WOC sprint final
LAT, Riga, 2018-08-04

Tulemused

Klass M

Raja 4.3 km 18 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Hubmann Daniel SUISwitzerland 14:05.9 M211:23 (  5) 3:16
2
Robertson Tim NZLNew Zealand 14:07.0 M111:44 (  1) 3:16
3
Kyburz Andreas SUISwitzerland 14:26.0 M112:03 (  6) 3:21
4
Michiels Yannick BELBelgium 14:26.6 M211:00 (  1) 3:21
5
Kyburz Matthias SUISwitzerland 14:28.4 M311:58 (  5) 3:21
6
Svensk Emil SWESweden 14:28.5 M112:07 (11) 3:21
7
Blanes Reig Andreu ESPSpain 14:29.3 M211:17 (  4) 3:22
8
Regborn Martin SWESweden 14:34.8 M211:27 (  9) 3:23
9
Popov Artem RUSRussia 14:43.8 M211:12 (  2) 3:25
10
Jones Kristian Mark GBRGreat Britain 14:44.7 M111:55 (  4) 3:25
11
Kral Vojtech CZECzech Republic 14:46.0 M112:02 (  5) 3:26
12
Nykodym Miloš CZECzech Republic 14:46.6 M311:46 (  2) 3:26
13
Westergård Håkon Jarvis NORNorway 14:47.2 M311:52 (  4) 3:26
14
Niemi Aleksi FINFinland 14:48.3 M112:06 (  8) 3:26
15
Edsen Jakob Ekhard DENDenmark 14:48.9 M312:14 (11) 3:26
16
Hubmann Martin SUISwitzerland 14:51.7 M112:11 (15) 3:27
17
Basset Lucas FRAFrance 14:55.0 M311:50 (  3) 3:28
18
Parfianowicz Piotr POLPoland 14:56.0 M211:15 (  3) 3:28
19
Leandersson Jonas SWESweden 14:56.9 M311:36 (  1) 3:28
20
Martinez Pérez Antonio ESPSpain 14:57.5 M312:12 (10) 3:28
21
Gvildys Jonas Vytautas LTULithuania 15:01.4 M312:09 (  9) 3:29
22
Zērnis Rūdolfs LATLatvia 15:04.9 M311:59 (  6) 3:30
23
Pedersli Trond Einar Moen NORNorway 15:06.0 M112:07 (11) 3:30
24
Glibov Ruslan UKRUkraine 15:06.3 M312:07 (  7) 3:30
25
Minar Marek CZECzech Republic 15:09.2 M211:24 (  7) 3:31
26
Olejnik Michał POLPoland 15:10.7 M312:18 (12) 3:31
27
Dewett Magnus DENDenmark 15:15.2 M112:04 (  7) 3:32
28
Kirmula Miika Matias FINFinland 15:16.2 M211:23 (  5) 3:33
29
Hodkinson Peter James GBRGreat Britain 15:16.9 M211:40 (13) 3:33
30
Aukrust Osmoen Jon NORNorway 15:18.9 M211:33 (10) 3:33
31
Gil Marcos Eduardo ESPSpain 15:19.3 M112:10 (14) 3:33
32
Jubelis Andris LATLatvia 15:23.7 M211:25 (  8) 3:34
33
Pauliņš Artūrs LATLatvia 15:28.6 M112:06 (  8) 3:35
34
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 15:30.6 M112:08 (13) 3:36
35
Smithard Christopher GBRGreat Britain 15:33.1 M312:08 (  8) 3:37
36
Esteves Ferreira Ricardo PORPortugal 15:33.7 M312:20 (13) 3:37
37
Kacmaz Ahmet TURTurkey 15:43.4 M111:51 (  2) 3:39
38
Aleliūnas Vilius LTULithuania 15:45.5 M211:49 (15) 3:39
39
Khramov Andrey RUSRussia 15:47.5 M111:54 (  3) 3:40
40
Debertolis Mattia ITAItaly 15:50.0 M312:47 (15) 3:40
41
Gröll Matthias AUTAustria 15:51.3 M211:45 (14) 3:41
42
Scalet Riccardo ITAItaly 16:10.7 M211:35 (11) 3:45
43
Ciobanu Roman ROURomania 16:29.6 M312:44 (14) 3:50
44
Konotopetz Damian Michael CANCanada 16:45.4 M211:37 (12) 3:53
45
Hendrickx Tomas BELBelgium 17:03.0 M312:47 (15) 3:57
  Seppi Andrea ITAItaly dsq M112:06 (  8)