login
EOC relay → Tulemused

TUR, Sarikamis, 2019-02-11

Klass M

Raja 1, 2 etapid 7.0 km 20 KP; 3 etapid 7.6 km 23 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Norway NOR 1:37:17
1Baklid Jorgen34:48 (  7)34:48 (  7)
2Madslien Jørgen31:58 (  2)1:06:46 (  2)
3Moholdt Lars Hol30:31 (  1)1:37:17 (  1)
2Russia RUS 1:37:30
1Kiselev Vladislav32:41 (  1)32:41 (  1)
2Khrennikov Eduard31:23 (  1)1:04:04 (  1)
3Gorlanov Sergey33:26 (  5)1:37:30 (  2)
3Sweden SWE 1:39:05
1Lundholm Markus34:27 (  4)34:27 (  4)
2Blomgren Erik33:19 (  5)1:07:46 (  4)
3Rost Erik31:19 (  2)1:39:05 (  3)
4Finland FIN 1:41:07
1Linnainmaa Tero34:13 (  3)34:13 (  3)
2Uusitalo Jyri34:14 (  6)1:08:27 (  5)
3Kotro Tuomas32:40 (  3)1:41:07 (  4)
 Russia 2 RUS 1:43:18
1Lamov Andrey34:32 (  5)34:32 (  5)
2Zlobin Aleksandr32:47 (  4)1:07:19 (  3)
3Trifonenkov Maxim35:59 (  7)1:43:18 (  5)
5Czech Republic CZE 1:43:49
1Škoda Jakub34:33 (  6)34:33 (  6)
2Laciga Radek36:04 (  8)1:10:37 (  7)
3Horvat Petr33:12 (  4)1:43:49 (  6)
 Sweden 2 SWE 1:46:45
1Hammarberg Martin32:46 (  2)32:46 (  2)
2Wickbom Rasmus36:23 (  9)1:09:09 (  6)
3Walheim Sixten37:36 (  8)1:46:45 (  7)
6Switzerland SUI 1:53:44
1Bieri Andrin41:34 (11)41:34 (11)
2Schnyder Gion32:10 (  3)1:13:44 (  8)
3Deininger Lukas40:00 (  9)1:53:44 (  8)
7Bulgaria BUL 1:56:40
1Dimitrov Nikolai47:28 (12)47:28 (12)
2Penchev Martin34:44 (  7)1:22:12 (10)
3Belomazhev Stanimir34:28 (  6)1:56:40 (  9)
8Lithuania LTU 1:59:22
1Ambrazas Ignas37:22 (10)37:22 (10)
2Vaitkus Rokas37:56 (10)1:15:18 (  9)
3Ambrazas Svajūnas44:04 (12)1:59:22 (10)
9Romania ROU 2:16:51
1Szep Zoltan48:49 (13)48:49 (13)
2Tintar Mihai Andrei43:40 (11)1:32:29 (11)
3Suciu Simion44:22 (13)2:16:51 (11)
10Turkey 2 TUR 3:16:25
1Kotan Emirhan1:05:20 (14)1:05:20 (14)
2Aktimur Onder47:41 (12)1:53:01 (12)
3Aycicek Ozan1:23:24 (14)3:16:25 (12)
 Norway 2 NOR dsq
1Wiggen Øyvind34:49 (  8)34:49 (  8)
2Watterdal Øyvind Liendsq 
3Westli Andersen Evine40:25 (11) 
 Czech Republic 2 CZE dsq
1Hasek Jan36:49 (  9)36:49 (  9)
2Vystavel Ondrejdsq 
3Matus Vojtech40:01 (10) 
 Turkey TUR dsq
1Aycicek Ugurdsq 
2Gurcan Umut1:03:22 (13) 
3Aycicek Yasindsq 
 Italy ITA dsq
1Corradini Francescodsq 
2Corradini Stefaniadns 
3Comai Davidedns