kaunelytė Rasa13:56 (22)29:18 (24)
  Ąžuolas OK, Vilnius LTUdsq 1Kuzminskis Tomasdsqdsq
2Valaitė Indrė10:43 (  5)dsq
3Rimkus Mantas11:27 (  7)dsq
  Sakas OK 2, Šiauliai LTUdsq 1Vidžiūnas Paulius10:45 (  3)10:45 (  3)
2Zharko Nadezdadsqdsq
3Vaitkus Rokas23:12 (30)dsq
  Igtisa SK 2, Šiauliai LTUdsq 1Bačkys Rolandas10:48 (  4)10:48 (  4)
2Bacienė Evelinadsqdsq
3Petrulis Vitalijus24:02 (31)dsq
  Šilalės SM, Šilalė LTUdsq 1Tiriūna Aurimas11:54 (15)11:54 (15)
2Gedgaudaitė Viktorijadsqdsq
3Daukšys Algirdas12:12 (10)dsq
  Medeina OK, SM Gaja, Kaunas LTUdsq 1Mockaitis Rėjus11:43 (13)11:43 (13)
2Kavaliauskaitė Aušradsqdsq
3Tamošaitis Simonas25:46 (32)dsq
  Takas OK, Kaunas LTUdsq 1Valatka Paulius12:23 (17)12:23 (17)
2Preckailaitė Eglė19:18 (29)31:41 (27)
3Krencius Lukasdsqdsq
  Arboro OK, Krekenava LTUdsq 1Valantinas Giedriusdsqdsq
2Valantinaitė Erminadsqdsq
3Čiapas Agnius23:07 (29)dsq