×
Uudised
Võistlused
Liigad
LOSF Edetabelid
Osavõtjad
Klubid
Kaardid
Rajad
E-kiip
WOC ajalugu
Statistika
Teenused
KKK
Allalaadimine
Viited
BDAR
☰
login
Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergė, 2018-09-14
Võistluse info
Osavõtjate arv:
132
Statistika
Rajad
Tulemused
Klasside järgi
Naised
BM
BM14
Naised
DM
DM14
DM16
DM50
Mehed
BV
BV14
BV16
BV50
Mehed
DV
DV14
DV16
DV50
Registreerunute nimekirja järgi
...Valige registreerimine...
/ Kaselis Raimondas
/ Petrauskas Liudvikas
/ Rimydis Artūras
A. Skinulio treniravimo sistemos / Gaulė Raminta
Antaris team, Vilnius / Bartkus Žilvinas
Best team Init, Kaunas / Henriot Cedric
Best team Init, Kaunas / Seibutis Justas
Best team Init, Vilnius / Bernotas Valdas
Best team Init, Vilnius / Kamarauskas Andrius
Dviračiai, Juodupė / Šnioka Robertas
Dviračiai, Panevėžys / Jankauskas Titas
Dviračiai, Panevėžys / Laužikaitė Neimantė
Dviračiai, Panevėžys / Sprindys Paulius
Dviračiai, Panevėžys / Vadapalas Eimantas
Dviračiai, Ukmergė / Tamošiūnas Vaidas
Dviračiai, Vilnius / Laužikas Paulius
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kazakevičius Artūras
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Vaivilavičius Audris
Evaldas Bartaška video, Vilnius / Bartaška Evaldas
fitnessafter.com, Ukmergė / Rokas Darius
Impuls racing team, Riešė / Valantavičius Arijus
Impuls racing team, Vilnius / Dailidonis Aurelijus
Instinktas - Vilimeksas, Vilnius / Martinkutė Brigita
Iron gym, Ukmergė / Jakubonis Marius
Kaunas / Alijošius Martynas
Kaunas / Pekarskis Domas
Kauno BMK, Kaunas / Juška Jonas
Kauno BMK, Kaunas / Kinderis Gediminas
Likmerė, Ukmergė / Želvys Benas
Maratonas JBK, Jonava / Čekanauskas Justinas
MyBike AmberMix, Panevėžys / Manikas Domas
Narbutas, Ukmergė / Bareikytė Gita
Narbutas, Ukmergė / Žulys Saulius
Panevėžys / Jurevičius Antanas
Panevėžys / Kisielis Audrius
RCN / Gražys Vytautas
S-Sportas, Šiauliai / Sankauskis Adolfas
S-Sportas, Vilnius / Mickuvienė Algirda
Systemair, Ukmergė / Pranculevičius Vėjas
skigo.lt
Snaigė SK, Visaginas / Burneikaitė Gustė
Stansefabrikken, Vilnius / Kacevičius Vaidas
Top team cycling, Vilnius / Griceniuk Edvardas
Ukmergė / Garliauskas Andrius
Ukmergė / Kovalenkaitė Emilija
Ukmergė / Vainauskas Justinas
Ukmergės gelžbetonis, Ukmergė / Labunskas Marius
Ukmergės gelžbetonis, Ukmergė / Limba Julius
Ukmergės SC, Ukmergė / Sabulis Kasparas
Ukmregė / Kolaitytė Austėja
Ukrenga, Ukmergė / Savanevičius Marius
Ultrabike - Everest / Gluoksnis Tomas
Umega group, Ukmergė / Kovalenka Andrej
Utena / Bartaška Irmantas
Velonova - Bioracer CT, Vilnius / Griniūtė Jurgita
Veloratai DK, Kėdainiai / Balčikonis Vladas
Veloratai DK, Kėdainiai / Binkis Alvis
Veloratai DK, Kėdainiai / Grigaitis Mindaugas
Veloratai DK, Kėdainiai / Lipnevičienė Ilma
Veloratai DK, Radviliškis / Kavaliauskas Rūtenis
Vilnius / Chadasevičius Justas
Vilnius / Česnauskis Gedvydas
Vilnius / Imbrasienė Toma
Vilnius / Jadzevičius Andrius
Vilnius / Mačionis Antanas
Vilnius / Mačionis Ugnius
Wurth, Kaunas / Jakevičius Tadas
Näita
Võistlusradade järgi
BM14 BV14
BM BV BV16 BV50
DM14 DV14
DM16 DM50 DV16
DM DV50
DV
Vaheajad
1 päev
Tagasi võistluse kodulehele