Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Trakai, 2019-05-05

Tulemused

Klass X

Raja 1, 3 etapid 3.3 km 33 KP; 2 etapid 2.9 km 26 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
D
1
Igtisa SK, Šiauliai LTU53:08 1Tirlikas Martynas17:34 (  5)17:34 (  5)
2Ražaitytė Gabija18:05 (  3)35:39 (  1)
3Aleliūnas Vilius17:29 (  4)53:08 (  1)
D
2
Arboro OK, Krekenava LTU53:29 1Barauskas Rokas17:27 (  2)17:27 (  2)
2Blūmentāle Elizabete18:23 (  6)35:50 (  3)
3Čiapas Agnius17:39 (  5)53:29 (  2)
  Alnis OK, JNSC, Jelgava LAT53:31 1Krūmiņš Rihards17:26 (  1)17:26 (  1)
2Sirmā Signe18:18 (  4)35:44 (  2)
3Titomers Endijs17:47 (  6)53:31 (  3)
D
3
Medeina OK, Kaunas LTU53:53 1Gipas Marijonas19:15 (16)19:15 (16)
2Gvildytė Teklė Emilija17:50 (  2)37:05 (  6)
3Gvildys Jonas Vytautas16:48 (  1)53:53 (  4)
4
Takas OK, Kaunas LTU54:37 1Saulėnas Paulius18:48 (13)18:48 (13)
2Liegutė Ugnė18:22 (  5)37:10 (  7)
3Krėpšta Simonas17:27 (  3)54:37 (  5)
5
Šilas OK, Prienai LTU54:55 1Beliūnas Vytautas18:19 (10)18:19 (10)
2Radzivonaitė Milda19:44 (  9)38:03 (  9)
3Martinkus Mantas16:52 (  2)54:55 (  6)
6
Sakas OK, Šiauliai LTU56:15 1Nakvosas Mindaugas18:46 (12)18:46 (12)
2Aleliūnienė Vesta18:24 (  7)37:10 (  7)
3Olišauskis Kevinas19:05 (  8)56:15 (  7)
7
Ąžuolas OK, Vilnius LTU58:07 1Velde Augusts19:10 (15)19:10 (15)
2Rutkauskaitė Kastė17:22 (  1)36:32 (  5)
3Rimkus Mantas21:35 (19)58:07 (  8)
8
Ąžuolas OK 2, Vilnius LTU1:00:20 1Kuzminskis Tomas17:37 (  7)17:37 (  7)
2Valaitė Indrė20:32 (14)38:09 (10)
3Dambrauskas Simas22:11 (23)1:00:20 (  9)
9
Medeina OK, Kaunas LTU1:00:21 1Misiūnas Justas20:13 (18)20:13 (18)
2Revaitė Vilija20:29 (13)40:42 (13)
3Mockaitis Rėjus19:39 (10)1:00:21 (10)
  Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos LTU1:00:23 1Trimakas Gediminas20:17 (19)20:17 (19)
2Trimakė Kristina20:01 (11)40:18 (12)
3Jusas Mantas20:05 (12)1:00:23 (11)
10
Šilas OK, Prienai LTU1:00:23 1Nenartavičius Kęstutis21:03 (28)21:03 (28)
2Motiejūnaitė Deimantė20:23 (12)41:26 (15)
3Lipnickas Rokas18:57 (  7)1:00:23 (11)
11
Sakas OK 2, Šiauliai LTU1:00:28 1Mickus Donatas17:37 (  7)17:37 (  7)
2Nakvosė Nadezda22:10 (17)39:47 (11)
3Vidžiūnas Paulius20:41 (17)1:00:28 (13)
12
Arboro OK 2, Krekenava LTU1:01:46 1Kaušakys Dovydas20:24 (21)20:24 (21)
2Freimane Anna21:11 (15)41:35 (16)
3Valantinas Giedrius20:11 (15)1:01:46 (14)
13
Perkūnas OK 2, Vilnius LTU1:02:05 1Maišelis Jonas17:33 (  3)17:33 (  3)
2Michnovič Viktorija24:25 (29)41:58 (19)
3Mickus Dovydas20:07 (13)1:02:05 (15)
14
Arboro OK 3, Krekenava LTU1:02:06 1Dulius Dominykas17:53 (  9)17:53 (  9)
2Duliūtė Rugilė23:22 (26)41:15 (14)
3Mitrikas Darius20:51 (18)1:02:06 (16)
15
Perkūnas OK 3, Vilnius LTU1:05:03 1Cibas Domantas20:31 (24)20:31 (24)
2Kašalynaitė Ūla25:23 (34)45:54 (28)
3Ralys Vytautas19:09 (  9)1:05:03 (17)
16
Šilas OK, Prienai LTU1:06:05 1Nenartavičius Tomas20:34 (25)20:34 (25)
2Beliūnė Indrė22:27 (18)43:01 (22)
3Valatka Andrius23:04 (25)1:06:05 (18)
17
Takas OK 2, Kaunas LTU1:06:10 1Tautkevičius Karolis22:44 (34)22:44 (34)
2Gineikaitė Ugnė19:46 (10)42:30 (21)
3Jemeljanenko Andrejus23:40 (30)1:06:10 (19)
18
Takas OK 3, Kaunas LTU1:06:44 1Loenn Alfred20:28 (23)20:28 (23)
2Kalvaitytė Austėja22:51 (23)43:19 (23)
3Krencius Lukas23:25 (28)1:06:44 (20)
19
Perkūnas OK, Vilnius LTU1:06:58 1Zaliauskas Povilas21:33 (30)21:33 (30)
2Babrauskaitė Patricija Joana25:00 (32)46:33 (31)
3Šulčys Kasparas20:25 (16)1:06:58 (21)
20
Ąžuolas OK 3, Vilnius LTU1:07:16 1Pogorelovas Ruslanas22:51 (37)22:51 (37)
2Drazdauskaitė Viktorija22:46 (21)45:37 (27)
3Volungevičius Mantas21:39 (20)1:07:16 (22)
21
Sakas OK 4, Šiauliai LTU1:07:28 1Šumskas Gytis21:38 (32)21:38 (32)
2Mickuvienė Kristina23:21 (25)44:59 (24)
3Kantauskas Paulius22:29 (24)1:07:28 (23)
22
Perkūnas OK 4, Vilnius LTU1:08:12 1Liubartas Artūras21:35 (31)21:35 (31)
2Umbrasaitė Justė24:38 (31)46:13 (30)
3Trimailovas Justas21:59 (22)1:08:12 (24)
23
Lėvuo OK, Panevėžys LTU1:09:10 1Vilkelis Simas22:45 (35)22:45 (35)
2Diržiūtė Gedvilė22:50 (22)45:35 (26)
3Ambraška Mantas23:35 (29)1:09:10 (25)
  Versmė OK 2, Plungė LTU1:09:15 1Preibys Andrius21:09 (29)21:09 (29)
2Valatkaitė Julija27:57 (39)49:06 (35)
3Sabaliauskas Giedrius20:09 (14)1:09:15 (26)
24
Javonis OK, Marijampolė LTU1:09:25 1Šteinys Rytis20:26 (22)20:26 (22)
2Bielevičiūtė Saulė25:37 (36)46:03 (29)
3Janulynas Audrius23:22 (27)1:09:25 (27)
25
Sakas OK 5, Šiauliai LTU1:12:02 1Urbonas Vytautas23:13 (39)23:13 (39)
2Stonienė Kornelija25:04 (33)48:17 (32)
3Stonys Daugirdas23:45 (31)1:12:02 (28)
26
Arboro OK 4, Krekenava LTU1:13:16 1Stankevičius Kristis22:45 (35)22:45 (35)
2Čiapienė Viltė28:42 (40)51:27 (37)
3Vaišvilas Marius21:49 (21)1:13:16 (29)
27
SM Gaja, Kaunas LTU1:13:18 1Dechtiar Viktoras20:46 (27)20:46 (27)
2Dambrauskaitė Ieva27:47 (38)48:33 (34)
3Grauželis Adomas24:45 (32)1:13:18 (30)
28
Sakas OK 6, Šiauliai LTU1:13:56 1Petravičius Rokas21:54 (33)21:54 (33)
2Veikutytė Gerda23:16 (24)45:10 (25)
3Tamaševičius Audrius28:46 (33)1:13:56 (31)
29
Kopa OK, Klaipėda LTU1:23:26 1Baltriukaitė Ieva28:09 (43)28:09 (43)
2Viršilaitė Kristina25:24 (35)53:33 (39)
3Grublys Arvydas29:53 (34)1:23:26 (32)
30
Lėvuo OK 2, Panevėžys LTU1:24:00 1Tumaitis Donatas29:21 (44)29:21 (44)
2Atgalainė Adrija23:39 (27)53:00 (38)
3Volungevičienė Judita31:00 (35)1:24:00 (33)
31
O! Klaipėda, Klaipėda LTU1:39:29 1Totilas Mantas22:52 (38)22:52 (38)
2Kesylienė Eglė32:39 (41)55:31 (40)
3Skripkauskas Arūnas43:58 (37)1:39:29 (34)
  Dainava OK, Alytus LTUdsq 1Paužas Henrikas17:36 (  6)17:36 (  6)
2Paužaitė Sandra18:41 (  8)36:17 (  4)
3Stulgys Donatasdsq 
  Kamvol SK, Grodno BLRdsq 1Krapivko Dmitri17:33 (  3)17:33 (  3)
2Gatsuk Natalia24:36 (30)42:09 (20)
3Krasko Paveldsq 
  Versmė OK, Plungė LTUdsq 1Kudriavcevas Paulius18:43 (11)18:43 (11)
2Domarkaitė Giedrėdsq 
3Alminas Rimvydas19:58 (11) 
  Sakas OK 3, Šiauliai LTUdsq 1Vaitkus Rokas20:20 (20)20:20 (20)
2Andrašiūnienė Gabrielė21:24 (16)41:44 (18)
3Limantas Karolisdsq 
  Versmė OK, Plungė LTUdsq 1Vaitkus Lukas19:00 (14)19:00 (14)
2Gembutaitė G22:43 (19)41:43 (17)
3Rimkus Gedasdsq 
  Takas OK 4, Kaunas LTUdsq 1Čaplikas Laimonas24:32 (41)24:32 (41)
2Čaplikaitė Urtėdsq 
3Vavrysova Barbara23:08 (26) 
  Jaunystė OK, Klaipėda LTUdsq 1Vaičius Kęstutis26:46 (42)26:46 (42)
2Žalimienė Reda22:45 (20)49:31 (36)
3Pabrėža Ramūnasdsq 
  Sakas OK 7, Šiauliai LTUdsq 1Norvilis Rokas24:11 (40)24:11 (40)
2Špukaitė Karolina24:06 (28)48:17 (32)
3Barzdžius Vytautasdsq 
  Dainava OK, Alytus LTUdsq 1Vymeris Mariusdsq 
2Miliūtė Raimonda25:54 (37) 
3Laužadytė Justina34:10 (36) 
  Kamvol SK 2, Grodno BLRdsq 1Vorobjev Dmitry19:55 (17)19:55 (17)
  Šilas OK, Prienai LTUdsq 1Radzivonas Benas20:35 (26)20:35 (26)