Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė
LTU, Ravų miškas, Vilniaus r., 2019-09-21

Tulemused

Klass V

Raja 6.7 km 17 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
D
1
Šilas OK, Prienai LTU2:12:29 1Martinkus Mantas46:01 (  1)46:01 (  1)
2Bartkevičius Algirdas41:42 (  2)1:27:43 (  1)
3Beliūnas Vytautas44:46 (  3)2:12:29 (  1)
D
2
Medeina OK, Kaunas LTU2:18:41 1Misiūnas Justas51:18 (  8)51:18 (  8)
2Gvildys Jonas Vytautas38:51 (  1)1:30:09 (  2)
3Gipas Marijonas48:32 (  6)2:18:41 (  2)
D
3
Sakas OK, Šiauliai LTU2:20:24 1Vidžiūnas Paulius48:28 (  6)48:28 (  6)
2Nakvosas Mindaugas48:06 (  4)1:36:34 (  3)
3Olišauskis Kevinas43:50 (  1)2:20:24 (  3)
D
4
Versmė OK, Plungė LTU2:25:01 1Vaitkus Lukas51:19 (  9)51:19 (  9)
2Alminas Rimvydas48:55 (  6)1:40:14 (  7)
3Sabaliauskas Giedrius44:47 (  4)2:25:01 (  4)
D
5
Dainava OK, Alytus LTU2:26:38 1Stulgys Mindaugas52:34 (10)52:34 (10)
2Paužas Henrikas49:25 (  7)1:41:59 (  9)
3Stulgys Donatas44:39 (  2)2:26:38 (  5)
D
6
Igtisa SK, Šiauliai LTU2:27:42 1Bacys Modestas48:32 (  7)48:32 (  7)
2Tirlikas Martynas53:08 (11)1:41:40 (  8)
3Aleliūnas Vilius46:02 (  5)2:27:42 (  6)
7
Arboro OK, Krekenava LTU2:29:33 1Barauskas Rokas46:03 (  2)46:03 (  2)
2Dulius Dominykas50:35 (  9)1:36:38 (  4)
3Kaušakys Dovydas52:55 (  9)2:29:33 (  7)
8
Perkūnas OK 2, Vilnius LTU2:30:20 1Mickus Dovydas47:18 (  3)47:18 (  3)
2Grašys Vytautas51:05 (10)1:38:23 (  6)
3Šulčys Nerijus51:57 (  8)2:30:20 (  8)
9
Takas OK, Kaunas LTU2:30:54 1Mačiulis Dainius53:58 (12)53:58 (12)
2Krėpšta Simonas42:51 (  3)1:36:49 (  5)
3Jemeljanenko Andrejus54:05 (10)2:30:54 (  9)
10
Arboro OK, Krekenava LTU2:34:32 1Stankevičius Kristis53:56 (11)53:56 (11)
2Mitrikas Darius50:12 (  8)1:44:08 (10)
3Valantinas Giedrius50:24 (  7)2:34:32 (10)
11
Perkūnas OK 3, Vilnius LTU3:01:49 1Trimailovas Justas1:13:13 (17)1:13:13 (17)
2Petrovas Lukas48:45 (  5)2:01:58 (14)
3Cibas Domantas59:51 (11)3:01:49 (11)
12
Perkūnas OK, Vilnius LTU3:02:24 1Ralys Vytautas55:39 (13)55:39 (13)
2Zaliauskas Povilas1:04:01 (15)1:59:40 (13)
3Šulčys Kasparas1:02:44 (12)3:02:24 (12)
13
O! Klaipėda, Klaipėda LTU3:15:53 1Galičinas Aidas1:10:23 (16)1:10:23 (16)
2Riauka Simonas1:02:27 (14)2:12:50 (16)
3Totilas Mantas1:03:03 (13)3:15:53 (13)
14
SM Gaja, Kaunas LTU3:17:36 1Mockaitis Rėjus58:47 (14)58:47 (14)
2Dechtiar Viktoras1:06:10 (16)2:04:57 (15)
3Banėnas Justinas1:12:39 (14)3:17:36 (14)
15
Javonis OK, Marijampolė LTU3:56:09 1Janulynas Audrius1:09:32 (15)1:09:32 (15)
2Baranauskas Martynas1:13:49 (17)2:23:21 (17)
3Docius Šarūnas1:32:48 (15)3:56:09 (15)
16
Šilas OK, Prienai LTU4:01:35 1Lipnickas Rokas48:16 (  5)48:16 (  5)
2Jasiūnas Andrius1:00:40 (13)1:48:56 (12)
3Radzivonas Benas2:12:39 (16)4:01:35 (16)
  Versmė OK 2, Plungė LTUdsq 1Kudriavcevas Paulius48:12 (  4)48:12 (  4)
2Lukauskas Mindaugas1:00:26 (12)1:48:38 (11)
3Stanys Martynasdsq