WUOC middle + sprint + long
FIN, Kuortane, 2018-07-18

Tulemused

Klass M

Raja 4.0 km 21 KP

Valige  middle  sprint  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Robertson Tim NZLNew Zealand 13:44.2 3:26
2
Pedersli Trond Einar Moen NORNorway 13:52.1 3:28
3
Mcnulty Henry AUSAustralia 14:08.3 3:32
4
Parfianowicz Piotr POLPoland 14:12.6 3:33
5
Chepelin Alexander GBRGreat Britain 14:16.5 3:34
6
Gröll Matthias AUTAustria 14:24.0 3:36
7
Schoenleber Jannis SUISwitzerland 14:25.3 3:36
8
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 14:29.2 3:37
9
Crickmore Jonathan Peter GBRGreat Britain 14:30.3 3:37
10
Ahlbäck Emil NORNorway 14:30.8 3:37
11
Sirum Paul NORNorway 14:31.1 3:37
12
Johansson Anton SWESweden 14:32.5 3:38
13
Tugyi Levente HUNHungary 14:34.0 3:38
14
Blandkjenn Dag NORNorway 14:39.5 3:39
15
Meier Christoph SUISwitzerland 14:41.4 3:40
16
Gil Marcos Eduardo ESPSpain 14:41.7 3:40
17
Bloemen Tristan BELBelgium 14:42.4 3:40
18
Ahola Joonas FINFinland 14:43.7 3:40
19
Delenne Adrien FRAFrance 14:45.0 3:41
20
Kubelka Tomaš CZECzech Republic 14:45.9 3:41
21
Rauturier Quentin FRAFrance 14:46.4 3:41
22
Schneider Florian SUISwitzerland 14:47.4 3:41
23
Sandberg Oskar SWESweden 14:47.7 3:41
24
Johansson Ville SWESweden 14:48.2 3:42
25
Savolainen Eetu FINFinland 14:49.2 3:42
25
Llorens Caellas Pau ESPSpain 14:49.2 3:42
27
Sykora Vojtech CZECzech Republic 14:49.5 3:42
28
Reiner Matthias Hans AUTAustria 14:52.5 3:43
29
Minar Marek CZECzech Republic 14:54.3 3:43
30
Zbinden Noah SUISwitzerland 14:54.4 3:43
31
Grahn Filip SWESweden 14:56.3 3:44
32
Perrin Arnaud FRAFrance 14:58.0 3:44
33
Nenonen Lauri FINFinland 15:02.1 3:45
34
Øbro Emil DENDenmark 15:02.9 3:45
35
Lawson Nathan GBRGreat Britain 15:05.7 3:46
36
Peter Mathias AUTAustria 15:08.9 3:47
37
Elkington Matthew GBRGreat Britain 15:14.6 3:48
38
Popov Sergey RUSRussia 15:18.9 3:49
39
Peregi Daniel HUNHungary 15:22.6 3:50
40
Del Campo Alvaro Prieto ESPSpain 15:24.5 3:51
41
Mušinsky Tomaš SVKSlovakia 15:27.7 3:51
42
Wołowczyk Krzysztof POLPoland 15:29.8 3:52
43
Kuukka Anton FINFinland 15:33.4 3:53
44
Upītis Uldis LATLatvia 15:34.8 3:53
45
Savchenko Oleksiy UKRUkraine 15:35.8 3:53
46
TÖlgyesi Tamas HUNHungary 15:37.8 3:54
47
Yasur Nitsan ISRIsrael 15:43.3 3:55
48
Laraia Michael USAUnited States 15:44.6 3:56
49
Iurev Dmitrii RUSRussia 15:45.0 3:56
50
Radondy Theo FRAFrance 15:45.4 3:56
51
Tait Samuele ITAItaly 15:48.3 3:57
52
Kamijima Kohei JPNJapan 15:48.6 3:57
53
Horvat Petr CZECzech Republic 15:49.1 3:57
54
Titomers Endijs LATLatvia 15:53.2 3:58
55
Haines Angus AUSAustralia 15:56.5 3:59
56
Taneichi Masaya JPNJapan 15:58.9 3:59
57
Komarov Kirill RUSRussia 16:00.2 4:00
58
Wilson Toben AUSAustralia 16:07.6 4:01
59
Crefcoeur Lievin BELBelgium 16:08.8 4:02
60
Pruzina Paul IRLIreland 16:10.7 4:02
61
Jorgensen Morten USAUnited States 16:11.1 4:02
62
Jurczyk Tomasz POLPoland 16:12.3 4:03
63
Dawson Aidan AUSAustralia 16:13.5 4:03
64
Reneslācis Valters LATLatvia 16:14.8 4:03
65
Curzio Samuele ITAItaly 16:24.8 4:06
66
Pryjma Fryderyk POLPoland 16:27.5 4:06
67
Ito Itsuki JPNJapan 16:28.0 4:07
68
Kurz Florian AUTAustria 16:28.3 4:07
69
Petersen Stefan Frands DENDenmark 16:29.3 4:07
70
Graetsch Markus GERGermany 16:32.5 4:08
71
Leeuws Evert BELBelgium 16:33.2 4:08
72
Minoiu George Emilian ROURomania 16:33.9 4:08
73
Astapovich Andrei RUSRussia 16:34.3 4:08
74
Woods Adam CANCanada 16:35.1 4:08
75
Lehner Korbinian GERGermany 16:38.9 4:09
76
Manor Itay ISRIsrael 16:47.7 4:11
77
Oram Jonty NZLNew Zealand 16:52.7 4:13
78
Ouyang Jiexin CHNChina 16:57.3 4:14
79
Lazic Sava SRBSerbia 17:00.9 4:15
80
Olišauskis Kevinas LTULithuania 17:07.4 4:16
81
Fehérvari Daniel HUNHungary 17:11.8 4:17
82
Ohashi Haruki JPNJapan 17:15.2 4:18
82
Zhao Hongjian CHNChina 17:15.2 4:18
84
Gran Olav GERGermany 17:19.2 4:19
85
Reinsons Alvis LATLatvia 17:25.3 4:21
86
Vidžiūnas Paulius LTULithuania 17:28.8 4:22
87
Kondro Michael CANCanada 17:29.1 4:22
88
Shmuely Mofaz ISRIsrael 17:35.7 4:23
89
Hochstetter Joris GERGermany 17:36.2 4:24
90
Woods Kieran NZLNew Zealand 17:40.2 4:25
91
Lin Jun Liang CHNChina 17:40.7 4:25
92
Fala Sergiu MDAMoldova 17:46.0 4:26
93
Fomiciov Vasili MDAMoldova 17:54.1 4:28
94
Laraia Thomas USAUnited States 17:55.5 4:28
95
Graham Tomas CANCanada 17:56.3 4:29
96
Jonaš Martin SVKSlovakia 18:05.6 4:31
97
Graham Robert CANCanada 18:14.5 4:33
98
Kalamees Mikk ESTEstonia 18:39.4 4:39
99
Hraboš Matej SVKSlovakia 18:43.9 4:40
100
Mohd Shidid Azam MASMalaysia 19:43.0 4:55
101
Zeng Xiangfei CHNChina 19:54.6 4:58
  Levy Liad ISRIsrael dsq