Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje
LTU, Mickūnų miškas, Vilniaus r., 2019-06-02

Tulemused

Klass M

Raja 4.9 km 17 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km Samuti...
D
1
Paužaitė Sandra LTUDainava OK, Alytus 38:33 7:49  
D
2
Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 38:38 7:50 M23 1
D
3
Kutkaitė Aušrinė LTUMedeina OK, Kaunas 39:16 7:58  
D
4
Ražaitytė Gabija LTUIgtisa SK, Kaunas 39:19 7:58  
D
5
Valaitė Indrė LTUĄžuolas OK, Vilnius 40:32 8:13  
D
6
Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilnius 40:42 8:15 M20 1
7
Beliūnė Indrė LTUŠilas OK, Vilnius 42:32 8:38  
8
Gvildytė Teklė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 42:48 8:41  
9
Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 43:52 8:54 M23 2
10
Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Vilnius 44:24 9:00 M20 2
11
Aleliūnienė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 44:43 9:04  
12
Nakvosė Nadezda LTUSakas OK, Šiauliai 47:58 9:44  
13
Masevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Alytus 48:43 9:53  
14
Radzivonaitė Milda LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 52:27 10:38  
15
Atgalainė Adrija LTULėvuo OK, Vilnius 52:32 10:40  
16
Drazdauskaitė Viktorija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 52:53 10:44 M20 3
17
Akstinaitė Gytautė LTUĄžuolas OK, Vilnius 53:40 10:53  
18
Lukošienė Sandra LTUĄžuolas OK, Vilnius 58:47 11:56  
19
Diržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 59:48 12:08  
20
Volungevičienė Judita LTULėvuo OK, Vilnius 1:01:09 12:24  
21
Čaplikaitė Urtė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:02:30 12:41 M20 4
22
Kaunelytė-Songinė Rasa LTULėvuo OK, Vilnius 1:06:10 13:26  
23
Gvildienė Vilija LTUMedeina OK, Kaunas 1:07:28 13:41  
24
Duliūtė Rugilė LTUArboro OK, Krekenava 1:07:44 13:45 M20 5
25
Stančiūtė Kotryna LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:24 14:17 M20 6
26
Veikutytė Gerda LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:12:32 14:43 M23 3
27
Valatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:12:45 14:46 M23 4
28
Gembutaitė Sandra LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:14:42 15:10  
29
Babušytė Gintarė LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:15 16:05 M20 7
30
Kulnis Margarita LTUDevyni OK, Vilnius 1:28:31 17:58  
31
Liubinskienė Justina LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:38:32 20:00  
32
Saldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:17 20:46 M20 8
33
Riaukaitė Šarūnė LTUTakas OK, Kaunas 2:04:03 25:11 M20 9

Vaheajad