Lietuvos taurė, Lithuanian cup
LTU, Juodkrantė, 2019-10-12

Tulemused

Klass HS

Raja 1 d. 6.2 km 16 KP, 2 d. 5.1 km 19 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1
Voveris Edgaras LTUDevyni OK, Vilnius 1:15:0042:45 (  1)32:15 (  1)
2
Galitsyn Aleksandr RUSKorshunyata OK, Kaliningrad 1:22:1349:51 (  5)32:22 (  2)
3
Chuchva Dzmitry BLRSK Kamvol, Minsk 1:24:0150:21 (  7)33:40 (  4)
4
Makouski Uladzimir BLROC BSU, Minsk 1:25:3048:54 (  3)36:36 (  6)
5
Romančikas Gediminas LTUTakas OK, Kaunas 1:27:0350:01 (  6)37:02 (  7)
6
Stupelis Rimvydas LTUTelšiai OK, Vilnius 1:27:4154:33 (11)33:08 (  3)
7
Mikšys Julius LTU88, Klaipėda 1:27:5949:09 (  4)38:50 (10)
8
Stankevič Robertas LTURASKK SK, Vilnius 1:30:1550:43 (  8)39:32 (14)
9
Viarynski Uladzislau BLROC Sluch, Slutsk 1:32:5757:56 (13)35:01 (  5)
10
Platakis Audrius LTUTelšiai OK, Vilnius 1:34:5357:05 (12)37:48 (  8)
11
Chernov Sergei RUSKaliningrad O-Team, Kaliningrad 1:36:4453:52 (10)42:52 (18)
12
Vidzikauskas Giedrius LTUMedeina OK, Kaunas 1:37:0953:03 (  9)44:06 (19)
13
Stonys Daugirdas LTUSakas OK, Šiauliai 1:37:4258:42 (15)39:00 (12)
14
Hoishyk Aliaksei BLROC Sluch, Slutsk 1:37:4958:55 (16)38:54 (11)
15
Jaugėla Petras LTUMedeina OK, Kaunas 1:39:021:00:31 (19)38:31 (  9)
16
Lekaveckas Mindaugas LTUTakas OK, Kaunas 1:40:3159:21 (17)41:10 (16)
17
Kantauskas Paulius LTUSakas OK, Šiauliai 1:40:551:01:44 (22)39:11 (13)
18
Džiaugys Artūras LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:41:3659:30 (18)42:06 (17)
19
Lappo Mikita BLRLegenda, Minsk 1:43:3458:40 (14)44:54 (20)
20
Baranauskas Martynas LTUJavonis OK, Kaunas 1:46:341:06:35 (25)39:59 (15)
21
Jackevičius Rokas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:47:561:01:18 (21)46:38 (25)
22
Yarotski Yauheni BLROC Silwan liuks, Minsk 1:49:371:00:35 (20)49:02 (29)
23
Šimeliauskas Robertas LTUDainava OK, Alytus 1:51:101:04:56 (23)46:14 (24)
24
Valiukevičius Tomas LTUKlaipėda 1:52:361:06:47 (26)45:49 (23)
25
Docius Šarūnas LTUJavonis OK, Kaunas 1:53:481:08:52 (29)44:56 (22)
26
Tautkevičius Karolis LTUTakas OK, Kaunas 1:53:561:06:09 (24)47:47 (26)
27
Halchenia Artsem BLROC Sluch, Slutsk 1:55:131:06:55 (27)48:18 (28)
28
Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Kaunas 1:57:181:09:21 (30)47:57 (27)
29
Pečkys Artūras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:01:301:08:43 (28)52:47 (37)
30
Gvildys Povilas Kazimieras LTUMedeina OK, Kaunas 2:03:281:11:13 (31)52:15 (36)
31
Misiūnas Matas LTUMedeina OK, Kaunas 2:03:451:11:56 (32)51:49 (34)
32
Taukačs Miķelis LATSprīdītis TSK, Kaķenieki 2:03:531:13:22 (33)50:31 (33)
33
Aleknavičius Jurgis LTURudamina OK, Vilnius 2:07:351:17:32 (34)50:03 (32)
34
Šinkūnas Rimvydas LTURASKK SK, Vilnius 2:11:361:26:42 (38)44:54 (20)
35
Šepikas Simas LTUTelšiai OK, Telšiai 2:12:231:23:16 (36)49:07 (30)
36
Milašius Julius LTUKaunas 2:17:421:25:30 (37)52:12 (35)
37
Krauchanka Dzmitry BLROC Sluch, Slutsk 2:20:301:21:58 (35)58:32 (38)
38
Tautkevičius Vytautas LTUKaunas 2:28:001:38:43 (40)49:17 (31)
  Mickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 46:1246:12 (  2)dns
  Lažinskas Lukas LTUMedeina OK, Vilnius 1:35:101:35:10 (39)dsq