JWOC middle qual.
HUN, Bócsa, 2018-07-12

Tulemused

Klass M3

Raja 4.2 km 17 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Haberkorn Guilhem FRAFrance 24:57 5:56
2
Key Aston AUSAustralia 25:20 6:01
3
Zbinden Chamuel SUISwitzerland 25:38 6:06
4
Leduc Benjamin FRAFrance 25:40 6:06
5
Esteves Ferreira Ricardo PORPortugal 25:57 6:10
6
Johannesson Henrik SWESweden 25:58 6:10
7
Eidsmo Havard Sandstad NORNorway 26:07 6:13
8
Vandas Daniel CZECzech Republic 26:12 6:14
9
Bonek Jannis AUTAustria 26:13 6:14
10
Ødum Soren Thrane DENDenmark 26:28 6:18
11
Griffiths Max NZLNew Zealand 27:10 6:28
12
Ormay Mihaly HUNHungary 27:23 6:31
13
Matinheikki Leo FINFinland 27:37 6:34
14
Bendak Jan CZECzech Republic 27:52 6:38
15
Aebersold Fabian SUISwitzerland 27:55 6:38
16
Divin Péter HUNHungary 28:00 6:40
17
Kolbe Colin GERGermany 28:02 6:40
18
Thomas Alastair GBRGreat Britain 28:07 6:41
19
Lynch Joseph NZLNew Zealand 28:32 6:47
20
Von Krusenstierna Isac SWESweden 28:48 6:51
21
Hemmingsen Malte Kjaer DENDenmark 28:52 6:52
22
Oksanen Teemu FINFinland 28:54 6:52
23
Slikšjānis Matīss LATLatvia 29:15 6:57
24
Germanavičius Pranas LTULithuania 29:16 6:58
25
Korovin Alexey RUSRussia 29:17 6:58
26
Zernant Kaarel Hendrik ESTEstonia 29:41 7:04
27
Spektors Fricis LATLatvia 29:54 7:07
28
Blaise Mathias BELBelgium 29:55 7:07
29
Carcas Alex GBRGreat Britain 29:56 7:07
30
Bednarski Jan POLPoland 30:26 7:14
31
Kudriavtcev Nikolai RUSRussia 30:31 7:15
32
Rachuk Taras UKRUkraine 30:42 7:18
33
Mannocci Enrico ITAItaly 30:49 7:20
34
Mellebeek Klaas BELBelgium 30:56 7:21
35
Slama Dušan SVKSlovakia 31:02 7:23
36
Herrero Gomez Abel ESPSpain 31:26 7:29
37
Laraia Thomas USAUnited States 32:07 7:38
38
Avcil Mehmet Emin TURTurkey 32:10 7:39
39
Kotkov Toma BULBulgaria 33:11 7:54
40
George Alastair AUSAustralia 33:35 7:59
41
Ozturk Mehmet Can TURTurkey 33:36 8:00
42
Liland Lukas NORNorway 33:52 8:03
43
Klein Cedrk GERGermany 33:56 8:04
44
Naess Jan Erik CANCanada 34:07 8:07
45
Brunet Fabio ITAItaly 34:59 8:19
46
Goldschmidt Tobias SVKSlovakia 35:22 8:25
47
Rutka Jan POLPoland 35:36 8:28
48
Minto Aidan USAUnited States 35:45 8:30
49
Long Ruairi IRLIreland 35:46 8:30
50
Yu Tsz Fung HKGHong Kong 36:56 8:47
51
Kaneko Satoshi JPNJapan 37:12 8:51
52
Farrand Graeme CANCanada 39:21 9:22
53
Morikiyo Seiya JPNJapan 40:51 9:43
54
Gobec Jan CROCroatia 41:11 9:48
55
Chu Yau Man HKGHong Kong 41:49 9:57
56
Ravnikar Zan SLOSlovenia 43:08 10:16
57
Eensaar Kiur Erik ESTEstonia 45:44 10:53