×
Uudised
Võistlused
Liigad
LOSF Edetabelid
Osavõtjad
Klubid
Kaardid
Rajad
E-kiip
WOC ajalugu
Statistika
Teenused
KKK
Allalaadimine
Viited
BDAR
☰
login
Ukmergės fabrikų krosų taurės Likmerės etapas
LTU, Ukmergė, 2019-08-21
Võistluse info
Osavõtjate arv:
63
Statistika
Rajad
Võistluskeskuse asukoht
Toimus lähedal
Tulemused
Klasside järgi
Naised
BM14
BM18
BM35
Naised
DM
DM14
DM35
Mehed
BV
BV14
BV18
BV35
BV50
Mehed
DV
DV14
DV18
DV35
DV50
Registreerunute nimekirja järgi
...Valige registreerimine...
Antara team, Ukmergė / Karpavičius Martynas
Bėgimo klubas, Jonava / Antončikas Audrys
Bernatonio akademija, Vilnius / Aleliūnaitė Irmantė
Danske bank CT, Vilnius / Aleliūnas Irmantas
Du vilkai, Kaunas / Pekarskis Domas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kazakevičius Artūras
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Loda Dominykas
Fat burns faster, Vilnius / Balčiūtė Ieva
Fat burns faster, Vilnius / Paznekas Mindaugas
Greitis, Naujamiestis / Vadapalas Eimantas
Ignalina / Gruodis Gintaras
Impuls racing team, Panevėžys / Manikas Domas
Impuls racing team, Riešė / Šimkus Julius
Medienos karalystė, Ukmergė / Sičiūnas Arūnas
Narbutas, Ukmergė / Nikulovas Paulius
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Budreckis Antanas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Glebavičius Osvaldas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Pilka Donatas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Seliavaitė Elžbieta
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Šinkevičius Dovydas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Tankevičius Žygimantas
Panevėžio klubas Greitis, Panevėžys / Budreckytė Vigaile
Perkūnas OK, Vilnius / Petrovas Lukas
RCN, Paberžė / Gražys Vytautas
Stansefabrikken, Ukmergė / Mačiulytė Jonė
Stansefabrikken, Ukmergė / Starkus Manvydas
Šauliai, Ukmergė / Liubomirskas Augustas
Taujėnų gimnazija, Taujėnai / Kaplūnas Darius
Tomo bitės, Vilnius / Balčiūnas Tomas
Tomo bitės, Vilnius / Bartaška Evaldas
UAB Gildera, Vikonys / Skliaustys Valdas
Ukm / Folmer Sergej
Ukmergė / Jasonis Gintaras
Ukmergė / Kolaitytė Austeja
Ukmergė / Kovalenkaitė Emilija
Ukmergė / Noreika Normantas
Ukmergė / Pomfret Akvilina
Ukmergė / Savickas Paulius
Ukmergės gelžbetonis AB, Ukmergė / Savanevičius Jokūbas
Ukmergės SC, Ukmergė / Sabulis Kasparas
Ultrabike - Everest team, Panevėžys / Indriuškaitė Laura
Ultrabike - Everest team, Panevėžys / Matuzevičius Vytautas
Utena / Bartaska Irmantas
Utena / Danilevičius Donatas
Utena / Katinas Romas
Utena / Laucius Viktoras
Utena / Lauciuvienė Renata
Veloratai DK, Kėdainiai / Krasauskas Saulius
Veloratai DK, Kėdainiai / Mikalauskas Virginijus
Vilnius / Afanasjevas Vitalijus
Vilnius / Bubinas Vėjus
Vilnius / Bugenis Paulius
Vilnius / Butkevičiūtę Vaiva
Vilnius / Mačionis Antanas
Näita
Võistlusradade järgi
BM14 BM18 BV14 BV18
DM14 DV14
BM35 BV50
BV BV35
DV18
DM DM35 DV50
DV DV35
Vaheajad
1 päev
Tagasi võistluse kodulehele