Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Tulemused

Klass M16

Raja 1 d. 4.1 km 15 KP, 2 d. 5.4 km 10 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
D
1
Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilnius 58:5626:45 (  1)32:11 (  1)
D
2
Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:09:0830:55 (  2)38:13 (  4)
D
3
Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:0131:29 (  3)38:32 (  5)
4
Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:2736:34 (  7)35:53 (  2)
5
Čereška Andrius LTUSM Gaja, Kaunas 1:13:4332:38 (  4)41:05 (  6)
6
Jaseliūnas Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:18:4333:26 (  6)45:17 (  9)
7
Nowak Grzegorz POLAzymut 45, Gdynia 1:19:5337:37 (  8)42:16 (  7)
8
Porzycz Grzegorz POLAzymut 45, Gdynia 1:23:4546:06 (12)37:39 (  3)
9
Dauknys Gytis LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:23:5938:40 (  9)45:19 (10)
10
Mironov Arseni BLRKamvol SK, Minsk 1:30:1846:25 (13)43:53 (  8)
11
Jaloveckas Pijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:32:4544:34 (11)48:11 (13)
12
Kazlauskas Osvaldas LTUSM Gaja, Kaunas 1:33:5646:32 (14)47:24 (11)
13
Uktveris Marius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:35:2647:22 (15)48:04 (12)
14
Šmitas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:40:2443:03 (10)57:21 (17)
15
Maciulevičius Pijus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 1:43:1048:31 (16)54:39 (16)
16
Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilnius 1:45:5055:14 (18)50:36 (15)
17
Tomashau Oleg BLRBelaya Rus KSO, Minsk 1:50:3432:43 (  5)1:17:51 (25)
18
Čiauška Tadas LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:55:361:05:11 (22)50:25 (14)
19
Girkantas Donatas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:59:5659:53 (19)1:00:03 (19)
20
Viliūnas Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:07:391:01:19 (20)1:06:20 (22)
21
Paišys Gytis LTUSM Gaja, Kaunas 2:18:361:12:40 (24)1:05:56 (21)
22
Darashevich Yahor BLRSluch, Slutsk 2:22:171:04:50 (21)1:17:27 (24)
23
Karčiauskas Jonas LTUSM Gaja, Kaunas 2:25:031:21:52 (25)1:03:11 (20)
24
Stanaitis Rimantas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:00:411:24:54 (26)1:35:47 (26)
25
Čeplikas Augustas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 3:07:151:11:01 (23)1:56:14 (27)
  Šelkovskis Titas LTUSM Gaja, Kaunas 52:4052:40 (17)dns
  Šaltenis Gustas LTUSM Gaja, Kaunas 58:03dsq58:03 (18)
  Liutkus Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:15:12dns1:15:12 (23)
  Vidžiūnas Julius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:32:411:32:41 (27)dsq
  Radišauskas Dominykas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 3:17:113:17:11 (28)dns
  Arlauskas Andrius LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 3:21:093:21:09 (29)dns
  Kalvaitis Aidis LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas  dnsdsq
  Arlauskas Aurimas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai  dsqdns
  Kairys Arnoldas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai  dsqdns