EYOC sprint + long
BUL, Veliko Tarnovo, 2018-06-29

Tulemused

Klass M18

Raja 2.5 km 17 KP

Valige  sprint  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
  Key Aston AUSAustralia 11:58 4:47
1
Pihlstrom Samuel SWESweden 12:04 4:50
2
Eerola Mikko FINFinland 12:09 4:52
3
Oksanen Teemu FINFinland 12:17 4:55
4
Soldini Jonas SUISwitzerland 12:20 4:56
5
Casanova Riccardo GERGermany 12:29 5:00
6
Andrieux Quentin FRAFrance 12:32 5:01
7
Scopel Mattia ITAItaly 12:42 5:05
8
Ren Manuele SUISwitzerland 12:46 5:06
9
Jonsson Isak NORNorway 12:47 5:07
10
Roudny Martin CZECzech Republic 12:48 5:07
11
Hellerud Niels Christian NORNorway 12:50 5:08
11
Auselius Emil SWESweden 12:50 5:08
13
Casado Alvaro ESPSpain 12:51 5:08
14
Bettega Damiano ITAItaly 12:54 5:10
15
Matinheikki Leo FINFinland 12:57 5:11
  Runde David USAUnited States 13:00 5:12
16
Lima Tomas PORPortugal 13:06 5:14
16
Thomas Alastair GBRGreat Britain 13:06 5:14
18
Gennaro Mathis FRAFrance 13:08 5:15
  Haines Angus AUSAustralia 13:09 5:16
19
Aas Henrik Fredrikse NORNorway 13:10 5:16
20
Lukashevich Anton RUSRussia 13:11 5:16
21
Zuercher David SUISwitzerland 13:12 5:17
21
Wolfram Jakob AUTAustria 13:12 5:17
23
Bolliger Elio SUISwitzerland 13:15 5:18
24
Vuitton Julien FRAFrance 13:17 5:19
25
Horvath Csongor HUNHungary 13:18 5:19
26
Tidevall Elias SWESweden 13:19 5:20
27
Borisov Petar BULBulgaria 13:23 5:21
28
Wymer Kylian FRAFrance 13:25 5:22
29
Vesilind Kaarel ESTEstonia 13:26 5:22
30
Jorgensen Morten Ornhagen DENDenmark 13:30 5:24
31
Goldschmidt Tobias SVKSlovakia 13:31 5:24
32
Allmann Hando ESTEstonia 13:43 5:29
32
Holper Leo AUTAustria 13:43 5:29
34
Szabo Marcell HUNHungary 13:45 5:30
35
Kudriavtcev Nikolai RUSRussia 13:48 5:31
35
Spektors Fricis LATLatvia 13:48 5:31
37
Yogev Rotem ISRIsrael 13:49 5:32
37
Silier Anton GERGermany 13:49 5:32
39
Neikov Valentin BULBulgaria 13:50 5:32
40
Zviahin Mykyta UKRUkraine 13:51 5:32
41
Arntzen Sander NORNorway 13:57 5:35
42
Eyen Guillaume BELBelgium 14:00 5:36
43
Jonas Ferenc HUNHungary 14:02 5:37
44
Griaziev Bohdan UKRUkraine 14:03 5:37
  Laraia Thomas USAUnited States 14:07 5:39
45
Krūmiņš Rihards LATLatvia 14:08 5:39
46
Loss Nikolas ITAItaly 14:12 5:41
  George Alastair AUSAustralia 14:12 5:41
47
Demeter Ambrus HUNHungary 14:14 5:42
48
Kotkov Toma BULBulgaria 14:16 5:42
49
Spencer Daniel GBRGreat Britain 14:22 5:45
49
Heikkila Niklas FINFinland 14:22 5:45
51
Rusin Jan CZECzech Republic 14:24 5:46
52
Rzeńca Piotr POLPoland 14:27 5:47
53
Seleznev Konstantin RUSRussia 14:34 5:50
54
Krzysztynski Michal POLPoland 14:43 5:53
54
Zamir Sela ISRIsrael 14:43 5:53
56
Weber Lasse Falck DENDenmark 14:49 5:56
57
Künnapas Kustu ESTEstonia 14:50 5:56
58
Pritsik Sander ESTEstonia 14:54 5:58
59
Repšys Adomas LTULithuania 14:55 5:58
60
Gailis Rihards LATLatvia 14:58 5:59
61
Kalisiak Dawid POLPoland 15:04 6:02
62
Bunn David GBRGreat Britain 15:09 6:04
62
Dorma Artemiy RUSRussia 15:09 6:04
64
Krawczynski Mikolaj POLPoland 15:14 6:06
65
Sanz Juan ESPSpain 15:15 6:06
66
Scheuermann Erik GERGermany 15:20 6:08
67
Kaušakys Dovydas LTULithuania 15:24 6:10
68
Filipek Sebastian CZECzech Republic 15:29 6:12
69
Rojas David ESPSpain 15:36 6:14
70
Novak Lukas AUTAustria 15:39 6:16
70
Lampreia Tiago PORPortugal 15:39 6:16
72
Corral Miguel Garrido ESPSpain 15:40 6:16
73
Amerijckx Cédric BELBelgium 15:47 6:19
74
Vigh Lórand Eduard ROURomania 15:50 6:20
75
Wengler Carlo GERGermany 15:52 6:21
76
Arslan Ismail Alp TURTurkey 16:00 6:24
77
Zur Amir ISRIsrael 16:11 6:28
78
Markovic Dusan SRBSerbia 16:16 6:30
79
Jonas Adam SVKSlovakia 16:23 6:33
80
Henriques Andre PORPortugal 16:24 6:34
81
Mitrikas Darius LTULithuania 16:30 6:36
82
Turkmenoglu Mustafa Ali TURTurkey 16:31 6:36
83
Pompura Daniel SVKSlovakia 16:34 6:38
84
Mirza Lucian MDAMoldova 16:43 6:41
85
Uzan Dror ISRIsrael 16:50 6:44
86
Lypa Andrii UKRUkraine 16:55 6:46
87
Szikszai Csongor ROURomania 17:02 6:49
88
Arno Simon BELBelgium 17:03 6:49
89
Mcdonnell Dan IRLIreland 17:05 6:50
  Comeskey Marina NZLNew Zealand 17:05 6:50
90
Radovanovic Marko SRBSerbia 17:07 6:51
91
Kukec Jura CROCroatia 17:16 6:54
92
Šolmanis Dāvis LATLatvia 17:20 6:56
93
Temel Ahmet Yasin TURTurkey 17:25 6:58
94
Gantar Tjaz SLOSlovenia 17:26 6:58
95
Crisan Ionut ROURomania 17:36 7:02
96
Aydin Hami Emircan TURTurkey 17:39 7:04
97
Moniz Pedro PORPortugal 17:41 7:04
98
Barauskas Rokas LTULithuania 17:54 7:10
99
Feder Medard SVKSlovakia 18:28 7:23
100
Mccullough Aidan IRLIreland 19:10 7:40
101
Elwood Andrew IRLIreland 19:31 7:48
102
Piddubnyi Mykhailo UKRUkraine 20:17 8:07
103
Lane Cathal IRLIreland 20:32 8:13
  Miller Patrick AUSAustralia 22:48 9:07
104
Trajkoski David MKDFYR Macedonia 27:33 11:01
  Steinthal Jacob DENDenmark dsq  
  Knobloch Esztergar Péter ROURomania dsq  
  Dupont Johan Halkjaer DENDenmark dsq  
  Todorovski Jovan MKDFYR Macedonia dsq  
  Runefors Gustav SWESweden dsq  
  Gajda Jan CZECzech Republic dsq  
  Ivandzhikov Boyan BULBulgaria dsq