EOC middle final
SUI, Meride - Serpiano, 2018-05-09

Tulemused

Klass W

Raja 4.3 km 16 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Teini Marika FINFinland 35:44 WA26:30 (  1) 8:19
2
Alexandersson Tove SWESweden 35:52 WA27:23 (  2) 8:20
3
Aebersold Simona SUISwitzerland 36:02 WC29:54 (  8) 8:23
4
Riabkina Tatyana RUSRussia 37:12 WC28:15 (  4) 8:39
5
Taylor Catherine Patric GBRGreat Britain 37:25 WB32:46 (12) 8:42
6
Gemperle Natalia RUSRussia 37:46 WB27:59 (  2) 8:47
7
Hauswirth Sabine SUISwitzerland 38:08 WC29:23 (  6) 8:52
8
Jahren Silje Ekroll NORNorway 38:12 WC28:09 (  3) 8:53
9
Benjaminsen Andrine NORNorway 38:21 WC27:55 (  2) 8:55
10
Haajanen Sofia FINFinland 38:41 WC30:18 (12) 9:00
11
Arbter Anja AUTAustria 38:59 WB29:48 (  3) 9:04
12
Bachmann Sofie SUISwitzerland 39:07 WA29:09 (  7) 9:06
13
Bergman Helena SWESweden 39:53 WC32:13 (15) 9:17
13
Kadan Ursula AUTAustria 39:53 WC28:21 (  5) 9:17
15
Lösch Susen GERGermany 40:00 WB29:57 (  4) 9:18
16
Mironova Svetlana RUSRussia 40:20 WA30:26 (15) 9:23
17
Kutkaitė Aušrinė LTULithuania 40:44 WC32:18 (16) 9:28
18
Horčičkova Vendula CZECzech Republic 41:02 WA30:13 (12) 9:33
19
Forsgren Lilian SWESweden 41:07 WB31:04 (  7) 9:34
20
Kaasiku Evely ESTEstonia 41:57 WB33:34 (15) 9:45
21
Indrakova Adéla CZECzech Republic 41:58 WB30:55 (  5) 9:46
22
Knapova Jana CZECzech Republic 42:12 WC27:10 (  1) 9:49
23
Vīķe Laura LATLatvia 42:35 WB32:18 (11) 9:54
24
Sianoja Maija FINFinland 42:43 WC30:11 (10) 9:56
25
Ramstein Laura AUTAustria 42:55 WC31:42 (14) 9:59
26
Strand Lina SWESweden 43:03 WB31:16 (  8) 10:01
27
Watson Charlotte Barbara GBRGreat Britain 43:05 WC31:00 (13) 10:01
28
Round Vanessa AUSAustralia 43:26 WA30:36 (17) 10:06
29
Eide Ingeborg NORNorway 43:45 WA30:22 (13) 10:10
30
Basset Isia FRAFrance 44:01 WA30:32 (16) 10:14
31
Dambe Inga LATLatvia 44:10 WA28:14 (  5) 10:16
32
Myhre Ingjerd NORNorway 44:27 WA29:13 (  9) 10:20
33
Haug Marianne ESTEstonia 44:28 WA29:50 (11) 10:20
34
Janošikova Tereza CZECzech Republic 44:29 WB31:45 (  9) 10:21
35
Risby Lisa SWESweden 44:36 WA28:23 (  6) 10:22
36
Ražaitytė Gabija LTULithuania 44:44 WB33:48 (17) 10:24
37
Nilsson Simkovics Anna AUTAustria 44:45 WB32:14 (10) 10:24
38
Steiwer Kine Hallan NORNorway 44:57 WB33:33 (14) 10:27
39
Müller Dorothea GERGermany 45:02 WB33:45 (16) 10:28
40
Shepherd Joanna GBRGreat Britain 45:08 WA29:10 (  8) 10:30
41
Rihma Annika ESTEstonia 45:34 WA28:09 (  4) 10:36
42
Serrallonga Arqués Anna ESPSpain 46:01 WC32:18 (16) 10:42
43
Mechlova Lenka CZECzech Republic 46:31 WC29:46 (  7) 10:49
44
Jenzer Sarina SUISwitzerland 46:53 WA29:23 (10) 10:54
45
Zagonel Viola ITAItaly 46:57 WA30:22 (13) 10:55
46
Viberg Tuulia FINFinland 48:35 WB30:58 (  6) 11:18
47
Ødum Miri Thrane DENDenmark 48:59 WC30:04 (  9) 11:23
48
Vercellotti Léa FRAFrance 51:56 WC30:17 (11) 12:05
49
Tullie Jessica GBRGreat Britain 52:11 WA30:37 (18) 12:08
50
Kosova Denisa CZECzech Republic 54:49 WA27:49 (  3) 12:45
51
Taufer Francesca ITAItaly 55:42 WB33:18 (13) 12:57
  Gross Julia SUISwitzerland dsq WB26:52 (  1)