Lietuvos taurė
LTU, Druskininkai, 2018-10-13

Tulemused

Klass M12

Raja 1 d. 2.9 km 8 KP, 2 d. 2.6 km 6 KP

Valige  summa  long  middle  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa long middle
D
1
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 34:5116:59 (  1)17:52 (  2)
D
2
Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, Kaunas 37:5520:13 (  5)17:42 (  1)
D
3
Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 38:3619:53 (  4)18:43 (  3)
4
Jadeška Dagnius LTUAlytaus SRC, Alytus 40:1619:44 (  2)20:32 (  5)
5
Labkovich Ivan BLRSluch OC, Sluzk 40:4719:46 (  3)21:01 (  6)
6
Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 44:1025:17 (  9)18:53 (  4)
7
Jasinskas Egidijus LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 44:5323:03 (  6)21:50 (10)
8
Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 50:0829:05 (12)21:03 (  7)
9
Vainikevičius Markus LTUSM Gaja, Kaunas 52:0324:30 (  8)27:33 (16)
10
Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 54:3633:08 (15)21:28 (  9)
11
Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 55:4725:26 (10)30:21 (19)
12
Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 56:2232:11 (14)24:11 (13)
13
Beržinis Linas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 57:4726:36 (11)31:11 (21)
14
Kriukas Martynas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:1635:24 (18)23:52 (11)
15
Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:0736:29 (20)24:38 (14)
16
Maksimov Danielius LTUSM Gaja, Kaunas 1:01:5540:47 (23)21:08 (  8)
17
Gražys Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 1:06:4238:20 (22)28:22 (18)
18
Kėvelaitis Erikas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:06:5432:05 (13)34:49 (27)
19
Sarahavets Nikita BLRSluch OC, Sluzk 1:07:3435:21 (17)32:13 (24)
20
Jankas Jokūbas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:08:4734:42 (16)34:05 (25)
21
Tarulis Deividas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:09:3141:44 (26)27:47 (17)
22
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:11:0636:31 (21)34:35 (26)
23
Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, Kaunas 1:11:2341:01 (24)30:22 (20)
24
Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:13:0941:40 (25)31:29 (22)
25
Jasinskas Rokas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:13:5235:58 (19)37:54 (30)
26
Juknevičius Domas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:15:5351:46 (30)24:07 (12)
27
Urnikis Tadas LTUPlungės SRC, Plungė 1:20:2652:55 (31)27:31 (15)
28
Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 1:23:2051:12 (29)32:08 (23)
29
Miknys Simonas LTUPlungės SRC, Plungė 1:27:1650:30 (28)36:46 (29)
30
Damanskji Aliaksei BLRSluch OC, Sluzk 1:29:2924:04 (  7)1:05:25 (34)
31
Lukošius Julius LTUPlungės SRC, Plungė 1:29:5153:34 (33)36:17 (28)
32
Arcišauskis Orestas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:45:1053:13 (32)51:57 (32)
33
Mihalkin Igor BLREridan, Novopolotsk 1:46:431:04:35 (34)42:08 (31)
34
Gružas Evaldas LTUPlungės SRC, Plungė 1:53:5149:26 (27)1:04:25 (33)
  Kuskys Emilijus LTUMarijampolės MKC, Marijampolė  dsqdsq