Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto ir vidutinėje trasose
LTU, Šiauliai, 2019-02-09

Tulemused

Klass V

Raja 7.2 km 22 KP

Valige  Sprintas  Vidutinė  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km Samuti...
D
1
Šulčys Nerijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 37:15 5:09  
D
2
Kavaliauskas Regimantas LTUTelšiai OK, Telšiai 38:00 5:15  
D
3
Petrulis Vitalijus LTUTelšiai OK, Telšiai 38:32 5:19  
D
4
Gerasimov Andrej LTUIgtisa SK, Zarasai 40:09 5:33  
  Zērnis Emīls LATSaldus OK, Saldus 41:18 5:42 V20 0
  Neimanis Nauris LATOgre OK/SC, Ogre 41:39 5:45  
  Veits Toms LATSigulda 42:28 5:52  
D
5
Ralys Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:04 5:57  
D
6
Mickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 43:55 6:04  
7
Petrovas Lukas LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:58 6:04  
  Sarksņa Andris LATOgre OK/SC, Ogre 44:18 6:07 V20 0
8
Novičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 46:04 6:22  
9
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 46:16 6:23  
  Veits Viesturs LATSigulda 47:49 6:36 V20 0
10
Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 48:15 6:40  
11
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 48:23 6:41  
12
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 51:42 7:08 V23 1
13
Kilbauskas Darius LTUŠiurpys OK, Zarasai 52:49 7:18  
14
Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 55:42 7:42 V20 1
15
Karaša Darius LTUTakas OK, Kaunas 56:07 7:45  
16
Januškevičius Regimantas LTUFortūna OK, Vilnius 57:48 7:59  
17
Trakimas Vytautas LTUFortūna OK, Vilnius 59:24 8:12  
18
Stonys Daugirdas LTUSakas OK, Šiauliai 59:54 8:16  
19
Radzivonas Benas LTUŠilas OK, Kaunas 1:01:23 8:29 V20 2
20
Jaseliūnas Ignas LTUSM Gaja, Šiauliai 1:01:59 8:34 V23 2
21
Juodišius Julius LTUFortūna OK, Vilnius 1:02:38 8:39  
22
Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:03:27 8:46 V20 3
23
Nenartavičius Kęstutis LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:06:20 9:10 V23 3
24
Žilovas Nedas LTUTakas OK, Kaunas 1:15:30 10:26 V23 4
25
Juknevičius Simonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:17:39 10:44 V20 4
26
Valauskas Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai 1:20:01 11:03  
  Maišelis Jonas LTUPerkūnas OK, Vilnius dsq    
  Truklickas Ramūnas LTUIgtisa SK, Šiauliai dsq    
  Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius dsq   V20 0
  Reneslācis Valters LATOgre OK/SC, Ogre dsq   V23 0

Vaheajad