dbtopas login
World games relay → Tulemused racesults.lt

POL POL, Wrocław, 2017-07-27

Klass X

Raja 1, 4 etapid 4.0 km 20 KP; 2, 3 etapid 4.3 km 22 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1 DenmarkDEN DEN 1:02:57
1Klysner Cecilie Friberg16:23 (  6)16:23 (  6)
2Boesen Andreas Hougaard15:43 (  9)32:06 (  6)
3Bobach Søren15:28 (  4)47:34 (  4)
4Alm Maja Møller15:23 (  1)1:02:57 (  1)
2 SwitzerlandSUI SUI 1:03:23
1Roos Elena16:21 (  3)16:21 (  3)
2Howald Florian15:27 (  2)31:48 (  2)
3Kyburz Matthias15:15 (  3)47:03 (  1)
4Hauswirth Sabine16:20 (  3)1:03:23 (  2)
3 RussiaRUS RUS 1:03:37
1Gemperle Natalia16:18 (  2)16:18 (  2)
2Tsvetkov Dmitry15:32 (  5)31:50 (  3)
3Khramov Andrey15:39 (  6)47:29 (  3)
4Vinogradova Galina16:08 (  2)1:03:37 (  3)
4 SwedenSWE SWE 1:04:13
1Strand Lina16:12 (  1)16:12 (  1)
2Regborn Martin15:34 (  7)31:46 (  1)
3Lysell Jerker15:50 (  9)47:36 (  5)
4Jansson Helena16:37 (  5)1:04:13 (  4)
5 Great BritainGBR GBR 1:04:18
1Strain Tessa16:37 (  7)16:37 (  7)
2Hodkinson Peter James15:30 (  3)32:07 (  7)
3Street Ralph15:14 (  2)47:21 (  2)
4Carter Davies Megan16:57 (  8)1:04:18 (  5)
6 Czech RepublicCZE CZE 1:05:20
1Kosova Denisa17:22 (11)17:22 (11)
2Petržela Jan15:55 (13)33:17 (12)
3Kral Vojtech15:07 (  1)48:24 (  7)
4Janošikova Tereza16:56 (  7)1:05:20 (  6)
7 PolandPOL POL 1:05:21
1Cych Weronika17:28 (12)17:28 (12)
2Parfianowicz Piotr15:30 (  3)32:58 (10)
3Pawlak Bartosz15:42 (  7)48:40 (10)
4Hornik Aleksandra16:41 (  6)1:05:21 (  7)
8 FinlandFIN FIN 1:05:33
1Anttonen Sari16:21 (  3)16:21 (  3)
2Laukkarinen Jesse15:43 (  9)32:04 (  5)
3Kuukka Elias15:48 (  8)47:52 (  6)
4Teini Marika17:41 (11)1:05:33 (  8)
9 UkraineUKR UKR 1:06:06
1Dzema Kateryna17:29 (13)17:29 (13)
2Kratov Oleksandr15:32 (  5)33:01 (11)
3Glibov Ruslan15:31 (  5)48:32 (  9)
4Volynska Nadiya17:34 (10)1:06:06 (  9)
10 AustriaAUT AUT 1:06:32
1Kadan Ursula16:22 (  5)16:22 (  5)
2Merl Robert15:50 (11)32:12 (  8)
3Kerschbaumer Gernot16:17 (11)48:29 (  8)
4Ramstein Laura18:03 (13)1:06:32 (10)
11 HungaryHUN HUN 1:07:34
1Gyurkó Fanni16:49 (  9)16:49 (  9)
2Baumholczer Maté16:28 (15)33:17 (12)
3Bakó Aron16:57 (14)50:14 (12)
4Weiler Virag17:20 (  9)1:07:34 (11)
12 New ZealandNZL NZL 1:07:57
1Robertson Laura16:38 (  8)16:38 (  8)
2Robertson Tim15:25 (  1)32:03 (  4)
3Morrison Ross16:53 (13)48:56 (11)
4Morrison Kate19:01 (15)1:07:57 (12)
13 FranceFRA FRA 1:09:22
1Basset Isia19:01 (16)19:01 (16)
2Tranchand Frédéric15:50 (11)34:51 (14)
3Basset Lucas16:01 (10)50:52 (13)
4Beauvisage Lauriane18:30 (14)1:09:22 (13)
14 EstoniaEST EST 1:09:35
1Rihma Annika19:00 (15)19:00 (15)
2Kivikas Kenny15:56 (14)34:56 (15)
3Heinmann Kristo16:49 (12)51:45 (14)
4Kaasiku Evely17:50 (12)1:09:35 (14)
  CanadaCAN CAN dsq
1Kemp Emily Kathryn17:58 (14)17:58 (14)
2Konotopetz Damian Michael19:26 (16)37:24 (16)
3Critchley William James17:44 (15)55:08 (15)
4Owen Toridsqdsq
  NorwayNOR NOR dsq
1Benjaminsen Andrine17:03 (10)17:03 (10)
2Aukrust Osmoen Jon15:39 (  8)32:42 (  9)
3Westergård Håkon Jarvisdsqdsq
4Bjørgul Ida Marie Næss16:31 (  4)dsq
  BrazilBRA BRA dsq
1Lenz Elaine Dalmares21:34 (17)21:34 (17)
2Souza de Araujo Carlos Henriquedsqdsq
3Farias Sousa Sidnaldodsqdsq
4Chiles Franciely De Siqueira21:16 (16)dsq