EOC, JWOC, EYOC
BUL, Velingrad, 2018-02-04

Tulemused

Klass M20

Raja 3.8 km 10 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Linkevich Igor RUSRussia 16:59 4:30
2
Viippola Aapo FINFinland 17:23 4:36
3
Salen Robin SWESweden 17:28 4:37
4
Sjökvist Henning SWESweden 17:31 4:38
5
Mizonov Sergei RUSRussia 17:38 4:40
6
Penchev Martin BULBulgaria 18:03 4:47
7
Hasek Jan CZECzech Republic 18:19 4:51
8
Baklid Jorgen NORNorway 18:41 4:57
9
Vlasov Nicolai RUSRussia 18:44 4:58
10
Heimdal Aslak NORNorway 19:06 5:03
11
Vesilind Kaarel ESTEstonia 19:14 5:06
12
Froisland Eskil NORNorway 19:17 5:06
13
Müller Nicola SUISwitzerland 19:18 5:07
14
Ambrazas Ignas LTULithuania 19:23 5:08
15
Boos Corsin SUISwitzerland 19:28 5:09
16
Rissanen Roniville FINFinland 19:34 5:11
17
Hlavac Ondrej CZECzech Republic 19:35 5:11
18
Nordstrom Edvin SWESweden 19:55 5:16
19
Deininger Lukas SUISwitzerland 20:02 5:18
20
Sazykin German RUSRussia 20:18 5:23
21
Lindholm Truls SWESweden 20:19 5:23
22
Hasman Ondrej CZECzech Republic 20:26 5:25
23
Eriksson Simon SWESweden 20:49 5:31
23
Bartos Vojtech CZECzech Republic 20:49 5:31
25
Wickbom Rasmus SWESweden 20:53 5:32
26
Šulčys Kasparas LTULithuania 21:33 5:42
26
Jonsson Isak NORNorway 21:33 5:42
28
Razumov Vladimir RUSRussia 21:39 5:44
29
Asklof Henrik FINFinland 21:59 5:49
30
Mueller Severin SUISwitzerland 22:00 5:50
31
Ivanov Tsvetan BULBulgaria 22:43 6:01
32
Kamsvaag Styrk Hundseid NORNorway 22:48 6:02
33
Nykanen Tomi FINFinland 23:06 6:07
34
Vaitkus Rokas LTULithuania 23:46 6:18
34
Bieri Andrin SUISwitzerland 23:46 6:18
36
Wisloff Per Clemet NORNorway 23:57 6:21
37
Pļaviņš Niks LATLatvia 24:04 6:23
38
Vystavel Ondrej CZECzech Republic 24:25 6:28
39
Sarksņa Andris LATLatvia 25:07 6:39
40
Kotro Vaino FINFinland 25:49 6:50
41
Hoelzl Andrae AUTAustria 25:59 6:53
42
Trettel Mattias ITAItaly 26:09 6:56
43
Repšys Adomas LTULithuania 26:21 6:59
44
Vimba Rūdolfs Matīss LATLatvia 27:02 7:10
45
Trubenok Maksym UKRUkraine 27:47 7:22
46
Krastev Pavel BULBulgaria 28:05 7:26
47
Deflorian Michele ITAItaly 32:51 8:42
48
Lauton Francesco ITAItaly 32:54 8:43
49
Demir Erkan TURTurkey 59:49 15:51
  Toivanen Elmeri FINFinland dnf  
  Gulyaev Vitaly RUSRussia dsq  
  Biro Alexandru ROURomania dsq