Lietuvos taurė, Lithuanian cup
LTU, Juodkrantė, 2019-10-12

Tulemused

Klassid D, H18, H20

Raja 1 d. 6.2 km 17 KP, 2 d. 5.6 km 22 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtKlassPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1H20Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:18:42 45:25 (  4)33:17 (  1)
2H18Barauskas Rokas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:19:09 45:23 (  3)33:46 (  2)
3H18Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:40 47:47 (  7)35:53 (  5)
4H20Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:24:23 45:13 (  2)39:10 (13)
5H18Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:24:43 48:38 (  9)36:05 (  6)
6H20Mitrikas Darius LTUArboro OK, Krekenava 1:25:00 49:20 (13)35:40 (  3)
7DVoverienė Tatsiana LTUDevyni OK, Vilnius 1:25:16 49:27 (14)35:49 (  4)
8DPaužaitė Sandra LTUDainava OK, Alytus 1:25:44 47:02 (  5)38:42 (11)
9H18Kaušakys Dovydas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:26:30 48:57 (12)37:33 (  8)
10H18Velde Augusts LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:26:35 44:42 (  1)41:53 (17)
11H18Regesas Augustas LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:27:21 48:50 (11)38:31 (10)
12DRažaitytė Gabija LTUIgtisa SK, Kaunas 1:27:29 49:59 (15)37:30 (  7)
13H18Jaseliūnas Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:30:16 48:47 (10)41:29 (16)
14DAleliūnienė Vesta LTUSakas OK, Šiauliai 1:30:52 48:12 (  8)42:40 (19)
15H18Čereška Andrius LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:31:02 47:23 (  6)43:39 (20)
16H18Riauka Simonas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:32:20 53:59 (17)38:21 (  9)
17DGineikaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:33:48 53:12 (16)40:36 (14)
18DValaitė Indrė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:35:08 56:02 (22)39:06 (12)
19DKuntsevich Natallia BLROC Silwan liuks, Minsk 1:39:00 54:04 (18)44:56 (23)
20H18Skinder Andrei BLRSTK Meta, Brest 1:41:08 54:09 (19)46:59 (26)
21DMasevičiūtė Kristina LTUDainava OK, Alytus 1:41:13 55:41 (21)45:32 (25)
22DGvildienė Vilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:41:26 54:24 (20)47:02 (27)
23H20Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:50 1:00:34 (25)42:16 (18)
24H20Radzivonas Benas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:44:13 1:03:00 (28)41:13 (15)
25DKarzhova Maryna BLRNemiga-Nord, Mogilev 1:46:03 1:01:50 (26)44:13 (21)
26DDomarkaitė Giedrė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:49:43 58:41 (23)51:02 (34)
27DBuyakova Aksana BLRMeta, Mogilev 1:51:20 1:06:10 (30)45:10 (24)
28H20Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 1:51:42 1:02:04 (27)49:38 (32)
29H18Jaloveckas Pijus LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:53:25 1:04:08 (29)49:17 (31)
30H18Novak Ilya BLROC Sluch, Slutsk 1:54:07 1:00:14 (24)53:53 (35)
31DSkinder Liudmila BLRSTK Meta, Brest 1:56:07 1:11:17 (32)44:50 (22)
32H18Paišys Gytis LTUSM Gaja, Kaunas 1:59:34 1:11:16 (31)48:18 (30)
33DDiržiūtė Gedvilė LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:02:43 1:15:16 (35)47:27 (28)
34H18Čeplikas Augustas LTUJavonis OK, Marijampolė 2:10:05 1:14:57 (34)55:08 (37)
35H18Kurakin Dmitrij RUSKorshunyata OK, Kaliningrad 2:17:19 1:22:37 (36)54:42 (36)
36DMokhoreva Hanna BLROC Silwan liuks, Minsk 2:18:07 1:14:42 (33)1:03:25 (41)
37DLukošienė Sandra LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:23:14 1:24:27 (37)58:47 (38)
38DSimakova Svetlana BLROC Silwan liuks, Minsk 2:29:10 1:27:35 (38)1:01:35 (39)
39H18Denisovas Domantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:51:15 1:48:44 (39)1:02:31 (40)
40H18Viliūnas Gediminas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 47:41 dsq47:41 (29)
41H18Blažys Gvidas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 49:58 dsq49:58 (33)