JWOC middle qual.
FIN, Viitapohja, 2017-07-10

Tulemused

Klass M3

Raja 4.0 km 14 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Ruohola Akseli FINFinland 23:04 5:46
1
Perrin Mathieu FRAFrance 23:04 5:46
3
Hadorn Joey SUISwitzerland 23:15 5:48
4
Forsberg Anton SWESweden 24:04 6:01
5
Von Krusenstierna Isac SWESweden 24:40 6:10
6
Chepelin Alexander GBRGreat Britain 24:58 6:14
7
Upītis Uldis LATLatvia 25:02 6:15
8
Martinsen Herman Ryen NORNorway 25:06 6:16
9
Hayes Tommy NZLNew Zealand 25:19 6:19
10
Pruzina Paul IRLIreland 25:20 6:20
11
Gurevich Nikita RUSRussia 25:27 6:21
12
Salmenkyla Anton USAUnited States 25:53 6:28
13
Kurz Florian AUTAustria 25:57 6:29
14
Polsini Tino SUISwitzerland 26:01 6:30
15
Leduc Benjamin FRAFrance 26:11 6:32
16
Bendak Jan CZECzech Republic 26:24 6:36
17
Bjoernsen Andreas Bock DENDenmark 26:38 6:39
18
Hirš Otakar CZECzech Republic 26:47 6:41
19
Syrjalainen Topi FINFinland 27:09 6:47
20
Svoboda Michael CANCanada 27:15 6:48
21
Esteves Ferreira Ricardo PORPortugal 27:17 6:49
22
Dickinson Joseph AUSAustralia 27:47 6:56
23
Herries Callum NZLNew Zealand 27:52 6:58
24
Ormay Mihaly HUNHungary 27:58 6:59
25
Reneslācis Valters LATLatvia 28:20 7:05
26
Fellbaum Matthew GBRGreat Britain 28:22 7:05
27
Blaise Mathias BELBelgium 28:23 7:05
28
Jaffe Patrick AUSAustralia 28:26 7:06
29
Whelan Conall IRLIreland 28:55 7:13
30
Safonov Aleksandr RUSRussia 29:17 7:19
30
Zhahovski Yauhen BLRBelarus 29:17 7:19
32
Poulsen Malthe DENDenmark 29:26 7:21
33
Kalman Erik HUNHungary 29:27 7:21
34
Blake Leif CANCanada 30:20 7:35
35
Polianytsia Stanislav UKRUkraine 30:43 7:40
36
Laraia Thomas USAUnited States 31:32 7:53
37
Döhler Erik GERGermany 31:34 7:53
38
Patscheider Lukas ITAItaly 32:21 8:05
39
Ivandzhikov Boyan BULBulgaria 32:27 8:06
40
Iwai Ryunosuke JPNJapan 33:44 8:26
41
Tintar Mihai Andrei ROURomania 34:37 8:39
42
Slama Dušan SVKSlovakia 35:28 8:52
43
Bernardino Joao PORPortugal 35:44 8:56
44
Dulius Dominykas LTULithuania 38:37 9:39
45
Tamošaitis Simonas LTULithuania 40:51 10:12
46
Hus Martijn BELBelgium 41:06 10:16
47
Ivković Luka CROCroatia 41:44 10:26
48
Gremmel Richard AUTAustria 43:47 10:56
49
Holmes Carl RSASouth Africa 54:46 13:41
50
Morikiyo Seiya JPNJapan 57:50 14:27
51
Rob Claudiu Razvan ROURomania 59:35 14:53
52
Li Chun Ho HKGHong Kong 1:00:28 15:07
53
Huang Boyuan TPEChinese Taipei 1:07:12 16:48
  Vesilind Kaarel ESTEstonia dsq  
  Fosser Kasper NORNorway dsq  
  Casado Alvaro ESPSpain dsq  
  Baran Jan POLPoland dsq  
  Günday Talha TURTurkey dsq